Avrupa Yakası'nın Yaprak'ı Albüm Çıkarıyor
Haberler » Kültür Sanat » Haber

Avrupa Yakası'nın Yaprak'ı Albüm Çıkarıyor

Avrupa Yakası Dizisinde "Yaprak" Karakterini Canlandıran Hale Caneroğlu, Memleketi Samsun'dan Hayranlarına Albüm Müjdesi Verdi.

Avrupa Yakası'nın Yaprak'ı Albüm Çıkarıyor

Avrupa Yakası dizisinde "Yaprak" karakterini canlandıran Hale Caneroğlu, memleketi Samsun'dan hayranlarına albüm müjdesi verdi.

Ailesiyle vakit geçiren Caneroğlu, kaldığı Samsun Büyükşehir Belediyesi Atlı Spor Tesisi'nde binicilik dersleri alıyor.

Tesislerde at binmeden önce basın toplantısı düzenleyen Hale Caneroğlu, gazetecileri özel hayatıyla ilgili soru sormamaları konusunda uyardı. Caneroğlu, böyle bir soruya muhatap olursa toplantıyı bitireceğini söyledi. Dizinin neden sona erdirildiği ve oyuncuların paralarını alamadığına dair çıkan söylentilerin doğru olduğunu dile getiren Caneroğlu, Avrupa Yakası'nın bir aile olduğunu, sorunların da aile ortamı içinde çözüleceğini dile getirdi.

Hayvanları çok sevdiğini ve evinde 3 kedi beslediğini belirten oyuncu, binicilik dersleri aldığını kaydetti. At binmeye kısa bir süre önce başladığını ve uzun yol katettiğini bildiren Caneroğlu, "At sevgisi, kedi, köpek sevgisi gibi değil. Onu diğer hayvanları sevdiğiniz gibi sevemezsiniz. Ata binmek benim için bir tutku oldu. Atlar için tatilimi bir hafta daha uzattım. İstanbul'a döndüğümde de at binmeye devam edeceğim." dedi.

Dizinin bitmesiyle kendisine yeni bir yol çizdiğine değinen Hale Caneroğlu, aldığı müzik ve tiyatro eğitimini değerlendirmekte kararlı olduğunu açıkladı. Kendisini anlatan bir albüm yaptığını ifade eden Caneroğlu, "Şu an albüm üzerinde çalışıyoruz. Albümde bir tanesi hariç tüm parçalar bana ait. Klasik müzik mantığının haricinde kendime ait bir yorumum olmasını istedim. Çalışmalar sürüyor. 3 ay sonra hayranlarımızla buluşacağız. Umarım beğenilir." ifadelerini kullandı.

Caneroğlu, basın toplantısının ardından at binerek gazetecilere poz verdi.

(CİHAN)