Haberler » Spor » Avcı: Takımın Coşkusu Beni Mutlu Ediyor - Spor

Avcı: Takımın Coşkusu Beni Mutlu Ediyor

Abdullah Avcı, Fenerbahçe Galibiyetinden Dolayı Oyuncularını Kutlarken, "Takımın Coşkusu Benim Mutlu Ediyor." Dedi.

Avcı: Takımın Coşkusu Beni Mutlu Ediyor

Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Fenerbahçe galibiyetinden dolayı oyuncularını kutlarken, "Takımın coşkusu benim mutlu ediyor." dedi.


Abdullah Avcı, Fenerbahçe'yi 2 - 1 yendikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, özellikle ilk yarıda dengeli bir oyun olduğunu belirterek, "Rakip takımı kaleye döndürmemek istiyorduk. Pozisyon vermedik; fazla da girmedik. Fenerbahçe ikinci yarı 20 - 25 dakika tempo yükseltti; karşılık veremedik. Bir iki pozisyona girdik gol yaptık ve kazandık. Futbolcularımı kutluyorum. Takım coşkusu beni mutlu ediyor. Sezon sonu planlamasında yukarılarda yer almak vardı. Bunu da başarıyoruz. Fenerbahçe de bu süreci atlatacaktır." diye konuştu.


Olimpiyat Stadı'nda 3 senedir yendikleri hatırlatılan Avcı, "Fenerbahçe ile özel bir şey yok; bazı takımlar bazı takımlara ters gelir. Fenerbahçe'ye karşı taktikleri iyi uyguluyor oyuncularımız. Diğer takımlara karşı da kolay teslim olmuyoruz. Yeni yüzler oynatmaya çalışıyoruz. Türk futbolu kazanacaktır. Oyuncularımızı ve karşılaşmanın hakemini kutluyorum." şeklinde konuştu.


Fenerbahçe'yi deviren iki golü atan Büyükşehir Belediyesporlu İskender ise, "Yukarılara oynamak için kazanmamız gerekiyordu hızlı hucumlarla golü bulduk." derken, Ali Güzeldal da , "Fenerbahçe iyi bir takım iyi hazırlandık, ilk yarısı dengede gitti biz de golü bulduktan sonra baskı yedik. Çıktığımızda da golü bulduk kazandığımız için mutluyuz." ifadelerini kullandı.


Belediyespor'un siyahi futbolcusu Marcus da, iyi maç olduğunu belirterek, "Alex'in oyun kurmasını engelledik. Hızlı ataklara çıkıp golleri bulduk. Kazandığımız için mutluyuz." dedi. (CİHAN)

Kaynak: CHA

Manşet

Haberler