HABER: Genç adamı ayaklarından tavana asıp saatlerce işkence ettiler

Genç adamı ayaklarından tavana asıp saatlerce işkence ettiler

13 Temmuz 2020 10:27
Genç adamı ayaklarından tavana asıp saatlerce işkence ettiler

Kırıkkale'de 4 kişi, bir apartmanın bodrum katında ayaklarından tavana astıkları genç adama işkence etti. Üstelik o anları sosyal medyadan canlı olarak yayınladılar.

Haber Yorumları (93)
KASIM: İnşAllah o hapishane de çıkmazlar
ERMAN: bunları tek yakaladığında kuzucuk olurlar.
XX: Ulan ne erkeksiniz bee ne namınız yürür beee Allah''ın acizleri sizi
EŞREFABİ: Adaleti sağlayan bi yönetim yoksa milleti kendi adaletini yapmaya başlar. Şimdi bu adam alsa eline sopayı tek tek burdaki adamların topuklarından falakaya yatırsa bu sefer kendi suçlıu olur. Peki bu yapılanların crzası nedir. . Gir içeri Adli kontrol sebest kal. . .
BÜLENT: kısas uygulanmalı
ANKARAGÜCLÜ: Bizim ülkemizde adalet yok adalet zenginin işi görülsün diye kurulan bir yer
ERNGİN: kanun karşısında ceza almayacaklarını bildikleri için rahatlar 1 hafta sonra hepsi dışarda ceza yok mahkeme yok adalet yok
BÜŞRA: Bunu yapan insan olamaz
PLATON: Bu ulke avrupaya ve avrupa yasalarina uyabilecek bir ulke degil. Cezaevlerinin sartlarini agirlastirip idami getirip verilen cezalarida agirlastirilmasi gerekiyor.
SÜMBÜLLÜ: Adalet hissinin kalktığı Amerika Birleşik Devletlerinde suçlu ve suç oranı idam cezalarına rağmen artarak devam ediyor. Ne yazık ki Türkiye de cahillik zirvede olduğu için küçük Amerika yolunda.
MALATYA: idam. insanlık bitmiş
YAŞASIN DEVLET: turk isimli kullanıcıya cevap olarak cevap veriyorum silahlansın senden güçlüsü gelir senin ve yakınlarının ırzına geçer sence hipotezin doğrumu
TURK: o dediğinin olabilmesi için beni öldürmesi gerekli beni öldürdükten sonra zaten yapacağını yapar. sanki günümüzde farklı mı. . devlet ne zaman doğru karar vermiş. bak göreceksin en fazla maximum 5 yıl hapis yatar ki sanmıyorum sonra dışarda yine dewam. . ben silahıma güvenirim, devlete güvenmiyorum. . gelecek olan iyi nişan alsın
•••••: Gecensene kirkkale yahsihana gitmistim ilk gece sokakta kavga bagiris cagiris sonrada polis geldi kuzenim yahsihanda hastanede calisiyor ona ziyarete gitmistim bende kucuk biryerde yasadigim icin polismolis aliskin degilim yani hem korkunc hem heyecanliydi. Bu usteki manzaradan bahsetmiyorum insanlik disi problem neyse konusarak halletmeye calisin asmakta nedir artik herkes birbirinden korkar oldu siddetmi desen tecavuzmu desen Allah sonumuzu hayr eylesin.
PERİ: Sucu nu yasalar vermeli, bu yapilanlar igrenc, bunu yapanlar da cezalandirilmali
TURK: merhamet edene merhamet etmezler. . . iyilikten maraz doğar. . . adam doğru söylüyor. . bence boş yere yapmadılar. . kesin bi sarkıntılık filan yapmıştır. . mahkemeye şikayet etsen hiç bişey yapmıyorlar. adalet yoksa herkes kendisi bulsun yöntemini. silahlanın. . .
ADAM HAKLI: Adamların ne amaçla astığı belli değil belki adam torbacı malzeme çalmış belki küçük çocukları zehirliyor belkide sapıklık yapmış birden çok sebebi olabilir adam bi yanlış anlaşılma var diyor demekki bir boklar yemiş kimse kimseye durduk yere bunu yapacak kıvama gelmez adamlar haklı olarak yapmış demiyorum önyargılarınızdan kurtulun adamların kim ve ne olduğunu bilmeden yorum yapıp bir şeyler biliyormuşsunuz gibi yazmayın
CETO: kücük cocuklara sarkintilik ediyormus diye duydum bizim semte yakin bir yerde yani bos yere degil olay
ALBATROS: CETO Eğer dediğin gibi bir mevzu olsaidi bunu ona söyleterek döverler ve kameraya alırlardı.
CEMALDEMİR: Bana yasalar müsade etse bende bu mahluk canavarlara aynisini hic acimadan uygulardim yuh be yaziklar olsun
VATANDAS: ne olursa olsun . sayet haklida olsaniz . bunu yapmaya zerre kadar hakkiniz yok . bu ulkede kanun nizam ve adalet vardir . ! herkes kafasina göre adalet saglayamaz . buna netekim yargisiz infaz derler . . . hakli oldugu halde haksiz duruma dustunuzun farkindamisiniz!
MERHAMET: EVET MERHAMET ETMEYENE MERHAMET EDİLMEZ. . . . SIRA SİZDE
ADALET: Adaletin yürümediği ülkede bunlar az bile hücreler yapılmalı şehir kanelizasyon hattı üzerine ızgara mazgalların altından lağam geçmeli onun üzerinde cezalarını çeksinlerki birdaha yaparlarmı aynını görelim tv yemek yatak özel odalar verin adamlara bol bol besleyin içerde ohh ne ağla adamlar içeri tatile giriyor sanki böyle ceza olmaz eski daha iyiymiş hücreler caydırıcıymış şimdi caydırıcı ne hukuk var nede ceza sonumuz hayrola
MATBAACI: Türkiye ye bak ne hale geldik. bu ne
PEKİ NEDEN: Peki neden yapmışlar?
TEKİNALP: Nasıl böyle oldu insanlık!?Karşındaki bir insan, senin gibi bir can, birinin çocuğu, birinin kardeşi. . . . Hatası, suçu neyse git yasal yollarla ara hakkını vicdansız!Devletimiz bunun hesabını sorar size!
VW ALMAYİN: adalet yoksa uymayin yasalara kendi adaletinizi kendiniz yapin bak ben yasalara uymuyorum devletin dedigini yapmiyorum keyfime yasiyorum
NEDEN: Adamlar suçlu ve videoyu kendileri çekmişken, bu rezilliği yapanların yüzlerini neden kapatıyorsunuz. Yaşları mı küçük, . . .
M.Ç HAKLI: Bunlarda ayni cezayı vermek gerek. Aksi halde arlanmazlar bu bir magandalık Bunlar hapiste çıkmamalıdırlar. . .
ADAM: Rabbim belanızı versin. hemde tez zamanda.
: eğer bir olayda kamera kaydı varsa geçmiş olsun . daha zor çıkarlar hapisten . eğer bir görüntü olmayıp şikayetçi olunsaydı bunlar serbestti hepsi .
ADEM TAŞ: Bu şahıslar bu zulmü yapacak cesareti bulduklarına göre bir şeyler ters gidiyor demektir.
MUZ İP: kanunun olmadığı yerde magandalık hüküm sürer.
ÖMER SAY: adamın dediği lafa bak ''merhamet edene merhamet etmezler'' asıl sen yerdekilere merhamet edeceksin ki göktekilerde sana merhamet edecek zalim insan ne yaparsa kendine yapar.
HAYLAZ: magandalık moda oldu delikten çıkmaları nasip olmasın bu tür insan denmeyecek kişilerin yazıklar olsun
GELDE İDAM DEME: Kardeşim nasıl birşey bu Allah devleti başımızdan eksik etmesin. Yoksa insanlar birbirini yer .çünkü insan zalimdir.
DÖVLET: devleti düşünseler böyle davranmazlardı. demek ki devlet varlığını yeterince hissettiremiyor
0131: böyle bir alcakligi alenen yayinlayip sakinmiyorlarsa. . . . eh yani, , fazla sorgulanmazlar. . . asilan arkadasda kendini : ohh be beynime kan gitti daha zindelestim diye avutup üzülmesin. . .
SONUNA KADAR: Davanızın arkasından sonuna kadar korkmadan gidin. İsterse karşınızdakiler 100 kişi olsun. Kararlılıkla mücadele eden kazanır.
VATANDAŞ: adalet varmıki
ENDİİ: MERAK ETMEYİN KISA SÜREDE ÇIKARLAR. KANUN ONLARDAN YANA
O ADAM: ŞARTLARIN NE OLDUĞUNU BİLMEDEN KİMSEYİ SUÇLAYAMAM. . . BU ÜLKEDE ASILMAYI O KADAR HAKEDEN İNSAN VARKEN. .
ADALET...: varsa bir sucu teslim adalete devlet versin cezasını. . eşkiyalık hak değil. . sen kendindemisin??? asılcak olanıda kesilcek olanıda devlet karar verir sen değil. . . orman kanunları devreye giderse bi gün senin ananı bacınıda böyle sallandırıp işkence ettiklerinde anlarsın gercekleri. . . . biraz ceviz yeyin ve kan gitsin beyninize. . .
AD: Adalet efendi devlet geregimi yerine getriyomu ki
FERİT GÜNDÜZ: Bu ülkede siyasi partinin lideri mafya türü insanlarla görüşürse bu mafya türüne cesaret verir. bu ülkede her gün kadınlar ölüyor. kim dur diyecek bilmiyorum.
AD: Erkekler ölmuyomu feminist
KESKİN: Kırıkkaleye özel bir ilgi alaka var, bunu yapanlar vanlı, hataylı, denizlili olsa belasını bulurlardı ama ne hikmetse kırıkkaleli oldu mu Devamkee
POLAT: bu resmen örgütlü terör suçundan da beter bir ağır suç. Toplumun temelini güvenliğini, huzurunu, yaşanabilirliğini sarsıyor ve yok ediyor. Bu tür suçluları , toplumdan sürekli tecrit edecek şekilde ceza verilmesi gerekir. Bu tür suçlara şartlı salıverilme dahi uygulanmamalıdır diye düşünüyorum. Vahamet yönünden öldürmekten farksız bir fiil söz konusudur.
ADALET: biz toplum olarak bu hale nasıl geldik. daha doğrusu nasıl getirildik !!
GERCEKLER: Dizi karakterleri ornek gosterilerek.
VATANDAŞ: ADALET ADALET ADALET NERDEEE. EEEE. . . ANLAŞILAN İLAHİ , ADALETE KALACAK ÇÜNKÜ BU ÜLKEDE ADALET YOK ARTIK. . . . . . . . . . . . . . .
ASİ: vijdanı olmayan zayıf karakterli üç beş çapulcu bir araya gelmiş erkek olmuş
HAKİM: Aynen asi kardeş ,O çakma erkekçikler şimdi kodeste çamaşıra,bulaşığa girilirken düşünürler belki, 4 kişi olup birine saldırmanın erkeklik olmadığını, arkadaşınız gel adam dövecez diyorsa arkadaşını değiştir,çünkü adalet ve merhamet duygusu yoktur
ERKAN: Allah bu zalimlerin belasını versin.
FATİH: bu kez kameralara yansımış. . hergün onlarcası oluyor
DERİN: yazıklar olsun şimdi yeni yasa gelio gasp işkence yapanlara
AD: Heee cok adalet varda uygulaniyoda gelir gelir hüoooolğ
YOLCU: allah kahir sifatiyla kahretsin bunlari nerde devleeeeettttttt
SORUN YOK: yinede vıcdanlıymıslar.
EKONMER: Allah devletimize zeval vermesin.
EDA: allah belalarını versin allah ısla etsin yazık ne olursa olsun kimsenin hakkı değil allahın verdiği canı almaya kast etmek sonumuz hiç iyi değil paraları varsa çıkarlar zaten
İNSAN: Bu tip gadarca canice suç işliyenlere ömür boyu hapis cezası vermeliler bence yoksa düzelmez bu ülke suç sahada yaygınlaşır.
AYASOFYA CEMAATİ: Ulke oyle bir duruma geldiki artik gizlemeden bu goruntuleri yayinliyorlar.serbest kalicaklarini biliyorlar...
1 2
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Genç adamı ayaklarından tavana asıp saatlerce işkence ettiler Haber Yorumları
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 07:09:34. #1.14#
title