Avşar Sahne Alıyor

Avşar Sahne Alıyor

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (Tesyev) "Dünya Engelliler Günü" Kapsamında Çırağan Sarayı'ndaki Bir Balo Düzenliyor.engelli Olmanın Okumaya, Spor Yapmaya Kısaca Hayattan Zevk Almaya Engel Olmadığına İnanan ve Bu İnançla Engelli Vatandaşların Yeteneklerini Geliştirerek Yaşamlarında Yepyeni Pencereler Açmayı Hedefleyen Tesyev'in Çırağan Sarayı'ndaki Geccesine Ünlü Simalar Katılıcak.

Avşar Sahne Alıyor

TÜRKİYE ENGELLİLER SPOR YARDIM VE EĞİTİM VAKFI (TESYEV) "DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ" KAPSAMINDA ÇIRAĞAN SARAYI'NDAKİ BİR BALO DÜZENLİYOR.Engelli olmanın okumaya, spor yapmaya kısaca hayattan zevk almaya engel olmadığına inanan ve bu inançla engelli vatandaşların yeteneklerini geliştirerek yaşamlarında yepyeni pencereler açmayı hedefleyen TESYEV'in Çırağan Sarayı'ndaki geccesine ünlü simalar katılıcak.

Uğur Antik'in düzenleyeceği ve geliri engelli sporculara aktarılacak olan gecede Hülya Avşar sahne alıyor. Gecceye katılanlar arasında Kaya Çilingiroğlu, Helin Avşar, İpek Tuzcuoğlu ve Nuri Öztaşkın gibi isimler var.