Avrupa Hareketlilik Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor

Avrupa Hareketlilik Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor

02.06.2017 16:07 | Son Güncelleme: 02.06.2017 16:07
Avrupa Hareketlilik Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor

Bilecik Belediyesi tarafından, Avrupa Hareketlilik Haftası dolayısıyla düzenlenen” Bilecik Belediyesi Çocuk Akademisi Mahallelerimizi Hareketlendiriyor, Bilecik Genci ve Yaşlısıyla Hareketleniyor’’ adlı etkinlik tüm hızıyla devam ediyor.

Bilecik Belediyesi tarafından, Avrupa Hareketlilik Haftası dolayısıyla düzenlenen" Bilecik Belediyesi Çocuk Akademisi Mahallelerimizi Hareketlendiriyor, Bilecik Genci ve Yaşlısıyla Hareketleniyor" adlı etkinlik tüm hızıyla devam ediyor.

Bilecik Hürriyet Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Spor ve Yaşam Merkezinde Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Can ve AK Parti Bilecik Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit'in katıldığı program ile başlayan etkinlikler, ilde bulunan mahalle konaklarında devam ederken, Bilecik Belediyesi Spor Eğitmenleri Didem Ayrancı ve İlker Çınar öncülüğünde gerçekleştirilen aktiviteler, Bilecik Belediyesi Çocuk Akademisi öğrencileri, Bilecik Belediyesi Kadın Yaşam ve Spor Merkezi üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Bilecik Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü ve Avrupa Hareketlilik Haftası Temsilcisi Hülya Eçen Çalışkan, okullarda, mahallelerde ve diğer alanlarda gerçekleştirilen aktivitelerin yoğun bir ilgi ile devam ettiğini belirterek, "Belediyemiz ve diğer kurumların işbirliğinde spor adına, hareketli yaşam adına güzel faaliyetlerimiz devam ediyor. Avrupa Hareketlilik Haftası etkinliklerimiz tüm hızıyla devam ediyor ve hafta sonuna kadar sürecek. Ben bu anlamda bizlere bu güzel etkinliği sürdürmede güç ve desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Selim Yağcı başta olmak üzere Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile spor eğitmenlerine, Belediye Çocuk Akademisinin gönüllü öğrencilerine, Pelitözü Ortaokulu Müdürlüğü ile mahalle muhtarımıza, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Huzurevi yönetimi ve sakinlerine, AK Parti Kadın Kolları Başkanlığına, mahalle sakinlerimize, TOKİ Ortaokulu, 700. Yıl Ortaokulu, Ertuğrulgazi İlkokulu, Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk Ortaokulu yöneticilerimiz ile diğer paydaşlara teşekkür ediyorum" dedi.

Öte yandan, etkinlikler kapsamında ayrıca Aile ve Sosyal Politikalar Bilecik İl Müdürlüğü Huzur Evi sakinleri de ziyaret edilerek, huzurevi sakinleri ile açma ve germe hareketleri yapılarak, etkinlik sona erdi. - BİLECİK

Avrupa Hareketlilik Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor
Avrupa Hareketlilik Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor
Avrupa Hareketlilik Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Avrupa Hareketlilik Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor - Bilecik
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 16:03:18. #1.15#
title