Avrupa Yakası Haberleri

Avrupa Yakası haber, Avrupa Yakası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Avrupa Yakası 16.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ-13
ARAMALARIN YOĞUN OLDUĞU İLÇELER İstanbul'dan aramaların yoğunlaştığı ilçeler ise Avrupa Yakası'ndaki Küçükçekmece, Bahçelievler, Bağcılar, Avcılar ve Fatih oldu.
Avrupa Yakası 9.10.2019
CK Enerji'den 39 akülü sandalye şarj istasyonu hedefi
CK Enerji Boğaziçi Elektrik'in, "Hayatı Aydınlat" projesi kapsamında düzenlenen konserden elde edilen gelirle İstanbul Avrupa Yakası'ndaki akülü sandalye şarj istasyonu sayısını 2020 sonunda 39'a çıkarmayı hedeflediği bildirildi.
Avrupa Yakası 9.10.2019
Kamyonun çarptığı üniversite öğrencisinin ölümü davası
Sanık kamyon şoförü Mümin Kılıç da şunları söyledi: "Olay günü aracın geri geldiği sırada gözlemci olarak görevlendirilen H.E. ve T.B. isimli kişiler o gün ateşin başında patates közlüyorlarmış. Beraber çalıştığım arkadaşlarım bu olaya şahittir. Ben normalde Maltepe dolgu alanında görevliydim. Beni Kurbağalıdere'ye sevk eden kişilerin de bu olayla ilgili sorumlu olduklarını düşünüyorum. Ben normalde Maltepe mekanik süpürge kamyonlarında çalışıyorum. Deniz Hizmetleri Müdürlüğünde görevim yoktur. Bir telefonla beni buraya göndermişlerdir. Kaza olduktan sonra bana araçlarla ilgili eğitim verildiğine ilişkin kağıt imzalattılar. Ancak ben hiçbir eğitim almadım. Eğitim almadan araca bindirdiler. İlk defa o gün kullandım." Sanık Teyfur Bingöl de bilirkişi raporunu kabul etmediğini belirterek, "Çamur tarama faaliyetleri ile ilgili kamyonların, kamyon şoförleri ve operatörlere ilişkin işlemler İSTAÇ AŞ'ye bağlı Avrupa Yakası Kıyı Temizleme Şefliği'ne aittir.
Avrupa Yakası 8.10.2019
Hava yoluyla 9 ayda 161,5 milyon yolcu taşındı
Böylece İstanbul'un Avrupa Yakası'ndaki iki havalimanında 9 ayda toplam 352 bin 664 uçak trafiğiyle 51 milyon 647 bin 424 yolcu trafiği gerçekleşti.
Avrupa Yakası 30.9.2019
"Gayrimenkuldeki hareketlilik çok daha iyi noktalara gelecek"
Nevbahar Üsküdar özelinde; mahalle kültürünü yaşatan ve komşuluk ilişkilerini zenginleştiren, kültür-sanat etkinlikleri ve eğitim programlarını çok önemsediklerini vurgulayan Kalyoncu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Üsküdar, 700 bin kişilik bir nüfusun sadece 5 dakikada ulaşabildiği bir merkez. Projemizin yakın çevresinde yer alan 12 bin iş yeri de buradaki ticaret hayatın en önemli göstergesi. Hemen yanı başında yer alan vapur iskeleleri ve Marmaray istasyonu, yakın çevresindeki 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Avrasya Tüneli gibi ulaşım alternatifleriyle Nevçarşı, sadece Anadolu Yakası için değil, Beşiktaş, Şişli, Sarıyer, Fatih ve Beyoğlu gibi Avrupa Yakası'nda yer alan yüksek potansiyele sahip ilçeler için de çekim noktası olma özelliği taşıyor.
Avrupa Yakası 30.9.2019
Ozan Güven ve Günay Karacaoğlu, sahnede "Don Kişot'um Ben"
Tiyatroseverlerin büyük ilgi gösterdiği ve Baba Sahne'de ilk günden bu yana kapalı gişe oynayan "Don Kişot'um Ben", Baba Sahne'nin yanı sıra yoğun istek üzerine Avrupa Yakası'nda da farklı salonlarda sahneleniyor.
Avrupa Yakası 25.9.2019
İstanbul'da sis
Sabah saatlerinde Avrupa Yakası'nda Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Esenyurt'ta etkili olan sis nedeniyle görüş mesafesi yer yer 2 metrenin altına düştü.
Şu an buradasınız: Avrupa Yakası Haberleri | Avrupa Yakası Haber - Haberler - Sayfa 10 - Avrupa Yakası haberleri, son dakika avrupa yakası haber ve gelişmeleri burada. Dha istanbul bülten - 1.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.8.2020 09:20:17. #1.15#
title