Nevşehir'de 1 Yıldır Kayıp Sevgililerde, Kardeşe Tutuklama

Nevşehir'de 1 Yıldır Kayıp Sevgililerde, Kardeşe Tutuklama

Nevşehir'de 1 Yıldır Kayıp Sevgililerde, Kardeşe Tutuklama
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Avanos İlçesinde yaklaşık 1 yıl önce kaybolan ve halen bulunamayan İki sevgilinin cinayet şüphelisi olduğu iddiasıyla kadının kardeşi tutuklandı.

Avanos'ta yaşayan kişi ile iş ortağı bayandan, 2 Ağustos 2012'den itibaren haber alınamıyor. Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin başta Avanos ilçe sınırları olmak üzere kent genelinde geniş çaplı yaptıkları arama çalışmaları halen devam ediyor. Erkeğe ait otomobile de mobese kayıtlarına girdiği Ağustos ayından sonra rastlanamadı. Kayıp olan kişinin, son olarak, 3 Temmuz 2012 tarihinde bir sosyal paylaşım sitesine girdiği de belirlenmişti.

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptıkları çalışmalar sonucu elde ettikleri deliller sonrasında, bugün, sabah saatlerinde gözaltına alınan üç kişi, Avanos Adliyesi'nde cumhuriyet savcısına ifade verdi. İfadelerini alan savcı, şüphelileri mahkemeye sevk etti. Mahkeme sonrasında ise iki kişi adli kontrol dahilinde haftanın her günü imza vermek şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Tutuklanan bir kişi ise Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza ve Tutukevi'ne gönderildi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title