Avcılar'da Patlama: 1'i Ağır 5 Yaralı

Avcılar'da Patlama: 1'i Ağır 5 Yaralı

Avcılar'da Bir Çöp Konteynırına Bırakılan Ses Bombasının Patlaması Sonucu Biri Ağır 5 Kişi Yaralandı. Yaralananlar Arasında Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde Görevli Bir Polis Memurunun da Bulunduğu Öğrenildi.

Avcılar'da Patlama: 1'i Ağır 5 Yaralı

Avcılar'da bir çöp konteynırına bırakılan ses bombasının patlaması sonucu biri ağır 5 kişi yaralandı. Yaralananlar arasında Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli bir polis memurunun da bulunduğu öğrenildi.

Olay, Avcılar Ambarlı mevkii sahil yolunda akşam saat 22.40 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yol kenarındaki bir çöp konteynırına bırakılan ve büyük bir şiddetle patlayan bomba, yoldan geçen 5 kişinin yaralanmasına neden oldu. Olayda yaralananların Pınar Arıkoğulları, Tolga Sönmez, Mesut Gemici, Deha Özalkan ile Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli olduğu öğrenilen Mikail Balta isimli polis memuru olduğu, yaralıların Avcılar Medicana Hastanesi ile Çapa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığı

öğrenildi. Patlama olayının ardından bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, çevrede ikinci bir bombanın olabileceği ihtimali üzerine geniş güvenlik önlemleri alındı.

Olay yerinde yapılan incelemelerde ise patlamanın parça tesirli bir ses bombasından kaynaklandığı belirtildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

(ÖÖ-AS-OK-Y)

Kaynak: İHA