Avrupa Yakası Haberleri

Avrupa Yakası haber, Avrupa Yakası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Avrupa Yakası 23.12.2019
AKARYAKIT KAÇAKÇILARINA OPERASYON KAMERADA
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, akaryakıt kaçakçılığı yapan şüphelileri teknik ve fiziki takibe aldı. Takibini tamamlayan ekipler, 13 Aralık günü Yavuz Sultan Selim Köprüsü Kuzey Marmara Yolu Avrupa Yakası Kimyasal Kontrol noktasına giriş yapan bir akaryakıt tankerine operasyon düzenledi.
Avrupa Yakası 23.12.2019
Kaçak akaryakıt operasyonunda 5 kişi yakalandı
Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 13 Aralık'ta Yavuz Sultan Selim Köprüsü Kuzey Marmara Yolu Avrupa Yakası Kimyasal Kontrol noktasında piyasaya sürülmek üzere satışa hazır halde "10 numara yağ" olarak tabir edilen 25 ton karışımlı akaryakıt ele geçirildi.
Avrupa Yakası 23.12.2019
Kuzey Marmara Otoyolu emlak piyasasını hareketlendirdi
Tamamı hizmete girdiğinde İstanbul Avrupa yakası ile İzmit arasındaki seyahat süresini 1 saatin altına düşürecek Kuzey Marmara Otoyolu, Kocaeli'de emlak piyasasını hareketlendirdi.
Avrupa Yakası 20.12.2019
Avrupa Yakası'nın İlk Hijyenik Oyun Merkezi Açıldı!
Gülmek İyileştirir Derneği, kanser tedavisi sebebiyle bağışıklığı baskı altında olan ve sosyalleşemeyen çocuklara oyun alanı sunan hijyenik oyun merkezinin ikincisini Şişli'de açtı.
Avrupa Yakası 20.12.2019
İngiltere'den Nepal'e yürüyen 73 yaşındaki gezgin İstanbul'da
Pope, çocuklara yardım için İngiltere'den Nepal'e doğru çıktığı yolculuğuna devam ediyor. Bir süre önce İstanbul'a gelen ve burada mola veren Pope, Avrupa Yakası'ndan Asya'ya yürüyerek geçmek için Valiliğe başvurdu.
Avrupa Yakası 13.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
Olay, Gülbahar Mahallesi, Karanfil Sokak 18 numarada bulunan 6 katlı binada 08.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, binanın çatı katında çökme oldu. Çatı saçağı da koparak yola düştü. Çatıda küçük çaplı hasara neden olan kopma sırasında 6'ncı kattaki daire de zarar gördü. Sokağa saçılan moloz parçaları binanın doğalgaz borusunu patlatırken, park halindeki araçlara da hasar verdi. Bu sırada yoldan geçen 3 kişi hafif şekilde yaralandı, bina sakini bir kadın ise fenalık geçirdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, sağlık ekibi ve polis sevk edildi. Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, itfaiye ekipleri de bina ve çevresinde çalışma yaptı. Yaralılar ile fenalık geçiren bina sakini sağlık ekiplerince ambulansta tedavi edildi. Hasar gören araçların kaldırılmasının ardından molozlar temizlendi. Elektriği ve doğalgazı kesilen binada oturanlar tahliye edildi. Belediye ekipleri tedbir amacıyla binayı mühürledi.  Görüntü dökümü: ------------ (EK GÖRÜNTÜ) -Binanın havadan görüntüleri -Binadaki parçanın kesilmesi -Tahliye edilenler -Binanın mühürlenmesi -Genel ve detaylar (GEÇİLEN GÖRÜNTÜ) -Çöken kısmın görüntüsü -Yaralıların görüntüsü -İtfaiye ekipleri -Moloz parçaları 13.12.2019 - 09.04 Haber Kodu : 191213013 13.12.2019 - 09.22 Haber Kodu : 191213018 13.12.2019 - 09.53 Haber Kodu : 191213029 13.12.2019 -10.43  Haber Kodu : 191213045 13.12.2019 -11.51  Haber Kodu : 191213080 ========================== (havadan görüntülerle)  5-İSTANBUL'DA MEZAR YERLERİNE ZAM *Zincirlikuyu ve Karacaahmet'te boş mezar yerleri 34 bin lira oldu.  Haber-Kamera: Zeki GÜNAL-İSTANBUL DHA İBB tarafından hazırlanan 2020 fiyat  tarifelerinde mezar ve cenaze hizmetlerine de zam yapıldı. Buna göre tabutlu defin ücreti 300 TL'den 350 TL'ye yükseltildi. Karacaahmet, Çengelköy, Nakkaştepe'nin içinde bulunduğu 1'inci bölge mezarlıklarda boş mezar yeri bedeli 30 bin TL'den 34 bin TL'ye yükseldi. İkinci grupta yer alan İçerenköy, Pendik, Maltepe gibi ilçelerdeki boş mezarlık bedeli 12 bin TL'den 14 bin TL'ye yükseldi. Tuzla, Ümraniye, Çekmeköy gibi ilçelerdeki ek mezarlık fiyatları 4 bin TL'den 4 bin 500 TL'ye yükseldi. Azınlık gruplarının defnedildiği mezarlık fiyatları ise 6 bin 500 TL'den 7 bin 150 TL'ye çıktı.  ZİNCİRLİKUYU'NDA 34 BİN LİRA Avrupa Yakası'nda Zincirlikuyu, Ulus, Rumelihisarı (Aşiyan), Abide-i Hürriyet, Nafibaba gibi mezarlıklardaki fiyatlar ise 30 bin TL'den 34 bin TL'ye cenazenin yanındaki boş yerin bedeli ise 15 bin TL'den 17 bin TL'ye yükseldi.
Avrupa Yakası 13.12.2019
(havadan görüntülerle) İSTANBUL'DA MEZAR YERLERİNE ZAM
(havadan görüntülerle) İSTANBUL'DA MEZAR YERLERİNE ZAM   *Zincirlikuyu ve Karacaahmet'te boş mezar yerleri 34 bin lira oldu.    Haber-Kamera: Zeki GÜNAL-İSTANBUL DHA İBB tarafından hazırlanan 2020 fiyat  tarifelerinde mezar ve cenaze hizmetlerine de zam yapıldı. Buna göre tabutlu defin ücreti 300 TL'den 350 TL'ye yükseltildi. Karacaahmet, Çengelköy, Nakkaştepe'nin içinde bulunduğu 1'inci bölge mezarlıklarda boş mezar yeri bedeli 30 bin TL'den 34 bin TL'ye yükseldi. İkinci grupta yer alan İçerenköy, Pendik, Maltepe gibi ilçelerdeki boş mezarlık bedeli 12 bin TL'den 14 bin TL'ye yükseldi. Tuzla, Ümraniye, Çekmeköy gibi ilçelerdeki ek mezarlık fiyatları 4 bin TL'den 4 bin 500 TL'ye yükseldi. Azınlık gruplarının defnedildiği mezarlık fiyatları ise 6 bin 500 TL'den 7 bin 150 TL'ye çıktı.    ZİNCİRLİKUYU'NDA 34 BİN LİRA Avrupa Yakası'nda Zincirlikuyu, Ulus, Rumelihisarı (Aşiyan), Abide-i Hürriyet, Nafibaba gibi mezarlıklardaki fiyatlar ise 30 bin TL'den 34 bin TL'ye cenazenin yanındaki boş yerin bedeli ise 15 bin TL'den 17 bin TL'ye yükseldi.
Avrupa Yakası 13.12.2019
(havadan görüntülerle) İSTANBUL'DA MEZAR YERLERİNE ZAM
(havadan görüntülerle) İSTANBUL'DA MEZAR YERLERİNE ZAM *Zincirlikuyu ve Karacaahmet'te boş mezar yerleri 34 bin lira oldu.  Haber-Kamera: Zeki GÜNAL-İSTANBUL DHA İBB tarafından hazırlanan 2020 fiyat  tarifelerinde mezar ve cenaze hizmetlerine de zam yapıldı. Buna göre tabutlu defin ücreti 300 TL'den 350 TL'ye yükseltildi. Karacaahmet, Çengelköy, Nakkaştepe'nin içinde bulunduğu 1'inci bölge mezarlıklarda boş mezar yeri bedeli 30 bin TL'den 34 bin TL'ye yükseldi. İkinci grupta yer alan İçerenköy, Pendik, Maltepe gibi ilçelerdeki boş mezarlık bedeli 12 bin TL'den 14 bin TL'ye yükseldi. Tuzla, Ümraniye, Çekmeköy gibi ilçelerdeki ek mezarlık fiyatları 4 bin TL'den 4 bin 500 TL'ye yükseldi. Azınlık gruplarının defnedildiği mezarlık fiyatları ise 6 bin 500 TL'den 7 bin 150 TL'ye çıktı.  ZİNCİRLİKUYU'NDA 34 BİN LİRA Avrupa Yakası'nda Zincirlikuyu, Ulus, Rumelihisarı (Aşiyan), Abide-i Hürriyet, Nafibaba gibi mezarlıklardaki fiyatlar ise 30 bin TL'den 34 bin TL'ye cenazenin yanındaki boş yerin bedeli ise 15 bin TL'den 17 bin TL'ye yükseldi.
Avrupa Yakası 13.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-2
İstanbul'un Avrupa Yakası'nda da elektrik sağlayan ana iletim hattının Zekeriyaköy'de bulunan direklerinde bakım onarım çalışmaları yapılıyor.
Avrupa Yakası 13.12.2019
İSTANBUL BOĞAZI'NIN ÜSTÜNDE KESİNTİSİZ ELEKTRİK İÇİN ÖLÜME MEYDAN OKUYORLAR
İstanbul'un Avrupa Yakası'nda da elektrik sağlayan ana iletim hattının Zekeriyaköy'de bulunan direklerinde bakım onarım çalışmaları yapılıyor.
Avrupa Yakası 13.12.2019
(Tekrar) İSTANBUL BOĞAZI'NIN ÜSTÜNDE KESİNTİSİZ ELEKTRİK İÇİN ÖLÜME MEYDAN OKUYORLAR
İstanbul'un Avrupa Yakası'nda da elektrik sağlayan ana iletim hattının Zekeriyaköy'de bulunan direklerinde bakım onarım çalışmaları yapılıyor.
Avrupa Yakası 10.12.2019
Sabiha Gökçen Havalimanı'nın yolcu kapasitesi 66 milyona yükselecek
Yeni yapılan pistin her hava koşulunda iniş ve kalkış yapılabilecek özellikte olduğunu anlatan Göral, şu bilgileri verdi: "Pist inşaatımızın önemli kilometre taşlarından bir tanesi olan alt tünel inşaatları bitti. Şimdi dolgu işlemleri başlıyor. Dolgunun tamamlanmasından sonra üst yapı işleri, seyrüsefer cihazları, aydınlatma ekipmanları da tamamlandığında bir aksilik olmaz ise 2020 yılının sonunda ikinci pist hizmete girmiş olacak. Şu anda kullandığımız mevcut pistimiz, ikinci pist açıldığı zaman bakıma girecek ama bundan 3 yıl kadar önce planlandığı gibi 6 ay bakıma girmeyecek. En fazla 1,5-2 ay kapanması öngörülüyor. Çünkü hali hazırda havalimanı otoritesi HEAŞ'ın gece boyunca devam eden bakımları var. Çok kaliteli, çok endüstriyel ve çok uygun malzeme ile pist üzerindeki bakımı gerçekleştiriyorlar. Dolayısıyla ikinci pist bittiğinde, mevcut pistin bakımı için 1,5-2 ay kapatma bizim için yeterli olacaktır." "Erişebilirlik oranımız arttı" Göral, başlıca hedeflerinin uzun uçuş sayısının artırılması olduğunu belirterek, şöyle devam etti: "Bizim başlıca hayallerimizden bir tanesi, hem uçak içi konfigürasyon dediğimiz sınıf sayısını artırmak hem de uzun uçuş dediğimiz okyanus ötesi uçuşların sayısını artırmak. Bu sene bizim için çok önemliydi. Çünkü Sabiha Gökçen Havalimanı tarihinde ilk uzun uçuşumuzu gerçekleştirdik. İki hafta önce Malezya Havayolları Kuala Lumpur'dan Sabiha Gökçen'e direkt uçuş gerçekleştirdi. 3 ay boyunca bu uçuşlar devam edecek. Doluluğa göre yaz sezonuna doğru devam edebilir. Devamında, konfigürasyona bayrak taşıyıcı ve 'full service' dediğimiz hava yollarının daha fazla sefer düzenlemelerini sağlamak istiyoruz. Emirates Havayolları 30 yılı aşkındır Türkiye'de operasyonlarını devam ettiriyor, ancak 30 yıl sürecinde ilk kez first class dahil üç konfigürasyon ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na uçtu. Hem first hem business class hem de economy class olarak uçuşlarını gerçekleştirdi. Bu da bizim için çok önemli bir gelişmeydi." Şehir havalimanı konseptinin ilgi gördüğünü vurgulayan Göral, "Erişebilirlik oranımız arttı. Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve bağlı otoyollarının Sabiha Gökçen'e bağlantısı ile devam eden metro istasyonumuz var. Bu da yolcularımızın ve havalimanı paydaşlarının çalışanlarının havalimanına erişmelerini kolaylaştıracak. Avrasya Tüneli bizim için çok büyük avantaj sağladı. Özellikle Avrupa Yakası'nda oturan vatandaşlarımızın Sabiha Gökçen Havalimanı'na olan Avrasya Tüneli çok kritik bir rol oynuyor.
Avrupa Yakası 7.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ -2
Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri akaryakıt kaçakçılığı yapan kişilere yönelik 29 Kasım ve 3 Aralık tarihlerinde operasyon düzenledi. Yavuz Sultan Selim Köprüsü Avrupa Yakası Kimyasal Kontrol noktasına düzenlenen iki ayrı operasyonda piyasaya sürülmek üzere satışa hazır 10 numara yağ olarak bilinen karışımlı akaryakıt ele geçirildi.
Avrupa Yakası 7.12.2019
İstanbul'da "10 numara yağ" operasyonu
Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri akaryakıt kaçakçılığı yapan kişilere yönelik 29 Kasım ve 3 Aralık tarihlerinde operasyon düzenledi. Yavuz Sultan Selim Köprüsü Avrupa Yakası Kimyasal Kontrol noktasına düzenlenen iki ayrı operasyonda piyasaya sürülmek üzere satışa hazır 10 numara yağ olarak bilinen karışımlı akaryakıt ele geçirildi.
Avrupa Yakası 7.12.2019
İSTANBUL'DA "10 NUMARA YAĞ" OPERASYONU
Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri akaryakıt kaçakçılığı yapan kişilere yönelik 29 Kasım ve 3 Aralık tarihlerinde operasyon düzenledi. Yavuz Sultan Selim Köprüsü Avrupa Yakası Kimyasal Kontrol noktasına düzenlenen iki ayrı operasyonda piyasaya sürülmek üzere satışa hazır 10 numara yağ olarak bilinen karışımlı akaryakıt ele geçirildi.
Avrupa Yakası 7.12.2019
İstanbul'da 26 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi
Alınan bilgiye göre, Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, bir şebekenin kaçak akaryakıt ticareti yaptığı ihbarı üzerine Bağcılar ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü Avrupa Yakası Kimyasal Kontrol noktasında düzenlenen operasyonda 2 kişi gözaltına alındı.
Avrupa Yakası 6.12.2019
Bakan Kurum AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Kurum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde başlayıp tamamlanan Çamlıca Camisi'ne ilişkin, "Fotoğraf, o caminin İstanbul silüetindeki güzel duruşunu gösteriyor. Anadolu Yakası'ndan Avrupa Yakası'ndaki ecdadımızın yaptığı camileri selamlayan ve bir çiçek gibi simge bir proje haline gelecek Çamlıca Camisi benim için anlamlı.
Avrupa Yakası 5.12.2019
İstanbul Boğazı'nın üstünde kesintisiz elektrik için ölüme meydan okuyorlar
  İstanbul'un Avrupa Yakası'nda da elektrik sağlayan ana iletim hattının Zekeriyaköy'de bulunan direklerinde bakım onarım çalışmaları yapılıyor.
Avrupa Yakası 5.12.2019
İSTANBUL BOĞAZI'NIN ÜSTÜNDE KESİNTİSİZ ELEKTRİK İÇİN ÖLÜME MEYDAN OKUYORLAR
İstanbul'un Avrupa Yakası'nda da elektrik sağlayan ana iletim hattının Zekeriyaköy'de bulunan direklerinde bakım onarım çalışmaları yapılıyor.
Şu an buradasınız: Avrupa Yakası Haberleri | Avrupa Yakası Haber - Haberler - Sayfa 7 - Avrupa Yakası haberleri, son dakika avrupa yakası haber ve gelişmeleri burada. İstanbul'da kısa süreli kar yağdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.8.2020 08:32:26. #1.15#
title