AVRUPA GÜVENLİK VE İŞBİRLİĞİ TEŞKİLATI HABERLERİ

Avrupa Güvenlik Ve İşbirliği Teşkilatı Haberleri

Avrupa Güvenlik Ve İşbirliği Teşkilatı haber, Avrupa Güvenlik Ve İşbirliği Teşkilatı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Avrupa Güvenlik Ve İşbirliği Teşkilatı - 19.10.2020
TBMM Başkanı Şentop: "Azerbaycan, tarih ve uluslararası hukuk açısından haklı"
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Azerbaycan'ı sadece dost ülke olduğu için değil, haklı olduğu için desteklediklerini söyleyerek "Dağlık Karabağ hiçbir zaman Azerbaycan'dan ayrı bir yer olmamıştır.
Avrupa Güvenlik Ve İşbirliği Teşkilatı - 19.10.2020
Son dakika... DHA YURT BÜLTENİ - 1
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Minsk üçlüsü, Ermenilere silah desteği veriyor CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Şırnak'ta düzenlenen 7'nci Olağan İl Kongresi'nde, Azerbaycan-Ermenistan arasındaki Karabağ sorununa çözüm için kurulan Minsk grubundaki ülkelerden Amerika, Fransa ve Rusya'ya...
Avrupa Güvenlik Ve İşbirliği Teşkilatı - 17.10.2020
Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki insani amaçlı geçici ateşkes yürürlüğe girdi
Azerbaycan ve Ermenistan'ın üzerinde anlaştığı insani amaçlı geçici ateşkes, yerel saatle 00.00'da yürürlüğe girdi.
Avrupa Güvenlik Ve İşbirliği Teşkilatı - 17.10.2020
Son dakika haberi... Azerbaycan ile Ermenistan insani amaçlı geçici ateşkeste anlaştı
Son dakika haberi... Azerbaycan ve Ermenistan 18 Ekim'de yerel saatle 00.00'dan itibaren insani amaçlı geçici ateşkeste anlaştı.
Avrupa Güvenlik Ve İşbirliği Teşkilatı - 17.10.2020
İzmir'de Fransa'nın Ermenistan politikası protesto edildi
İzmir'deki çok sayıda derneğin yer aldığı Can Azerbaycan Platformu, Fransa'nın Ermenistan'ı destekleyen politikalarını, İzmir Fahri Konsolosluğu önünde toplanarak protesto etti.
Avrupa Güvenlik Ve İşbirliği Teşkilatı - 17.10.2020
BM, Ermenistan'ın füze saldırısı sonucu Azerbaycan'da yaşanan sivil kayıplarını kınadı
BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM), Ermenistan ile Azerbaycan arasındaki çatışmalardan ve sivil nüfusa etkilerinden derin endişe duyulduğunu belirterek, sivillere yönelik her türlü saldırıyı güçlü şekilde kınadı.
Avrupa Güvenlik Ve İşbirliği Teşkilatı - 16.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile ortak basın toplantısında konuştu Açıklaması
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin Ukrayna'yı bölgede istikrar, güvenlik, barış ve refahın temini için kilit bir ülke olarak gördüğünü belirterek, "Bu çerçevede Ukrayna'nın egemenliğini, Kırım dahil toprak bütünlüğünü ve siyasi birliğini hep destekledik, destekleyeceğiz.
Avrupa Güvenlik Ve İşbirliği Teşkilatı - 16.10.2020
Son dakika: AGİT Minsk Grubu nasıl oluştu, ne işe yaradı?
Son dakika haberi... 27 Eylül sabahı Ermenistan'ın provokasyonu sonrasında Azerbaycan ile Ermenistan arasında yeniden başlayan savaş hemen akıllara Karabağ sorununun çözümü için yürütülen arabuluculuk çalışmalarını, özellikle de Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Minsk Grubunu ve eşbaşkanlarını getirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Avrupa Güvenlik Ve İşbirliği Teşkilatı Haberleri | Avrupa Güvenlik Ve İşbirliği Teşkilatı Haber - Ha - Sayfa 10 - Avrupa Güvenlik Ve İşbirliği Teşkilatı haberleri, son dakika avrupa güvenlik ve işbirliği teşkilatı haber ve gelişmeleri burada. TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Ermenistan askerleri, masum sivil insanlar
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.10.2021 04:39:17. #1.14#

title