AVİGDOR LİEBERMAN HABERLERİ

Avigdor Lieberman haber, Avigdor Lieberman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Avigdor Lieberman - 25.02.2011
ABD'de Politikaya Ordu Baskısı
Amerikan Ordusu Politikacılara "Psikolojik Harekat" Yapmış
Avigdor Lieberman - 22.02.2011
Lieberman'a "Vatandaş Tutuklaması" Girişimi
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, Brüksel'de Bir Gazeteci Tarafından Tutuklanmaktan Korumaları Sayesinde Kurtuldu.
Avigdor Lieberman - 21.02.2011
Stubb'dan Lieberman'a Tavsiye
Finlandiya Dışişleri Bakanı Aleksander Stubb, İsrail Dışişleri Bakanı Avidor Lieberman'a, Türkiye ile İlişkileri Onarması Tavsiyesinde Bulundu.
Avigdor Lieberman - 21.02.2011
Osman Gazi-1 Feribotu Yola Çıktı
Arad'ın istifasına, Londra'ya büyükelçi olarak atanmasına Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ın karşı çıkmasının yol açtığı kaydediliyor.
Avigdor Lieberman - 20.02.2011
İsrail'den İran'a Tepki
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman da İran savaş gemilerinin Süveyş'ten geçişini bir provokasyon olarak nitelendirmişti.
Avigdor Lieberman - 18.02.2011
İran'ın 2 Savaş Gemisi Suriye'ye Geliyor
Uluslararası yasalara göre, ülkelerin savaş donanmalarının diğer ülkelere gezi düzenleyebileceğini belirten Musevi, İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ın açıklamalarını ise eleştirdi.
Avigdor Lieberman - 16.02.2011
Savaş Gemileri Akdeniz'de
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, bu gece iki İran savaş gemisinin, Süveyş Kanalı'ndan Akdeniz'e geçeceğini bildirdi.
Avigdor Lieberman - 16.02.2011
İran Savaş Gemileri Süveyş Kanalı'ndan Geçecek
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, Bu Gece İki İran Savaş Gemisinin, Süveyş Kanalı'ndan Akdeniz'e Geçeceğini Bildirdi.
Avigdor Lieberman - 16.02.2011
Lieberman: Provokasyonları Görmezden Gelemeyiz
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, İran'a Ait İki Savaş Gemisinin Suriye'ye Gitmek Üzere Süveyş Kanalı'nı Geçmeyi Planladığını Söyledi.
Avigdor Lieberman - 11.02.2011
Tecavüzü Tetikleyen Oyun!
Bir Oyun Tecavüz Oranının Artmasına Neden Olur mu? İddaya Göre "Evet"!
Avigdor Lieberman - 08.02.2011
Rasmussen Yarın İsrail'i Ziyaret Edecek
NATO'dan yapılan açıklamaya göre Rasmussen, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ve Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman ile bir araya gelecek.
Avigdor Lieberman - 24.01.2011
Basına Sızan İsrail Belgeleri
Eski İsrail Dışişleri Bakanı Lıvnı: Golan'ı Suriye'ye Veriyoruz
Avigdor Lieberman - 21.01.2011
Fransız Bakana Gazze'de Saldırı
İsrail'e dün gelen Fransa Dışişleri Bakanı, İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman ile görüşmüş, Yad Vaşem soykırım müzesini ziyaret etmişti.
Avigdor Lieberman - 14.01.2011
-Telegraph: "Türkiye-israil Kavgası Tırmanıyor"
İngiliz Telegraph gazetesi, "Türkiye, İsrail'i Avigdor Lieberban'ı Kovmaya Çağırdı" başlığı ile yayımladığı haberde, "Türkiye, İsrail'den tartışmalı Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ı kovmasını kuvvetle isteyerek Ortadoğu'nun en önemli Batı yanlısı ittifaklarından birine çok zarar veren uzun kavgayı tırmandırdı" yorumunu yaptı.
Avigdor Lieberman - 13.01.2011
"Küstah Lieberman'dan Kurtulun"
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, asıl küstahlığı İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ın yaptığını belirterek, "Bir defa Türkiye'ye 'küstah' ifadesini yakıştıracak olan kişi önce aynaya baksın, kendisi küstahlığın daniskasını yapan birisidir.
Avigdor Lieberman - 13.01.2011
Ortadoğunun Hakimi
Ünlü Amerikan Dergisinden Türkiye İçin Müthiş İfade
Avigdor Lieberman - 09.01.2011
Davutoğlu, Sudan Dışişleri Bakanı ile Görüştü
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, bugünden itibaren tarihi bir referandumu gerçekleştirecek olan Sudan'ın Dışişleri Bakanı Ali Ahmet Karti ile bir telefon görüşmesi yaptı. Erzurum'da Vali Saahattin Öztürk'ün kendisi ve büyükelçiler onuruna verdiği yemeğe katılan Davutoğlu, bir ara gelen bir telefon üzerine dışarı çıktı. Ardından tekrar salona giren Davutoğlu'na, gazetecilerin bulunduğu masanın yanından geçerken kiminle görüştüğü soruldu. Davutoğlu bunun üzerine gazetecilere 5 tahmin hakkı verdi ve bilene bir ödül vereceğini söyledi. Gazetecilerden birinin İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman ile konuştuğunu söylemesi gülüşmelere yol açtı.
Avigdor Lieberman - 08.01.2011
İsrail Türk Bakan'ı Kızdırdı
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, kendisine "buluşma" teklif eden İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'a Erzurum'dan cevap verdi.
Avigdor Lieberman - 07.01.2011
"Türkiye 1979'daki İran'a Benzetiliyor"
İsrail'in "şahin" Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ın, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nu İsrail'e davet ederken, Türkiye'deki "son gelişmeleri" İslam devriminin hemen öncesindeki İran'a benzetmesi yankı buldu.
Avigdor Lieberman - 06.01.2011
Ashton, Ortadoğu Dörtlüsü'nü Barış Görüşmelerindeki Tıkanıklığı Çözmeye Çağırdı
Catherine Ashton, Ortadoğu Dörtlüsü Temsilcilerinin, İsrail ile Filistin Arasındaki Barış Görüşmelerinin Yeniden Başlaması İçin Şubat Ayı Başında Toplanmasını İstedi.
Avigdor Lieberman - 06.01.2011
Dışişleri Bakanı Davutoğlu:
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Türkiye'nin Muhatabının Ciddi Olmasına Önem Verdiğini Belirterek, 'İlkeli Olmasına Önem Veririz, Bütün Dünya da Verir' Dedi
Avigdor Lieberman - 06.01.2011
Davutoğlu'ndan Lieberman'a Cevap: Ciddi Muhatap İsteriz
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Kendisine "Buluşma" Teklif Eden İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'a Erzurum'dan Cevap Verdi.
Avigdor Lieberman - 06.01.2011
Davutoğlu'ndan Görüşme İçin Şart
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, İsrail ile üst düzey bir görüşmenin mümkün olabilmesi için öncelikle Türkiye'nin haklı taleplerinin karşılanması gerektiğini belirterek, "Bunlar gazete yazılarıyla olmaz. İlkeli duruşla olur" dedi. Davutoğlu, 3. Büyükelçiler Konferansı çerçevesinde Erzurum'a gelişinde gazetecilerin sorularını yanıtladı. İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ın bugün bir gazetede çıkan makalesinde "Davutoğlu'na Kudüs'te görüşme önerisinde bulunduğunun" hatırlatılması üzerine Davutoğlu, böyle bir görüşmenin mümkün olabilmesi için öncelikle Mavi Marmara saldırısıyla ilgili Türkiye'nin haklı taleplerinin karşılanması gerektiğini kaydetti.
Avigdor Lieberman - 06.01.2011
Dışişleri Bakanı Davutoğlu:
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ın bugün bir gazetede çıkan makalesinde 'Davutoğlu'na Kudüs'te görüşme önerisinde bulunduğunun' hatırlatılması üzerine Davutoğlu, böyle bir görüşmenin mümkün olabilmesi için öncelikle Mavi Marmara saldırısıyla ilgili Türkiye'nin haklı taleplerinin karşılanması gerektiğini kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Avigdor Lieberman Haberleri | Avigdor Lieberman Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Avigdor Lieberman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Avigdor Lieberman kimdir, hayatı ve biyografisi. Lieberman'a Yolsuzluk İddianamesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 05:15:50. #1.16#
title