Avea'dan Çevreci Otomobiller Kazandılar!

Avea'dan Çevreci Otomobiller Kazandılar!

Avea'dan Çevreci Otomobiller Kazandılar!
Bültenler - Haberler | Otomobil

Avea'dan, E-faturaya geçen çevre dostu abonelerine Toyota Prius Hybrid ve bedava dakikalar kazanma fırsatı!

Müşterilerine sunduğu dinamik tarife ve fırsatlarla dikkat çeken Avea, e-fatura aboneliğini teşvik etmek amacıyla başlattığı kampanyalar ile e-faturaya geçen çevre dostu abonelerine Toyota Prius Hybrid ve her yöne konuşma dakikaları kazanma şansı sunuyor.

E-faturalılar her yöne bedava konuşuyor

Avea, ilkini Ocak ayında gerçekleştirdiği kampanya ile Avealıları daha yaşanılır bir çevre için adım atmaya davet ediyor. 5 Mayıs – 5 Ağustos tarihleri arasında faturalarını e-faturaya geçiren bireysel hat sahibi Avea müşterileri arasında yapılan ikinci kampanyanın sonucunda gerçekleştirilen çekilişin Toyota Prius Hybrid talihlisi ise; Antalya'dan İrfan Akgün oldu.

31 Ekim'e kadar devam eden kampanyada numarasını taşıyan, yeni hat alan ya da faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kamu ve bireysel faturalı hat sahibi olan aboneler, hatları aktive oldukları ya da geçiş yaptıkları tarihten itibaren 2 hafta içinde e-faturaya geçmeleri durumunda 30 gün boyunca kullanabilecekleri yurt içi her yöne 100 dakika kazanıyorlar.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title