Avam Kamarası Haberleri

Avam Kamarası haber, Avam Kamarası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Avam Kamarası - 22.05.2019
İngiliz Hükümetinde Kritik İstifa
İngiltere'de iktidardaki Muhafazakar Partinin parlamentonun alt kanadı Avam Kamarasından sorumlu bakanı istifa etti.
Avam Kamarası - 22.05.2019
Gove: May Yeni Brexit Önerilerini Gün İçinde Açıklayacak
Gove, May'in yeni önerisinin Avam Kamarası'na taşınıp taşınmayacağı sorusuna da, hükümetin "bu konudaki kararını birkaç gün içinde açıklayacağı" yanıtını verdi.
Avam Kamarası - 21.05.2019
Sterlin Brexit Belirsizlikleri Etkisiyle 1.27 Doların Altına Geriledi
Birleşik Krallık Avam Kamarası sözcüsü Andrea Leadsom, Avrupa Birliği'nden "düzgün" bir ayrılış istediğini, ancak anlaşmasız bir Brexit'in birlikte kalmaktan daha iyi olacağını söyledi.
Avam Kamarası - 16.05.2019
İngiltere Parlamentosu İslamofobiyi Görüştü
İngiltere Avam Kamarası, ülkede yaşayan üç milyondan fazla Müslümanın hayatını etkileyen ve gittikçe artan İslamofobiyi görüştü.
Avam Kamarası - 15.05.2019
Dha Dış - İngiliz Bakan'ın 'Şaibeli Bölge' Sözü Rumları Çileden Çıkardı
Tartışma Londra'da Avam kamarasında Rum kökenli İngiliz İşçi Partili Milletvekili Pambos Haralambus'un, İngiltere Dışişleri Bakanlığı'nın Türkiye'nin Doğu Akdeniz'de petrol ve doğalgaz sondajına başlama kararını kınamasını istemesiyle başladı.
Avam Kamarası - 15.05.2019
May'in Üç Kez Reddedilen Brexit Anlaşması Dördüncü Defa Oylanacak
Anlaşmayı dördünce kez Avam Kamarası'nın önüne getirme kararı May ve İşçi Partisi lideri Jeremy Corbyn'in ikili görüşmesinde alındı.
Avam Kamarası - 26.04.2019
Corbyn ve Bercow'dan Trump'a Boykot
İngiltere'de ana muhalefetteki İşçi Partisi'nin lideri Jeremy Corbyn ile Avam Kamarası Başkanı John Bercow, haziran ayında ülkeye devlet ziyareti gerçekleştirecek olan ABD Başkanı Donald Trump onuruna verilecek yemeğe katılmayacaklarını açıkladı.
Avam Kamarası - 26.04.2019
Extinction Rebellion'a Banksy Desteği
Eylemciler dün son olarak Londra Borsası önünde kısa süreli işgal gerçekleştirmiş, akşam Hyde Park'taki ifade özgürlüğünü simgeleyen "Konuşmacı Köşesi"nde "kapanış" gösterilerini yapmıştı.? Extinction Rebellion, İngiliz hükümetinden "iklim ve ekolojik acil durum" ilan etmesini, 2025 yılına kadar sera gazı emisyonlarını sıfıra indirmesini ve iklim değişikliğiyle mücadele kararlarını almak için halk meclisleri oluşturmasını istiyor.? Kasımda, protestocuların Londra merkezindeki 5 köprüyü işgal ettiği benzer bir eylemde, 85 kişi gözaltına alınmıştı.? Extinction Rebellion bu ay İngiliz parlamentosunun alt kanadı Avam Kamarası'ndaki bir oturumda da çıplak protesto eylemi yapmış, olayda 8 kişi gözaltına alınmıştı.
Avam Kamarası - 23.04.2019
Londra'daki Çevreci Eylemlerde Gözaltı Sayısı Bini Geçti
Extinction Rebellion bu ay İngiliz parlamentosunun alt kanadı Avam Kamarası'ndaki bir oturumda da çıplak protesto eylemi yapmış, olayda 8 kişi göz altına alınmıştı.
Avam Kamarası - 21.04.2019
Kraliçe Iı. Elizabeth 93 Yaşında
Azil seçeneği de var Kraliçenin sağlık sorunlarının artması ve kendi iradesiyle tahtı bırakmaması durumunda İngiliz kanunlarına göre parlamentonun alt kanadı Avam Kamarası başkanının da aralarında olduğu bazı siyasetçi ve bürokratlardan oluşan bir heyet kendisini görevden azledebiliyor.
Avam Kamarası - 20.04.2019
Londra'daki Çevreci İşgal Eyleminde Gözaltı Sayısı 750'yi Geçti
??Extinction Rebellion önceki hafta da İngiliz parlamentosunun alt kanadı Avam Kamarası'ndaki bir oturumda çıplak protesto eylemi yapmış, 8 eylemci gözaltına alınmıştı.
Avam Kamarası - 19.04.2019
Londra'daki Çevreci İşgal Eyleminde Gözaltı Sayısı 682 Oldu
Kasımda, protestocuların Londra merkezindeki 5 köprüyü işgal ettiği benzer bir eylemde, 85 kişi gözaltına alınmıştı.?? Extinction Rebellion önceki hafta da İngiliz parlamentosunun alt kanadı Avam Kamarası'ndaki bir oturumda çıplak protesto eylemi yapmış, olayda 8 kişi göz altına alınmıştı.
Avam Kamarası - 18.04.2019
Londra'daki Çevreci İşgal Eyleminde Gözaltı Sayısı 460 Oldu
Kasımda protestocuların, Londra merkezindeki 5 köprüyü işgal ettiği benzer bir eylemde 85 kişi gözaltına alınmıştı.? Extinction Rebellion önceki hafta da İngiliz parlamentosunun alt kanadı Avam Kamarası'ndaki bir oturumda çıplak protesto eylemi yapmış, olayda 8 kişi göz altına alınmıştı.
Avam Kamarası - 17.04.2019
Londra'daki Çevreci İşgal Eyleminde Gözaltı Sayısı 340 Oldu
Eylemciler önceki gün Londra'nın en işlek noktalarından Marble Arch, Oxford Circus, Piccadilly Circus ve Waterloo Köprüsü ile İngiliz parlamentosunun önündeki Parlamento Meydanı'nı işgal edip trafiğe kapatmıştı.? Kasımda protestocuların, Londra merkezindeki 5 köprüyü işgal ettiği benzer bir eylemde 85 kişi gözaltına alınmıştı.? Extinction Rebellion önceki hafta da İngiliz parlamentosunun alt kanadı Avam Kamarasındaki bir oturumda çıplak protesto eylemi gerçekleştirmiş, olayda 8 kişi göz altına alınmıştı.
Avam Kamarası - 16.04.2019
Güncelleme - Londra'da Çevrecilerin İşgal Eylemi
Hedefleri cuma gününe kadar işgal Londra'da çevreci protestocular, hükümetin iklim değişikliğiyle mücadele konusunda daha fazla çaba göstermesi için 5 gün boyunca işgal eylemi yapacaklarını açıklamıştı.? Eylemciler dün Londra'nın en işlek noktalarından Marble Arch, Oxford Circus, Piccadilly Circus ve Waterloo Köprüsü ile İngiliz parlamentosunun önündeki Parlamento Meydanı'nı işgal edip trafiğe kapatmıştı.? Kasımda protestocuların, Londra merkezindeki 5 köprüyü işgal ettiği benzer bir eylemde 85 kişi gözaltına alınmıştı.? Extinction Rebellion önceki hafta da İngiliz parlamentosunun alt kanadı Avam Kamarasındaki bir oturumda çıplak protesto eylemi gerçekleştirmiş, olayda 8 kişi göz altına alınmıştı.
Avam Kamarası - 16.04.2019
Güncelleme- Londra'da Çevrecilerin İşgal Eylemi
Extinction Rebellion önceki hafta da İngiliz parlamentosunun alt kanadı Avam Kamarasındaki bir oturumda çıplak protesto eylemi gerçekleştirmiş, olayda 8 kişi gözaltına alınmıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Avam Kamarası Haberleri | Avam Kamarası Haber - Haberler - Sayfa 10 - Avam Kamarası haberleri, son dakika avam kamarası haber ve gelişmeleri burada. İngiltere'de Brexit oylaması ertelendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.2.2021 01:40:45. #1.15#
title