Avam Kamarası Haberleri

Avam Kamarası haber, Avam Kamarası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Avam Kamarası - 27.06.2019
İngiliz vekilden protestocu Müslüman velilere destek
İşçi Partisi Birmingham Milletvekili Godsiff, parlamentonun alt kanadı Avam Kamarasında yapılan eğitim konulu oturumda, okul yönetimlerinin, çocuklara vereceği eğitim konusunda velilere danışması gerektiğini söyledi.
Avam Kamarası - 26.06.2019
İngiltere, Kaşıkçı cinayeti konusunda hesap verilmesini istedi
May, İngiltere Parlamentosunun alt kanadı Avam Kamarası'nda yapılan "Başbakana Sorular" oturumunda, Kaşıkçı cinayetine ilişkin açıklamalarda bulundu.
Avam Kamarası - 26.06.2019
İngiliz ana muhalefet liderinden hükümete Suudi Arabistan çağrısı
İngiliz parlamentosunun alt kanadı Avam Kamarasında yapılan haftalık Başbakana Sorular oturumunda konuşan İşçi Partisi lideri Corbyn, temyiz mahkemesinin Suudi Arabistan'a silah satışının yasal olmadığına hükmetmesinin, "Başbakan ve hükümet için bir uyanma çağrısı olması" gerektiğini söyledi.
Avam Kamarası - 26.06.2019
İngiliz siyasetçilerden hükümete Ankara Anlaşması çağrısı
Ankara Anlaşması'ndan yararlanarak İngiltere'ye gelen Türkler tarafından oluşturulan "Türk İş İnsanları Birliği"nin girişimiyle hazırlanan açık mektuba Han, Lucas ve Cable ile Lordlar Kamarası ve Avam Kamarası üyesi 23 siyasetçi imza attı.
Avam Kamarası - 20.06.2019
İngiltere'de Muhafazakar Parti liderliği için iki dışişleri bakanı yarışacak
Parlamentonun alt kanadı Avam Kamarasının Muhafazakar Partili üyeleri, liderlik yarışının beşinci turu için oy verdi.
Avam Kamarası - 20.06.2019
İngiltere'de Muhafazakar Parti liderliği yarışı
İngiltere'de iktidardaki Muhafazakar Partinin liderlik yarışının dördüncü tur oylamasında da eski Dışişleri Bakanı Boris Johnson ilk sırayı aldı.? Parlamentonun alt kanadı Avam Kamarasının Muhafazakar Partili üyeleri, liderlik yarışının dördüncü turu için oy verdi.
Avam Kamarası - 19.06.2019
İngiliz Parlamentosunda Türkiye ve AB'nin mülteci politikaları tartışıldı
TRT World Araştırma Merkezi, İngiliz Parlamentosunun alt kanadı Avam Kamarasında, dünya mülteciler günü vesilesiyle "Türkiye'nin Mülteci Krizindeki Rolü ve Avrupa'nın Önündeki Yol" konulu panel düzenledi.
Avam Kamarası - 19.06.2019
İngiltere'de başbakan adayı Johnson'a ırkçılık suçlaması
İngiltere Parlamentosunun alt kanadı Avam Kamarasında 'Başbakana Sorular' oturumu yapıldı.
Avam Kamarası - 19.06.2019
İslamofobiyle suçlanan Boris Johnson'dan "üzgünüm" açıklaması
İktidardaki Muhafazakar Partinin liderliği için yarışan Johnson, partinin Avam Kamarası grubunda yapılan ikinci tur oylamada 126 oyla bir kez daha ilk sırayı aldı.
Avam Kamarası - 18.06.2019
İngiltere'de Muhafazakar Parti liderliği için ikinci turun galibi de Johnson oldu
İngiltere'de iktidardaki Muhafazakar Partinin liderlik yarışında partinin Avam Kamarası grubunda yapılan ikinci tur oylamada eski Dışişleri Bakanı Boris Johnson 126 oyla bir kez daha ilk sırayı aldı.
Avam Kamarası - 13.06.2019
Muhafazakar Parti liderliği için ilk turun galibi Boris Johnson oldu
İngiltere'de iktidardaki Muhafazakar Parti'nin liderlik yarışında partinin Avam Kamarası grubunda yapılan ilk tur oylamada eski Dışişleri Bakanı Boris Johnson 114 oyla ilk sırayı aldı.
Avam Kamarası - 12.06.2019
İngiltere'den Hong Kong açıklaması
May, Avam Kamarası'nda yapılan Başbakana Sorular oturumunda Hong Kong'da iade kanunlarında değişiklik teklifine ilişkin tartışmalara değindi.
Avam Kamarası - 11.06.2019
"Yeni İngiltere başbakanıyla Brexit anlaşması değişmez"
Adaylar, öncelikle partinin Avam Kamarası grubunda 13 Haziran'da yapılacak oylamada yarışacak.
Avam Kamarası - 10.06.2019
İngiltere'de başbakan adayları belli oldu
Yeni lider adayları şöyle: Dışişleri Bakanı Jeremy Hunt, İçişleri Bakanı Sajid Javid, Sağlık Bakanı Matt Hancock, Çevre Bakanı Michael Gove, Uluslararası Kalkınma Bakanı Rory Stewart, Eski Dışişleri Bakanı Boris Johnson, Eski Çalışma Bakanı Esther McVey, Eski Brexit Bakanı Dominic Raab, Eski Avam Kamarası Lideri Andrea Leadsom, Eski Grup Başkanvekili Mark Harper.
Avam Kamarası - 07.06.2019
Theresa May parti liderliğini resmen bıraktı
Eski Dışişleri Bakanı Boris Johnson, eski Brexit Bakanı Dominic Raab, eski Avam Kamarası Lideri Andrea Leadsom, eski Çalışma Bakanı Esther McVey ile eski Üniversite ve Bilim Bakanı Sam Gyimah ise May kabinesinden Brexit politikası nedeniyle istifa eden isimler olarak liderlik için yarışıyor.
Avam Kamarası - 03.06.2019
Londra'da Trump karşıtı gösteri
İngiliz parlamentosun alt kanadı Avam Kamarası'nın Başkanı John Bercow, ana muhalefetteki İşçi Partisinin lideri Jeremy Corbyn ve Liberal Demokrat Parti lideri Vince Cable'ın boykot edeceği yemekte, Kraliçe'nin yanı sıra Trump'ın da bir konuşma yapması bekleniyor.
Avam Kamarası - 03.06.2019
ABD Başkanı Trump tartışmalı İngiltere ziyaretine başlıyor
Kraliçe 2. Elizabeth'in yanı sıra Trump'ın da konuşma yapması beklenen yemeği parlamentonun alt kanadı Avam Kamarasının Başkanı John Bercow, ana muhalefetteki İşçi Partisinin lideri Jeremy Corbyn ile Liberal Demokrat Parti lideri Vince Cable boykot edecek.
Avam Kamarası - 24.05.2019
İngiltere'de liderlik yarışı başladı
Muhtemel adaylar Ayrıca liderlik için adı geçenler arasında eski Brexit Bakanı Dominic Raab, önceki gün Avam Kamarasından sorumlu bakanlık görevinden ayrılan Andrea Leadsom, Çevre Bakanı Michael Gove, ülkenin Pakistan kökenli İçişleri Bakanı Sajid Javid, eski İçişleri Bakanı Amber Rudd, eski Eğitim Bakanı Justin Greening, Sağlık Bakanı Matt Hancock ve Savunma Bakanı Penny Mordaunt da bulunuyor.
Avam Kamarası - 24.05.2019
Theresa May Brexit'e kurban giden ikinci İngiliz başbakan oldu
AB ile 2 yıl boyunca yürüttüğü müzakerelerin sonuna vardığı Brexit anlaşması, Kuzey İrlanda ile ilgili "tedbir maddesi" nedeniyle parlamentonun alt kanadı Avam Kamarası'nda 3 kez reddedildi.
Avam Kamarası - 24.05.2019
- 7 Haziran'da İstifa Edeceğini Açıklayan May: "Elimden Gelenin En İyisini Yaptım"- "3 Kez Denedim,...
- 7 Haziran'da istifa edeceğini açıklayan May: "Elimden gelenin en iyisini yaptım" "3 kez denedim, başaramadım" LONDRA - İngiltere Başbakanı Theresa May, Muhafazakar Parti liderliğinden 7 Haziran'da istifa edeceğini duyurdu. İngiltere Başbakanı Theresa May, 10 Downing Street'teki Başbakanlık Binası'nda basına açıklamalarda bulunarak 7 Haziran'da istifa edeceğini açıkladı. May'in istifasını onaylaması bekleniyor. Avrupa Birliği'nden ayrılma (Brexit) süreci krize dönüşen İngiltere'de Başbakan Theresa May üzerindeki baskılar üzerine istifa etti. May, Avam Kamarası'nın 3 kez reddettiği Brexit anlaşmasına değinerek, "Milletvekillerini bu anlaşmayı desteklemeye ikna etmek için elimden gelen her şeyi yaptım.
Avam Kamarası - 23.05.2019
İngiltere'de Brexit oylaması ertelendi
Ancak May'in Brexit anlaşmasını parlamentodan geçirebilmek için verdiği yeni tavizler partisinde isyana yol açmıştı. İngiliz basını, hükümetinin parlamentonun alt kanadı Avam Kamarası'ndan sorumlu bakanı Andrea Leadsom'ın istifasının ardından, May"n de yarın istifa edebileceğini öne sürmüştü.
Avam Kamarası - 23.05.2019
May'in Brexit anlaşmasının görüşülmesi Haziran'a ertelendi
– Birleşik Krallık Avam Kamarası, Başbakan Theresa May'in yeni Brexit anlaşması tasarısının parlamentoda görüşülmesini Haziran ayının ilk haftasına erteledi.
Avam Kamarası - 23.05.2019
Brexit'le Geldi, Brexit'le mi Gidecek? İngiliz Basını: Theresa May'in İstifası Cebinde
İngiliz Avam Kamarası'nda daha önce üç kez reddedilen Brexit anlaşmasını bazı değişikliklerle son kez parlamentoya sunmak için hazırlanan Başbakan Theresa May'in planın kabinede reddedilmesi halinde istifasının cebinde olduğu ifade ediliyor.
Avam Kamarası - 23.05.2019
İngiltere'de Theresa May İstifa Baskısı Altında
İngiliz hükümetinin parlamentonun alt kanadı Avam Kamarası'ndan sorumlu bakanı Andrea Leadsom'ın dün gece açıklanan istifasının ardından, Başbakan May'in de yarın istifa edebileceği belirtiliyor.
Avam Kamarası - 22.05.2019
Dha Dış – İngiltere Avam Kamarası Lideri Leadsom İstifa Etti
– İngiltere'de Avam Kamarası lideri Andrea Leadsom, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla görevinden istifa ettiğini duyurdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Avam Kamarası Haberleri | Avam Kamarası Haber - Haberler - Sayfa 9 - Avam Kamarası haberleri, son dakika avam kamarası haber ve gelişmeleri burada. İngiliz Maliye Bakanı canlı yayında istifa planını açıkladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 06:12:07. #1.14#
title