Avea Kobi Turnuvası

Avea Kobi Turnuvası, Bursa Maçları Tüm Heyecanıyla Devam Ediyor

Avea Kobi Turnuvası
02.03.2011 22:31 | Son Güncelleme: 02.03.2011 22:32

Avea'nın düzenlediği ve futbol ile KOBİ'leri birleştiren ve Türkiye'nin 12 ilinde devam eden AVEA KOBİ TURNUVASI İzmit'te tüm hızıyla sürüyor.

Turnuva'nın ikinci haftasında Bursa'da 6 takım kıyasıya mücadele etti. Haftanın gol kralı attığı 12 gol ile Uzmanlar Özel Yalova Hastanesi takımında oynayan Hasan Çakar oldu.

12 şehirden 593 KOBİ takımının mücadele edeceği ve 4.744 KOBİ çalışanının rekabetine sahne olacak turnuvada, takımlar şampiyonluk için ter dökecek. Finale kalacak ilk üç takıma Ford Transit Connect ticari araç ve Avea Teknoloji Paketi hediye edilirken, turnuvanın finalisti bu ödüllere ek olarak Doğuş Yayın Grubu'ndan 50.000 TL'lik bedelsiz reklam hakkı kazanacak.

KOBİ'leri ve futbolu bir araya getiren Türkiye'nin en büyük organizasyonu olan ''Avea KOBİ Turnuvası" 19 Şubat tarihinde İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Konya, Antalya, Gaziantep, Denizli, Adana, Kayseri, Trabzon ve Kocaeli illerinde oynanan maçlarla başladı.

3 Ocak – 15 Şubat 2011 tarihleri arasında kayıtları gerçekleşen turnuvaya Bursa'dan 9 takım katıldı. Turnuvanın ikinci haftasında Bursa'da 6 takım kıyasıya mücadele etti. Attığı 12 gol ile Uzmanlar Özel Yalova Hastanesi takımından Hasan Çakar ise gol krallığında lider durumda oldu. Avea KOBİ Turnuvası'nda Bursa'da 77 kez gol sevinci yaşandı.

19 Şubat – 3 Nisan 2011 tarihleri arasında 5 farklı bölgede ve 12 ayrı şehirde tam donanımlı halı sahalarda yapılacak eleme maçlarının ardından Avea KOBİ Turnuvası'nın büyük finali 2-3 Nisan 2011 tarihlerinde Antalya'da stadyumda oynanacak. Finale kalan iki takımın koçluğunu, eski sporcu ve futbol yorumcusu Sergen Yalçın ve NTVSpor'un önemli ekran yüzlerinden program yapımcısı-sunucu Ercan Taner üstlenecek. NTV Spor, elemelerden görüntüler ve oyuncularla röportajların yanı sıra büyük finali de canlı olarak yayınlayacak.

Turnuva finalistlerini büyük ödüller bekliyor.

Futbolun delisi KOBİ'ler 8 kişilik takımlarıyla toplam 5 hafta sonu süresince şampiyonluk ve değerli hediyelere sahip olmak için birbirleriyle yarışacaklar. İlk üçe giren takıma Ford Transit Connect ticari aracın yanı sıra Samsung Laptop, Blackberry Torch, 12 aylık internet paketi ve Avea Jet Modem hediye edilecek. Avea KOBİ Turnuvası'nın birinciliğini kazanan KOBİ ayrıca NTVSPOR'da 50.000 TL'lik reklam hakkı kazanacak.

Kaynak: Bültenler

title