Avsallar Beldesinde Denize Giren 1 Kişi Kayboldu

Avsallar Beldesinde Denize Giren 1 Kişi Kayboldu

Antalya'nın Alanya İlçesi Avsallar Beldesinde Denize Giren Bir Kişi Kayboldu. Akşam Saatlerine Kadar Süren Arama Çalışmalarına Hava Karadığı İçin Sabaha Kadar Ara Verildi.

Avsallar Beldesinde Denize Giren 1 Kişi Kayboldu

Antalya'nın Alanya ilçesi Avsallar beldesinde denize giren bir kişi kayboldu. Akşam saatlerine kadar süren arama çalışmalarına hava karadığı için sabaha kadar ara verildi.

Alınan bilgiye göre, Avsallar beldesinde bir otelin mavi bayraklı plajından denize giren Metin İmer (25), dalgalara kapılarak kayboldu. İmer'in kardeşi Ferhat İmer ve yanında bulunan bir arkadaşı, genci kurtarmak içinde denize girdi. Aşırı dalgalar nedeniyle boğulma tehlikesi geçiren şahısları, sahildeki diğer vatandaşlar boğulmaktan son anda kurtardı. Yarı baygın denizden çıkarılan Ferhat İmer, Alanya Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Dalgıçların saatler süren arama çalışmalarında İmer'e ulaşılamadı.

Havanın kararması ve denizin dalgalı olması nedeniyle çalışmalara yarın sabaha kadar ara verildi.

Diyarbakır'dan 6 ay önce Alanya'ya geldiği öğrenilen Metin İmer'in inşaat işçisi olarak çalıştığı belirtildi. Metin İmer'in bulunması için yarın 10 kişilik özel dalgıç ekibi görev yapacak.

(RY-OK-OK-Y)