Aybaba: Revizyon Yapacağım

Aybaba: Revizyon Yapacağım

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Türkiye Kupası'nda Denizlispor ile 0-0 Berabere Kaldıkları Maçın Ardından, "Sakinleştikten Sonra Takımla İlgili Bazı Revizyonlar Yapacağım" Dedi.

Aybaba: Revizyon Yapacağım

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Türkiye Kupası'nda Denizlispor ile 0-0 berabere kaldıkları maçın ardından, "Sakinleştikten sonra takımla ilgili bazı revizyonlar yapacağım" dedi.

Denizlispor karşısında çok sayıda gol pozisyonundan yararlanamadıklarını söyleyen Aybaba, takımın böyle gol kaçırmaya devam etmesi durumunda çok şeye veda edeceğini dile getirdi. Aybaba, "Kaleci ve stoperin olmadığı bir maçta biz bu golleri atamazsak zor. Bundan önceki haftalarda da sorunlar yaşıyorduk. Oyuncularımıza çok değer veriyoruz. Onlar için mücadele ediyoruz ama onlardan bu performansı alamıyoruz. Biraz sakinleştikten sonra takımla ilgili bazı revizyonlar yapacağım" diye konuştu.

Denizlispor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar da Bursaspor karşısında iyi bir futbol sergilediklerini belirterek, "Galip gelemedik ama mağlup da olmadık" dedi.

Bursaspor'un galip gelmesi durumunda Fortis Türkiye Kupasında bir üst tura çıkma şansının bulunduğunu hatırlatan Kurtar, şöyle konuştu:

"Bugün galip gelseydik bile zaten çıkmamız imkansızdı. Ama Bursaspor'un bir şansı vardı. Sanırım Samet Aybaba benden fazla üzülmüştür. Galip gelemedik ama mağlup da olmadık. Vestel Manisaspor maçı öncesi bir hazırlık maçı gibi oldu. Futbolcularımdan memnunum. İyi mücadele ettik."

Kaynak: AA