Ayaks Ayakkabı

Ayaks Ayakkabı

Ayaks Ayakkabı'nın sabırsızlıkla beklenen bayi günleri, başlıyor.

Ayaks Ayakkabı

Ayaks Ayakkabı 1 Mart 2012 tarihinde tüm tedarikçilerini Genel Müdürlük binası Showroom'unda ağırlıyor. Aynı hafta camel active – EMU markaları, 26 Mart haftası ise; Mountain Walk ve Travel Soft 24 hs, Marina Mania ve Avirex markaları ile 2012/2013 Yılı Sonbahar Kış Koleksiyonu'nu, sektörün seçkin tedarikçilerinin beğenisine sunuyor.

Ayaks Ayakkabı'nın 2012/2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu; Şirket Müdürleri Faik Ali Yeşil ve Nihat Güneri, Uluslararası Marka Müdürü Sevya Türmen öncülüğünde ve uzman satış kadrosu eşliğinde tedarikçilerini ağırlayarak, son dönemlerin en uzun ve en kapsamlı bayi günleri toplantısı ile yıla damgasını vuruyor.

Ayaks Ayakkabı, geleneksel olarak düzenlediği bayi günleri ile sektöründe, Türkiye'nin önde gelen kurumlarının ayakkabı ve bot tedariğini karşılayarak, dünya markalarının tüketiciye kolaylıkla ulaşmasına aracılık ediyor.

Ayaks Ayakkabı bayi günlerinde, dünya markalarının yüksek kalitedeki malzemeleri, teknolojik uygulamaları, stilin ön planda tutulması, marka gücünün korunması ve gelişiminin sağlanması konusunda başarısını sergileyerek, Türkiye'nin marka bilinci ve tedariği konusunda gücünü gösteriyor.

Ayaks Ayakkabı, Bayi Günleri tedarikçi katılımlarınız için, www.ayaks.com.tr web adresinden kapsamlı bilgi edinebilir, ayrıca; +90 212 637 60 54 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.