Aydın: Bakan Koç Aydın'da

Aydın: Bakan Koç Aydın'da

Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Muhalefetin Sürekli Olarak Kendilerini Haksız Yere Eleştirdiğini Bildirerek, "Bunlar Hokkabazların Kesesinden İyi Kuş Çıkarıyorlar. Bakalım Hangi Kuşları Daha Göreceğiz 4 Sene. Ama Ne Kuş Çıkarırlarsa Çıkarsınlar İnşallah 2007 Yılının Talih Kuşu Yine Başımıza Konacak" Dedi.

Aydın: Bakan Koç Aydın'da

Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, muhalefetin sürekli olarak kendilerini haksız yere eleştirdiğini bildirerek, "Bunlar hokkabazların kesesinden iyi kuş çıkarıyorlar. Bakalım hangi kuşları daha göreceğiz 4 sene. Ama ne kuş çıkarırlarsa çıkarsınlar inşallah 2007 yılının talih kuşu yine başımıza konacak" dedi.

Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Kurban Bayramı dolayısıyla geldiği memleketi Aydın'da partisinin il teşkilatı tarafından hazırlanan bayramlaşma törenine katıldı. Aydın Turistik Park Tesisleri'nde yapılan bayramlaşma törenine AK Parti Aydın Milletvekilleri Ahmet Ertürk, Semiha Öğüş, AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdem, parti il yönetim kurulu, kadın kolları ve gençlik kolları temsilcileri katıldı.

Burada bir konuşma yapan Bakan Atilla Koç, bugüne kadar yapılamayan ve ulaşılamayan birçok hedefe AK Parti hükümetinin ulaştığını söyleyen Koç, elde edilen bu başarılar sonrası kendilerini eleştiren bir muhalefetin olmasını beklediklerini ifade etti. Bakan Koç, "Zamana bırakınca ne yapabileceğinizi eğer akıllı adamlarsanız söylemezsiniz. Ama kini aklının üstünde olanlar hemen dökülüveriyor. Bu da bize bir nimet. Bunlar hokkabazların kesesinden iyi kuş çıkarıyorlar. Bakalım hangi kuşları daha göreceğiz dört sene. Ama ne kuş çıkarırlarsa çıkarsınlar inşallah 2007 yılının talih kuşu yine başımıza konacak. AK Parti olarak bugüne kadar çalmadık ve çaldırmadık. Kanunsuzluğa, yolsuzluğa, istismara izin vermedik. Bunlara izin verseydin bu işin bereketi kalmazdı. Bereketsiz işten de hayır gelmezdi. Eğer hırsızlık yaparsan, suiistimal yaparsan, haksızlık yaparsan o manevi elin yardımı üzerinizden çekilir. Çekildiyse işte o zaman korkun. Yoksa hokkabazların kuş çıkartmasından korkmayın. Bu çıkardığınız kuşa, kuş demek için kuş beyinli olmak lazım. Bunları yaşadık, diyorlar ki 'daha ne kuşlarımız var.' Yok arkadaş sizler kuş beyinli olabilirsiniz ama milletimiz Allah'a şükür kuş beyinli değil" diye konuştu.

Bugüne kadar hiçbir iktidarın nefesinin beş yıla ulaşamadığını ileri süren Kültür ve Turizm Bakanı Koç, Aydın'a iktidarları döneminde toplam 287 milyon YTL ödenek aktarıldığını kaydetti. Türkiye'de yeni hizmetleri getirebilmek için bir döneme daha ihtiyaçları olduğunu kaydeden Bakan Koç, "Güneş balçıkla sıvanmaz. Yok 367 olacak, yok 184 olacak. Eğer bir şey nasipse biz inanıyoruz ki bir bölünmez el, bırakın 367'yi 380'i de 387'yi de buluruz mecliste. Ne derlerse desinler, ne yaparlarsa yapsınlar. Biz A demiyoruz, B demiyoruz. Şahıs göstermiyoruz. Diyoruz ki bunu zamanına bırakın" diye konuştu.

2007 yılında iki önemli seçimin olacağına dikkat çeken AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdem ise, seçilecek cumhurbaşkanının AK Parti içinden olacağını beyan etti.

Kaynak: İHA