AVİGDOR LİEBERMAN HABERLERİ

Avigdor Lieberman haber, Avigdor Lieberman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Avigdor Lieberman - 18.11.2012
Aa, İsrail'in Gazze Saldırısını Dakika Dakika İzliyor
23: 07 - Almanya Dışişleri Bakanı Guido Westerwelle'nin, bu akşam İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman ile telefon görüşmesi yaptı.
Avigdor Lieberman - 16.11.2012
İsrail'in Gazze Saldırısı
AA) – 15.11.2012 – Almanya Dışişleri Bakanı Guido Westerwelle'nin, bu akşam İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman ile telefon görüşmesi yaptığı bildirildi.
Avigdor Lieberman - 15.11.2012
İsrail'in Gazze Saldırısı
Almanya Dışişleri Bakanı Guido Westerwelle'nin, bu akşam İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman ile telefon görüşmesi yaptığı bildirildi.
Avigdor Lieberman - 06.11.2012
Lieberman'dan Küstah Benzetme
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, Mavi Marmara davasını sert dille eleştirdi.
Avigdor Lieberman - 24.09.2012
Azerbaycan ve İsrail Dışişleri Bakanları New York'ta Görüşecek
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ile İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ın görüşeceği bildirildi.
Avigdor Lieberman - 23.09.2012
İsrail'den Mısır'an Yeşil Işık
Avigdor Lieberman, Mısır ile barış anlaşmasını yeniden gözden geçirmeyi kabul etmeyeceklerini söyledi.
Avigdor Lieberman - 11.08.2012
"Suriye'de Krizin Çözümü Putin'in Elinde"
Komsomolskaya Pravda gazetesi, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ve Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'la yaptığı görüşmenin kayıtlarını ele geçirdiğini, İran karşıtı olması şartı ile Suriye'de Esed sonrası ismin belirlenmesinin Putin'e bırakıldığını yazmıştı.
Avigdor Lieberman - 03.08.2012
İsrail Başbakan Yardımcısı Lieberman Arnavutluk'ta
İsrail Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, Tiran'a iki günlük resmi ziyaret gerçekleştiriyor.
Avigdor Lieberman - 31.07.2012
Lieberman, Rus Devlet Televizyonunu Putin'e Şikayet Etmiş
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e İngilizce yayın yapan devlet kanalı Russian Today'i (RT) şikayet ettiği iddia edildi.
Avigdor Lieberman - 30.07.2012
Esed'den Sonraki Lideri Siz Belirleyin
Komsomolskaya Pravda gazetesi, Rus liderle, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ve Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'la yaptığı görüşmenin kayıtlarını ele geçirdiğini iddia etti.
Avigdor Lieberman - 25.07.2012
İsrail Dışişleri Bakanı Lieberman, Ashton'la Bir Araya Geldi
İsrail Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, Brüksel temasları çerçevesinde AB'nin dış politika şefi Cathrine Ashton ile bir araya geldi.
Avigdor Lieberman - 24.07.2012
"Kimyasal Silahların Hizbullah'ın Ele Geçmesi, Savaş Sebebidir"
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, bugün İsrail-AB ortak konseyi toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada Suriye'nin kimyasal ve biyolojik silahlarının Hizbullah'a geçmesinin kendileri için savaş nedeni olduğunu belirtti.
Avigdor Lieberman - 24.07.2012
AB, Suçladığı İsrail'i Ticari İmtiyazlarla Ödüllendirdi
Brüksel'de İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, Kıbrıs Rum kesimi Dışişleri Bakanı Erato Kozaku Markulli ve AB Komisyonu'nun genişleme ve komşuluk politikasından sorumlu Üyesi Stefan Füle'nin katılımıyla toplanan İsrail-AB Ortaklık Konseyi'nde tarımdan bilime, enerji ve ulaşıma kadar 60 alanda yakın işbirliği kararı alındı.
Avigdor Lieberman - 24.07.2012
"Suriye'nin Hizbullah'a Kimyasal Silah Göndermesi Kırmızı Çizgimiz"
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, Suriye'nin Hizbullah'a kimyasal ve biyolojik silah göndermeye çalışmasının kendileri için kırmızı çizgi olduğunu söyledi.
Avigdor Lieberman - 24.07.2012
Lieberman Açıklama Yaptı
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, Hizbullah'ın Suriye'nin kimyasal ve biyolojik silahlarını elde etmeye çalıştığını savunarak, bu ihtimalin kendileri için "açıkça savaş nedeni" (casus belli) olduğunu söyledi.
Avigdor Lieberman - 24.07.2012
İsrail Dışişleri Bakanı Lieberman."Suriye'nin Kimyasal Silahlarının Hizbullah'ın Eline Geçmesi...
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, Hizbullah'ın Suriye'nin kimyasal ve biyolojik silahlarını elde etmeye çalıştığını savunarak, bu ihtimalin kendileri için "açıkça savaş nedeni" (casus belli) olduğunu söyledi.
Avigdor Lieberman - 24.07.2012
"Bu Açıkça Savaş Nedeni"
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, Hizbullah'ın Suriye'nin kimyasal ve biyolojik silahlarını elde etmeye çalıştığını savunarak, bu ihtimalin kendileri için "açıkça savaş nedeni" (casus belli) olduğunu söyledi.
Avigdor Lieberman - 05.07.2012
"İsrail Türkiye'den Özür Dileyecek"
Gazeteye konuşan, ismi açıklanmayan bir İsrailli hükümet yetkilisi, İsrail'in, Türkiye'yle yakınlaşmaya hazır olduğunu ve Mavi Marmara olayı için özür dileyebileceğini öne sürdü. Yetkilinin örneği ise ABD'nin, kasım ayında öldürülen 24 Pakistanlı asker için özür dilemesi. Zira İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman; geçen ay, henüz Pakistan'dan özür dilemeyen ABD'yi örnek göstermişti.
Avigdor Lieberman - 06.05.2012
İsrail Başbakanı Netanyahu Yaz Tatilinden Sonra Seçim İstiyor
-İşçi Partisi yenilgiye uğramıştı- Seçimin mutlak kaybedeni ise sosyal demokrat çizgideki İşçi Partisi olmuştu. Oyların ancak yüzde 11'ini alabilen İşçi Partililer meclise sadece 13 milletvekili sokabildi. Seçimlerden en karlı çıkan parti ise aşırı sağcı eğilimiyle dikkati çeken, liderliğini Dışişleri Bakanlığı görevini yürüten Avigdor Lieberman'ın partisi Evimiz İsrail partisiydi.
Avigdor Lieberman - 23.04.2012
Lieberman'ın Bakü Temasları
Azerbaycan'a resmi temaslarda bulunmak için gelen İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ile görüştü.
Avigdor Lieberman - 23.04.2012
İsrail Dışişleri Bakanı Lieberman, Bakü'de
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, resmi temaslarda bulunmak amacıyla Azerbaycan'a geldi.
Avigdor Lieberman - 20.04.2012
İsrail Dışişleri Bakanı Bakü'ye Geliyor
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, resmi ziyarette bulunmak üzere Azerbaycan'a gelecek.
Avigdor Lieberman - 16.04.2012
İsrail Dışişleri Bakanı Lieberman Güney Kıbrıs'ta
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, 3 günlük temaslarda bulunmak üzere bu sabah Güney Kıbrıs Rum Kesimi'ne geldi.
Avigdor Lieberman - 16.04.2012
Lieberman Kıbrıs Rum Kesiminde
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, üç günlük temaslarda bulunmak üzere sabah saatlerinde Kıbrıs Rum kesimine gitti.
Avigdor Lieberman - 21.03.2012
Ashton: Gazze'dekiler De Çocuk!
NETENYAHU "KIZDI" Netanyahu, Toulouse'daki saldırıyla Gazze'de çocukların ölmesinin kıyaslanamayacağını ileri sürdü: "Beni özellikle kızdıran, çocukların hedeflenip katledilmesiyle ve bir kız çocuğun yaralanmasının, çocukları kalkan olarak kullanan teröristleri vuran İsrail Savunma Kuvvetleri'nin savunma faaliyetleriyle kıyaslanması" Dün Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım ve Çalışma Örgütü (UNRWA) ve Belçika hükümetinin ortaklaşa düzenlediği bir konferansta konuşan Ashton ise İsrail'in tepkisini çeken sözlerinden geri adım atmadı: "Bugün Toulouse'da yaşananları düşündüğümüzde, bir yıl önce Norveç'te olanları hatırladığımızda, Suriye'de olanları bildiğimizde ve Gazze'de ve dünyanın farklı bölgelerinde yaşananları gördüğümüzde hayatını kaybeden gençler ve çocuklar aklımıza geliyor" İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman da Ashton'a tepki göstererek sözlerini geri alması çağrısında bulunmuştu.
Avigdor Lieberman - 20.03.2012
Lieberman: İsrail, Dünyanın En Ahlaklı Ülkesidir
"İsrail, dünyanın en ahlaklı ülkesidir." diyen Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman ise "Sivl halkın arasına yerleşmiş teröristlerle tabii ki savaşacağız.
Avigdor Lieberman - 16.03.2012
İsrail, Çin'den Seslendi
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, İran'a karşı Çin'den de destek arıyor.
Avigdor Lieberman - 04.03.2012
İsrail: Uluslararası Liderler Bizi Koruyamaz
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, uluslararası toplumun Suriye'deki başarısızlığının, uluslararası liderlerin İsrail'in güvenliğini koruyamayacağını gösterdiğini iddia etti.
Avigdor Lieberman - 02.03.2012
İsrail, Yaralı Suriyelilere Yardım Edecek
"Suriye'de Devlet Başkanı Beşşar Esad'a karşı ayaklanma sırasında yaralananlara yardım etmeye hazır olduklarını" söyledi.
Avigdor Lieberman - 27.02.2012
İsrail'de Askerlik Tartışması Netanyahu'yu Zor Durumda Bıraktı
Her ne kadar şimdiye kadar koalisyon üyeleri hükümetten çekilme tehdidinde bulunmasa da mahkemenin kararının, Netanyahu'yu bir tarafı tercihte bulunmakta bırakacağı için zorlayacağı düşünülüyor. Netanyahu'nun Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, yasanın uzatılmasına karşı olduğunu "bir gün değil bir saat bile uzatılmamalı" diye açıkladı.
Avigdor Lieberman - 22.02.2012
"ABD'yi De Rusya'yı Da İlgilendirmez"
Rusya'nın bu çıkışı karşısında İsrail'den cevap gecikmedi: İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, ''yabancı ülkelerin baskısının'' İran'la ilgili kararlarını etkilemeyeceğini söyledi.
Avigdor Lieberman - 16.02.2012
İsrail Yönetimi Suriye Konusunda Bölündü
İsrailli yöneticiler, Devlet Başkanı Beşşar Esed karşıtı gösterilerde 8 bine yakın kişinin hayatını kaybettiği Suriye'ye nasıl tepki verileceği konusunda görüş ayrılığı yaşıyor. İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, yaşanan katliamları tümden kınamanın ve Esed'e çekil çağrısı yapmanın zamanı geldiğini düşünürken, Başbakan Benjamin Netanyahu ise Suriye konusunda belirsiz kalmayı tercih ediyor.
Avigdor Lieberman - 07.02.2012
Lieberman, Washington'da
ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, Washington'da temaslarda bulunan İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman ile görüştü.
Avigdor Lieberman - 07.02.2012
Lıeberman, Clınton ile Bir Araya Geldi
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, Washington'da, ABD'li mevkidaşı Hillary Clinton ile görüştü.
Avigdor Lieberman - 26.01.2012
Ashton'ın İsrail ve Filistin Ziyareti Devam Ediyor
Filistin temaslarının ardından İsrail tarafına geçen Ashton başkent Kudüs'te İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman ve İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile ayrı ayrı görüştü.
Avigdor Lieberman - 17.01.2012
Lieberman'ın Başka Marifetleri De Varmış
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, 2001-2008 yıllarında, aralarında kara para aklama ve görevi kötüye kullanmanın da bulunduğu bazı yolsuzluk olaylarına karışmakla suçlanıyor.
Avigdor Lieberman - 16.01.2012
Ortak Tatbikat Bölgesel Gerilim Nedeniyle Ertelendi
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, İsrail ve ABD'nin baharda yapması öngörülen ortak askeri tatbikatın erteleme kararının bölgedeki "gerilim ve istikrarsızlık" nedeniyle alındığını bildirdi.
Avigdor Lieberman - 11.01.2012
İsrail Güney Sudan'a İlk Kez Büyükelçi Atadı
Bu arada, Güney Sudan lideri Silva Kiir, 20 Aralık'ta İsrail'e ziyarette bulunmuştu. Kiir, ziyareti esnasında İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, Başbakan Binyamin Netanyahu, Savunma Bakanı Ehud Barak ve Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman ile bir araya gelmişti.
Avigdor Lieberman - 09.01.2012
Arap Vekile İsrail Parlamentosu'nda "Soğuk Duş"
İsrail Parlamentosu'nda Arap asıllı işçi partili milletvekili Galib Mücadele, komisyon toplantısında tartıştığı kadın milletvekilinden beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Şahin Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ın partisi Evimiz İsrail'den Anastassia Michaeli, Arap vekilin yüzüne bir bardak soğuk suyu çarptı.
Avigdor Lieberman - 13.12.2011
İsrail'in 'Ezan' Planı
Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ın lideri olduğu aşırı milliyetçi Evimiz İsrail Partisi milletvekili Anastassia Michaeli tarafından parlamentoya sunulan "Müezzin Yasa Tasarısı", yasağın tüm ibadethanelerde uygulanmasını öngörüyor.
Avigdor Lieberman - 09.12.2011
Lieberman Rusya'da Konuştu
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, Ankara'nın dış politikasından memnun olmadıklarını belirtti.
Avigdor Lieberman - 07.12.2011
Lieberman, Putin'le Görüştü; "Suriye'ye Silah Satmayın" Dedi
Rusya Başbakanı Vladimir Putin, İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ı Novo-Ogaryovo Devlet Rezidansı'nda kabul etti.
Avigdor Lieberman - 18.11.2011
Tıme: Erdoğan, Türkiye'yi Küresel Güç Merkezi Haline Getirdi
LİEBERMAN'IN PKK AÇIKLAMASI SONRASI SALDIRILAR ARTTI Öte yandan haberde, İsrail ile yaşanılan gerginliğin ardından İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ın "PKK terör örgütünü destekleyeceklerini" ima eden açıklama yaptığını ve bu açıklamanın ardından PKK'nın saldırılarının arttığına dikkat çekildi.
Avigdor Lieberman - 18.11.2011
Erdoğan, Tıme Kapak Oldu (2)
Öte yandan haberde, İsrail ile yaşanılan gerginliğin ardından İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ın 'PKK terör örgütünü destekleyeceklerini' ima eden açıklama yaptığını ve bu açıklamanın ardından PKK'nın saldırılarının arttığına dikkat çekildi.
Avigdor Lieberman - 06.11.2011
İsrail'den Tehlikeli Açıklama
UAEK'nin salı günü yayımlanması beklenen raporu öncesinde İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman da raporun tüm şüphelerin ötesinde İran'ın nükleer programının askeri hedeflerini ortaya koymasını umduğunu belirterek, İran'a karşı yeni bir dizi uluslararası ambargo uygulanmasını beklediğini söyledi.
Avigdor Lieberman - 03.11.2011
İran'a Saldırı Hazırlığı Başladı
LİEBERMAN İKNA EDİLDİ Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu'nun, 8 Kasım'da açıklayacağı İran raporu öncesinde bölgede tansiyon artıyor. Basına sızan raporda "Tahran'ın nükleer programının atom bombası yapmaya yönelik" olduğuna dair sağlam kanıtların bulunduğu belirtiliyor. Buna bağlı olarak İsrail'in, İran'ın nükleer tesislerini vuracağına ilişkin işaretler artıyor. Haaretz gazetesi, Başbakan Binyamin Netanyahu ve Savunma Bakanı Ehud Barak'ın İran'a saldırı için son olarak Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ı ikna ettiğini yazdı.
Avigdor Lieberman - 02.11.2011
İsrail Balistik Füze Denemesi Yaptı
Gazetenin haberinde, Netanyahu ve Barak'ın son olarak, daha önce İran'a saldırıya karşı çıkan Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ı ikna ettiği belirtildi.
Avigdor Lieberman - 02.11.2011
İsrail'den Nükleer Başlıklı Gözdağı
Gazetenin haberinde, Netanyahu ve Barak'ın son olarak, daha önce İran'a saldırıya karşı çıkan Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ı ikna ettiği belirtildi.
Avigdor Lieberman - 26.10.2011
Liberman Bosna-Hersek'i Ziyaret Edecek
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, BM Güvenlik Konseyi geçici üyesi Bosna-Hersek'i ziyaret etmek üzere bu ülkeye hareket etti.
Avigdor Lieberman - 26.10.2011
İsrail'in İlk Parti Prefabrik Evleri Bugün Yola Çıkıyor
İsrail basını, dün Van ve çevresinde meydana gelen ve yüzlerce insanın ölümüne, bini aşkın kişinin de yaralanmasına neden olan depremin ardından, Türkiye'nin İsrail'den yardım istediğini duyurmuştu. Bu haberlerde, Dışişleri Bakanlığı'nın, deprem bölgesindeki afetzedeler için kullanılmak üzere prefabrik ev ihtiyacı için İsrail Dışişleri Bakanlığı'na resmen başvuruda bulunduğu, bunun üzerine İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ın da bakanlık Müsteşarı Rafael Barak'a, gerekli ekipmanın en kısa sürede tranfer edilmesi talimatını verdiği kaydedilmişti.
Avigdor Lieberman - 26.10.2011
Türkiye 30 Ülkeden Yardım İstedi
İsrail Savunma Bakanlığı, prefabrik konutlardan oluşan yardımın bugün Türkiye'ye gönderileceğini açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Avigdor Lieberman Haberleri | Avigdor Lieberman Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Avigdor Lieberman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Avigdor Lieberman kimdir, hayatı ve biyografisi. Netanyahu'yu Almanya'da 2 Bin Polis Koruyacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 01:41:50. #1.16#

title