Aydilge'den çok konuşulacak iddia: fenomenler çok mutsuz!

Aydilge'den çok konuşulacak iddia: fenomenler çok mutsuz!

Besteleriyle olduğu kadar sosyal medya hesaplarında gündeme dair yaptığı yorumlarla da dikkat çeken şarkıcı Aydilge, fenomenlerle ilgili çarpıcı tespitlerde bulundu.

22.01.2020 11:36 | Son Güncelleme: 22.01.2020 13:08
Aydilge'den çok konuşulacak iddia: fenomenler çok mutsuz!

Ünlü şarkıcı Aydilge, eşi Utku Barış Andaç ile YouTube kanalından yayınladığı videosunda fenomenlerin mutlu olmadığından bahsetti. Müzisyenliğinin yanı sıra İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi yüksek lisans mezunu bir iletişim uzmanı olarak konuyu değerlendiren Aydilge, çoğu fenomeni kızdıracak çıkışlarda bulundu.

"FENOMENLER KONUŞULMAK İÇİN HER ŞEYİ GÖZE ALIYOR"

Hesapları ve bu hesaplarındaki paylaşımları milyonlar tarafından takip edilen ve bir yandan da eleştiri bombardımanına tutulan Danla Biliç, Şeyma Subaşı ve Reynmen gibi fenomenlerin aslında göründüklerinin aksine çok mutsuz olabileceğini söyleyen Aydilge, ''Sırf konuşulmak ve daha çok takip edilmek için her şeyi yapmayı göze almak ve sürekli bu baskıyla yaşamak, çok büyük bir stres ve mutsuzluk kaynağı olsa gerek. 'Takipçilerim azalırsa ne yapacağım? 'Popülerliğimi yitirirsem ne hale gelirim?' diye yoğun stres altındalar. Biliyorum, çok para kazanıyorlar ya da çok eğleniyorlar diye onlara özeniyorsunuz ama mutlu gözükmekle mutlu olmak ayrı şeyler'' diye konuştu.

"EN ZENGİN ÇİFT BİZİZ"

Kendi Youtube kanalında Eşi Utku Barış Andaç ile sohbet videoları da çekmeye başlayan Aydilge, ''Bizim Youtube'dan zengin olmak gibi bir hedefimiz yok. Çünkü zaten pek çok YouTuber'dan daha zenginiz. Çünkü aşığız ve gerçeğiz.'' açıklamasında bulundu.

Kaynak: Bültenler

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title