Avusturya Haberleri

Avusturya haber, Avusturya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Avusturya - 09.07.2021
Barcelona, Rapid Wien'den Türk asıllı Avusturyalı futbolcu Yusuf Demir'i bir yıllığına kiraladı
İspanya temsilcisi Barcelona, Avusturya ekibi Rapid Wien'den Yusuf Demir'i satın alma opsiyonuyla kiraladı.
Avusturya - 09.07.2021
Antalya Havalimanı'nda tarihi yoğunluk
Korona virüs kısıtlamalarının kalkması, Güvenli Turizm Sertifikasyonu Programı ile turizm kenti Antalya'da turist haraketliliği üst seviyeye çıkmaya başladı. Akdeniz'in incisi Antalya, deniz, kum, güneş, tarihi ve kültürel yapıları, misafirperverliği, lüks konaklama tesisleri ve alternatif turizm çeşitliliği ile dünyanın farklı noktalarından misafirlerini ağırlıyor. 2019 yılında 15,6 milyon yabancı, 7 milyona yakın da yerli turistle rekorların kırıldığı Antalya'da haziran ayının son haftasından itibaren hareketlilik arttı. Kentin lokomotif pazarı, Rusya'nın 22 Haziran'da uçuş kısıtlamalarını kaldırması, Almanya'nın da tatile gelen vatandaşlarından PCR testi zorunluluğunu kaldırması kararlarıyla yoğunluğunun iki katından fazla olmasına neden oldu. FT Havalimanı'nda hem terminal hem de terminal 2'de yoğunluğun olduğu gözlemlendi. Antalya'ya Rusya, Ukrayna ve Almanya'nın yanı sıra Avusturya, Polonya, Özbekistan, Kırgızistan, Fransa, İsrail, Lübnan, İsviçre, Çekya, Hollanda, Letonya, Belçika, Fransa, Ürdün, Moldova, Bosna Hersek, Makedonya, Kazakistan, Belarus, Romanya, Macaristan gibi ülkelerden turistlerin geldiği görüldü.
Avusturya - 08.07.2021
IMF Başkanı'ndan Orta ve Doğu Avrupa ekonomilerinin Batı Avrupa ekonomilerinden daha hızlı büyüyeceği tahmini Açıklaması
Adriyatik, Baltık ve Karadeniz'i kapsayan "Üç Deniz İnisiyatifi'nde, Avusturya, Bulgaristan, Hırvatistan, Çekya Estonya, Macaristan, Litvanya, Letonya, Polonya, Romanya, Slovakya ve Slovenya yer alıyor.
Avusturya - 08.07.2021
Avusturyalı hukuk profesöründen İslam Yasası'nda yapılan değişikliğe tepki
Avusturya'da dün mecliste kabul edilen terörle mücadele yasası kapsamında İslam Yasası'nda da yapılan bazı değişikliklere tepki gösteren Viyana Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Dinler Hukuku Enstitüsü Başkanı Prof.Dr.
Avusturya - 08.07.2021
Göztepe, Şefik Abalı'yı SKU Amstetten'e kiraladı
Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin genç oyuncusu Şefik Abalı, Avusturya ekibi SKU Amstetten'e kiralandı.
Avusturya - 08.07.2021
Göztepe, Şefik'i kiralık verdi
SÜPER Lig'deki İzmir temsilcilerinden Göztepe, geçen hafta Avusturya ekibi FC Wacker'den transfer edip 4 yıllık sözleşme imzaladığı 19 yaşındaki stoper Şefik Abalı'yı kiralık gönderdi.
title