Avrupa Basını, Tatil Edilen FB - BJK Derbisini Konuşuyor

Avrupa basını, dün akşam çıkan olaylar nedeniyle tatil edilen Fenerbahçe - Beşiktaş derbisini sayfalarına taşıdı, "Şenol Güneş başından yaralandı." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki olaylı derbi Avrupa basınında manşetlere çıktı. İngiltere, Almanya ve İspanya basınının devleri Şenol Güneş'in başından yaralanmasını gündemine aldı.

Fenerbahçe tribünlerinden atılan cisim nedeniyle Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in başından yaralanması, BBC, Bild ve Marca gibi Avrupa'nın önde gelen spor gazetelerinde en üst sıralarda yer aldı.

BBC: ŞENOL GÜNEŞ HASTANELİK OLDU

BBC, Şenol Güneş'in başından yaralanarak hastaneye kaldırılmasını manşete çıkarken, Fenerbahçe tribünlerinin attığı yabancı cisimler nedeniyle oyunun sık sık durduğunu da satırlarında belirtti.

ALMAN BASINI: BEŞİKTAŞ GÜNEŞ BAŞINDAN VURULDU

Almanya'nın en çok okunan gazetesi Bild de Şenol Güneş'in yaralandığı fotoğrafı manşetten verdi. Bild haberi "Beşiktaş Teknik Direktörü başından vuruldu" başlığıyla duyurdu.

İspanyol Marca da Beşiktaşlı futbolcu Pepe'nin, Fenerbahçe maçında kırmızı kart gördüğünü belirttiği haberde Fenerbahçe tribünlerinden atılan bir cisim nedeniyle Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in hastaneye kaldırılmasıyla maçın tatil edildiğini yazdı.