AYDAN ŞENER HABERLERİ

Aydan Şener haber, Aydan Şener son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aydan Şener - 13.05.2013
Ünlülerin Anne ve Çocukları
Henüz iki yaşındayken annesini kaybeden ve babası tarafından evlatlık verildiği ailede büyüyen Yaman, sergisini annelere ithaf etti. Sergide, Yaman'ın objektifine çocuklarıyla birlikte poz veren ünlülerin fotoğrafları yer alıyor. Mesleğe başladığı ilk dönemlerden bu yana, sinema ve müzik dünyasının ünlü isimlerini çocuklarıyla birlikte görüntüleyen Yaman'ın sergisinde İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna ve oğlulları İdo, Gülşen Bubikoğlu ve kızı Zeynep, Aydan Şener ve kızı Ecem, Şebnem Kısaparmak ve oğlu Ozan, Zerrin Arbaş ve kızı Derya, Aslı Kökçe ve oğlu Mert, gibi ünlü isimlerin fotoğrafları yer alıyor.
Aydan Şener - 09.05.2013
Pis Yedili'de Şok Ayrılık!
Yeni yayın döneminde FOX'ta ekrana gelecek olan dizi Peyami Safa'nın aynı adlı eserinden ekrana uyarlanıyor. 1990 yılında beyazperdeye de aktarılan eserin başrollerinde Aydan Şener ve Tolga Savacı rol almıştı.
Aydan Şener - 10.03.2013
Annemi Başımın Tacı Yaptım
EL ELE KATILDILAR Geceye sevgilisi Sibel Kirer ile giden Emrah, "Her kadın bir annedir, her insanı bir anne doğurdu; bunu unutmamalıyız. Biz birbirimizi görmeyi, konuşmayı, sevmeyi unuttuk. Bu filmle amacımız; unuttuğumuz değerleri hatırlatmak" dedi. Galaya katılanlar arasında; Tolga Güleç-Yeliz Şar, Ebru Şallı-Harun Tan, Aydan Şener, Wilma Elles de vardı.
Aydan Şener - 08.03.2013
Oyuculardan 'Gelmeyen Bahar'filmine Tam Not
Başrollerini Ayten Uncuoğlu, Orhan Alkaya, Hasan Küçükçetin, Beyza Şekerci, Orhan Alkaya,Turgay Tanülkü, Gürkan Tavukçuoğlu, Ayşe Kökçü, Duygu Keser'in paylaştığı "Gelmeyen Bahar" filminin galasında renkli görüntüler yaşandı. Cemiyet hayatından ünlü isimlerin akın ettiği galaya Ünlü sanatçı Emrah Erdoğan galaya kız arkadaşı ile katıldı. Tolga Güleç ve sevgilisi Yeliz Şar, Ebru Şallı ve eşi Harun Tan, Yüksel Aytuğ ve eşi Özlem Doğan, Wilma Elles ve sevgilisi Kerem Göğüş, Buket Dereoğlu, Kerem Kupacı, Dilşad Çelebi, Sema Çelebi, Aydan Şener, Erkan Özerman gibi isimler filmi heyecanla izledi.
Aydan Şener - 01.02.2013
Azerbaycan Kanalına Transfer Olmamış
Oyuncu Aydan Şener'in Türkiye'deki reyting savaşından yorulup Azerbaycan kanalına transfer olduğu iddia edilmişti.
Aydan Şener - 31.01.2013
Aydan Şener, Azeri Dizisinde!
Aydan Şener; Azad Azerbaycan International TV'ye transfer oldu.
Aydan Şener - 17.01.2013
Şener Yıllara Meydan Okuyor
Güzel oyuncu Aydan Şener, annesi ve kız kardeşiyle önceki akşam Arnavutköy Balıkçısı'nda rakı-balık keyfi yaptı.
Aydan Şener - 14.01.2013
Cine5'te Bugün "Cenk'in Ev Hali"
Sevilen şarkıcı Cenk Eren, evinin kapılarını sizlere açıyor.
Aydan Şener - 21.11.2012
"Tercihim Kenan Kalav"
Ünlü oyuncu Aydan Şener, Radyo Turkuvaz'da katıldığı bir programda samimi açıklamalarda bulundu.
Aydan Şener - 30.06.2012
Aydan Şener'in Acı Günü
Ünlü oyuncu Aydan Şener'in annesi hayatını kaybetti.
Aydan Şener - 28.06.2012
Astoria'dan Hayvan Dostlarına Destek!
Oyuncu Aktivist Tuna Arman, Fotoğraf Sanatçısı Ateş Kantürk ve Tolga Öztorun'un hayata geçirdiği, birçok ünlünün engelli hayvanlarla fotoğraflarının yer aldığı 'Farkında mısın?' sergisi, engelli hayvanların da yaşamın içinde var olduğunun altını bir kez daha çiziyor. Çekilen fotoğraflar da fotoşop desteği ile ünlüler engelli hayvanlarla özdeşleştirilip, 'Onların farkında mısın?' mesajı veriliyor. Projeye destek veren ünlüler arasında; Ömür Gedik, Zuhal Olcay, Hayko Cepkin, Billur Kalkavan, Tan Sağtürk, Aydan Şener gibi isimler yer alıyor.
Aydan Şener - 28.05.2012
Türkçe Olimpiyatları Turne Grubu Yola Çıkıyor
2. Turne grubunun sunuculuğunu Ertem Şener üstlenecek. Müzik yönetmeni Alper Akaryıldız, sahne yönetmeni Mehmet Akyazı, Halk dansları sorumluları ise Burak Özdoğru ve Berna Bozdoğan olacak. 2. Turne grubunun etkinlik takvimi ise şu şekilde olacak: 30 Mayıs Çarşamba Eskişehir, 01 Haziran Cuma Afyon, 02 Haziran Cumartesi Kütahya, 04 Haziran Pazartesi Bursa, 05 Haziran Salı Balıkesir, 07 Haziran Perşembe Edirne, 09 Haziran Cumartesi Tekirdağ, 10 Haziran Pazar Çorlu, 11 Haziran Pazartesi Kırklareli. Bursa'daki il etkinliğine Aydan Şener kızıyla birlikte katılacak.
Aydan Şener - 28.05.2012
10. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları
-Kütahya'daki etkinliği Ertem Şener sunacak- İkinci turne grubunun sunuculuğunu Ertem Şener üstlenecek. Müzik yönetmeni Alper Akaryıldız, sahne yönetmeni Mehmet Akyazı, halk dansları sorumluları ise Burak Özdoğru ve Berna Bozdoğan olacak. İkinci turne grubunun etkinlik takvimi ise şu şekilde olacak: "30 Mayıs-Eskişehir, 1 Haziran-Afyonkarahisar, 2 Haziran-Kütahya (Dumlupınar Stadı), 4 Haziran-Bursa, 5 Haziran-Balıkesir, 7 Haziran-Edirne, 9 Haziran-Tekirdağ, 10 Haziran-Çorlu, 11 Haziran-Kırklareli." Bursa'daki il etkinliğine Aydan Şener kızıyla birlikte katılacak.
Aydan Şener - 11.04.2012
Yıllar Sonra Görüntülendiler!
Aydan Şener, Fatih Üniversitesi'nin düzenlediği 5. Kristal Klaket Kısa Film Yarışması ödül törenine katıldı.
Aydan Şener - 11.04.2012
5. Kristal Klaket Ödülleri'ne Bora ve Okay Damga Vurdu
5. Kristal Klaket Ödülleri önceki akşam Harbiye Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda, Kenan Işık'ın sunduğu bir organizasyonla sahiplerini buldu. Kristal Klaket'in uluslararası platforma taşınacağı müjdesinin de verildiği geceye; son dönemde Türk Sineması'nın üzerinde dolaşan kara bulutlar damga vurdu. Törene kızlarıyla birlikte katılan Aydan Şener ve Hamdi Alkan; Ekrem Bora ve Meral Okay'ın vefatı yüzünden duydukları derin üzüntüyü dile getirdiler.
Aydan Şener - 10.04.2012
Ayakta Durmakta Zorlandı
19 YIL SONRA EŞİNE KAVUŞTU Senarist ve oyuncu Meral Okay'ın cenazesi, Zincirlikuyu Mezarlığı'nda 1993 yılında vefat eden eşi Yaman Okay'ın yanında toprağa verildi. SANAT CAMİASI YALNIZ BIRAKMADI Törene, Meral Okay'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra CHP İstanbul milletvekili Süleyman Çelebi, BDP milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Sezen Aksu, Atilla Saral, Tarık Akan, Engin Altan Düzyatağan, Bergüzar Korel, Erol Evgin, Mustafa Altıoklar, Cem Özer, Oktay Kaynarca, Vahide Gördüm, Altan Gördüm, Şirin Payzın, Nedim Saban, Reha Muhtar, Yonca Evcimik, Özcan Deniz, Ali Sunal, Gül Sunal, Ceyda Düvenci, Ayşe Özyılmazel, Birol Güven, Burak Kut, Bahar Korçan, Engin Akyürek, Elif Şafak, Sinan Tuzcuoğlu, Aydan Şener, Cüneyt Özdemir, Ozan Güven, Atilla Özdemiroğlu, Mehmet Ali Alabora, Halil Ergün, Demet Akbağ, Nükhet Duru, Mahsun Kırmızıgül, Hülya Avşar, Işın Karaca, Meltem Cumbul, Tolga Karel, Adnan Şenses, Özgü Namal, Göksel, Hrant Dink'in ağabeyi Orhan Dink, eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın eşi Berna Yılmaz, eski Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal da katıldı.
Aydan Şener - 10.04.2012
Meral Okay'ın Cenazesi Toprağa Verildi
Törene, Meral Okay'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi, BDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Sezen Aksu, Atilla Saral, Tarık Akan, Engin Altan Düzyatağan, Bergüzar Korel, Erol Evgin, Mustafa Altıoklar, Cem Özer, Oktay Kaynarca, Vahide Gördüm, Altan Gördüm, Şirin Payzın, Nedim Saban, Reha Muhtar, Yonca Evcimik, Özcan Deniz, Ali Sunal, Gül Sunal, Ceyda Düvenci, Ayşe Özyılmazel, Birol Güven, Burak Kut, Bahar Korçan, Engin Akyürek, Elif Şafak, Sinan Tuzcuoğlu, Aydan Şener, Cüneyt Özdemir, Ozan Güven, Atilla Özdemiroğlu, Mehmet Ali Alabora, Halil Ergün, Demet Akbağ, Nükhet Duru, Mahsun Kırmızıgül, Hülya Avşar, Işın Karaca, Meltem Cumbul, Tolga Karel, Adnan Şenses, Özgü Namal, Göksel, Hrant Dink'in ağabeyi Orhan Dink, eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın eşi Berna Yılmaz, Adnan Polat, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal da katıldı.
Aydan Şener - 07.04.2012
5. Kristal Klaket'in Ödül Gecesi Pazartesi Günü Yapılacak
Kurmaca: Birinciye NYFA'da 8 Haftalık Sinema Eğitimi + 5.000 TL, İkinciye 4.000 TL, Üçüncüye 3.000 TL, İki Filme Jüri Özel Ödülü ve 1.000 TL Belgesel: Birinciye NYFA'da 8 Haftalık Sinema Eğitimi + 5.000 TL, İkinciye 3.500 TL, Üçüncüye 2.500 TL Animasyon: Birinciye NYFA'da 4 Haftalık Sinema Eğitimi + 5.000 TL, İkinciye 3.000 TL, Üçüncüye 2.000 TL FİLMLERİ ÖNEMLİ İSİMLER DEĞERLENDİRDİ Yarışmanın jüri üyeleri arasında Kurmaca dalında Derviş Zaim, Hamdi Alkan, Ali Sürmeli, İpek Tuzcuoğlu, Aydan Şener, M.
Aydan Şener - 10.03.2012
Türkiye, Brezilya'ya Dizi İhraç Edecek
Sanatçılar da yerli dizilerin muhtelif ülkelerden talep görmesini olumlu karşılıyor. Çalıkuşu dizisinin başrol oyuncularından Aydan Şener, Türkiye'de beğeni toplayan dizilerin bölge ülkelere satılmasını güzel ve gurur verici olduğunu söylüyor.
Aydan Şener - 06.03.2012
5. Kristal Klaket'te Finalistler Belli Oldu
Yarışmanın jüri üyeleri arasında Kurmaca dalında Derviş Zaim, Hamdi Alkan, Ali Sürmeli, İpek Tuzcuoğlu, Aydan Şener, M.
Aydan Şener - 23.12.2011
Tiyatrocu Şahin: Halkla Buluşmanın Yolu Anadolu Turnesinden Geçiyor
Antalya insanının tiyatroya karşı ilgisinin yüksek olduğunu belirten Şahin, sahneledikleri oyunlarda Nazan Şoray, Sümer Tilmaç, Aydan Şener ve kendini müzik ve sinemada kabul ettirmiş sanatçıları tiyatro sahneleri ile Anadolu insanı ile buluşturduklarını söyledi.
Aydan Şener - 05.11.2011
Avşar Kızı Diva'yı Çok Kızdıracak
Hülya Avşar Show'un bu haftaki konukları; yıllara meydan okuyan güzelliği ile Aydan Şener, hareketli şarkılarıyla bir anda gençlerin sevgilisi haline gelen Berkay, taklit yeteneği ile milyonları güldüren ünlü komedyen Yavuz seçkin ve ekranların sarı şekeri Ece Erken'di.
Aydan Şener - 27.10.2011
Türkiye 'Van İçin Tek Yürek' Oldu
"TARİHİ BİR GÜN" Geceye katılan CNNTürk'te yayınlanan 5N 1K programının sunucusu Cüneyt Özdemir, "Para yardımının da ötesinde böylesine büyük bir dostluk, omuz omuza Van için yardım kampanyasında bulunmak, bütün televizyon kanalların bu yayında birleşiyor olması, bütün reklam gelirlerinin paylaşılıyor olması, Türkiye'nin birlikteliğini gösteren çok önemli bir simge. Çok tarihi bir an yaşıyoruz. Sadece Türkiye'de değil, dünyada da bunun eşi benzeri olduğunu zannetmiyorum" dedi. NTV'de yayınlanan Bugün Yarın Programının sunucusu Oğuz Haksever ise şunları söyledi: "Tarihi bir gün. Bunun iki boyutu var. Bu tür olayların ne kadar büyük iyi olayalara vesile olduğuna tanık oluyoruz. Bu akşam haber atlatmak falan yok. Herkes beraber. Bu akşam hep bağışların yükselmesi için çaba sarf edeceğiz. İkinci boyutu; depremden sonra çok büyük bir kardeşlik havası oluştu. Bu kardeşlik havası biz televizyonculara da yansıdı. Hiç bir vesile yolu bir şekilde televizyondan geçmiş, bu kadar tanınmış insanı bir araya getiremezdi. Burada bu açıdan da tarihi bir gün yaşanıyor. Bunun içinde yer alan biri olarak ne mutlu bana diyorum." "BÖLMEK İSTEYENLERE GÜZEL BİR CEVAP" Geceye sanat ve televizyon dünyasında bir çok ünlü isim katıldı. Katılanlardan bazılarının verdiği mesajlar ise şöyle oldu: Erol Evgin: "Bu gece bu büyük acıdan çok büyük bir umut doğdu. Türk halkı bütün etnik gruplarıyla tek bir yürek oldu Van için. Bu Türkiye'yi bölmek isteyenlere en güzel cevaptır diye düşünüyorum." Oya Başar: "Buradan bir şey yapamıyoruz. Sadece dualarımız ve sevgilerimiz onların yanında. Küçücük bir katkımız olur diye geldik buraya. İşallah katkımız olur. Allahtan onlara sabır diliyorum. Bunu yaptık, şöyle bir şey gösterdik: Öyle enterasan bir millletiz ki; en küçücük bir şeyde birlik oluruz ve dünyaya biz varız deriz. Bunu gösterdik ve gösteriyoruz. 'En kısa zamanda da şehitlerim içinde böyle bir gece istiyorum' dedim içeride." Derya Baykal: "İnşallah çok büyük yardımlar toplanır. Halkımız el uzatır. Çok büyük bir milletiz biz. Bizim yapamayacağımız hiç birşey yok. Özellikle kadınlara, annelere çok güveniyorum bu akşam için. Biz her şeyin altından kalkabiliriz." Oktay Kaynarca: "Çok ciddi zor günler geçiriyoruz. İnsanlar evde ağlamaktan helak oldular. Ama o ağlamanın artık bir sınırı var. Biz o sınırı aştık diye düşünüyorum. Hepimizin artık birşey yapması gerekiyor. Elimizden geldiğincede şu ana kadar yapmaya çalıştık. Ama bu büyük oraganizasyonun içerisinde olmak bizim için çok hoş bir durum. Herkes bir ışık yaksak aydınlık olur diye düşünüyoruz. Bugün burada güzel birşey yapabilirsek, iyi bir yardım toplayabilirsek, oradaki insanlara biraz faydalı olabilecek." Aydan Şener: "Çok üzgünüz.
Aydan Şener - 27.10.2011
Başbakan Telefonla Aradı Ve...
BAŞBAKAN TELEFONLA ARADI Beyazıt Öztürk'ün sunduğu programa Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da telefonla bağlanarak kampanya ile ilgili düşüncelerini dile getirdi. Ortak yayına telefon ile bağlanan Başbakan Erdoğan bu çalışmadan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederek, "Hayır sever bütün vatandaşlarımıza şükranlarımı arz ediyorum" dedi. Van'a canlı bağlantıların yapıldığı ve deprem bölgesinden çarpıcı VTR'lerin ekrana geldiği programa konuk olan isimlerden bazıları ise şunlar oldu; Beren Saat, Engin Akyürek, Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Bade İşçil, Ayça Bingöl, Aras Bulut İynemli, Emir Berke Zincidi, Farah Zeynep Abdullah, Meral Çetinkaya, Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Songül Öden, Özge Özder, Evrim Solmaz, Serhat Tutumluer, Sevil Atasoy, Sinan Çalışkanoğlu, Orçun Kaptan, Zahide Yetiş, Aytuğ Kolankaya, Erdem Yener, Hakan Yılmaz, Aslıhan Gürbüz, Pınar Altuğ, Furkan Kızılay, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Zeynep Beşerler, Bülent İnal, Şebnem Bozoklu, Ayşenil Şamlıoğlu, Aydan Şener, Tarık Tarcan, Burcu Kara, Oya Başar, Berna Laçin, Erol Evgin, Acun Ilıcalı, Ertem Şener, Kubat, Ebru Cündübeyoğlu, Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Hande Katipoğlu, Kenan Işık, Özge Özpirinçci, Barış Falay, Selen Soyder, Serenay Sarıkaya, Tolgahan Sayışman, Oğuz Gündoğdu, Kızılay Başkanı Ahmet Lütfü Akar.
Aydan Şener - 06.05.2011
Beylikdüzü İhlâs Koleji’nden Anneler Günü Programı
Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Efrahim Yeşil ve sanatçı Aydan Şener'in katılımıyla İhlâs Koleji'nde gerçekleştirilen programa, İhlâs Koleji idarecileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aydan Şener Haberleri | Aydan Şener Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Aydan Şener haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aydan Şener kimdir, hayatı ve biyografisi. Çalıkuşu Dizisi, Rusya'da Türk Edebiyatına İlgiyi Önemli Ölçüde Artırdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 03:54:50. #1.16#

title