Aurelıo: "Kendimize Güveniyoruz"

Aurelıo: "Kendimize Güveniyoruz"

Fenerbahçeli Futbolcu Mehmet Aurelio, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde Yarın Psv Eindhoven ile Zor Bir Maça Çıkacaklarını, Başarılı Bir Sonuç İçin Kendilerine Güvendiklerini Söyledi.

Aurelıo:

Fenerbahçeli futbolcu Mehmet Aurelio, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde yarın PSV Eindhoven ile zor bir maça çıkacaklarını, başarılı bir sonuç için kendilerine güvendiklerini söyledi.

Philips Stadı'ndaki antrenmanları öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Aurelio, rakiplerinin çok kaliteli oyunculardan kurulu bir ekip olduğunu ifade ederek, ''Bizim için zor bir maç. Oynayacağımız rakibimizin çok kaliteli oyuncuları var. Kendimize güveniyoruz. Yarınki maçtan alabileceğimiz en iyi skorla ayrılmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız'' dedi.

Hedeflerinin 1 mi yoksa 3 puan mı olduğu ve takımın hangi düşünceyi taşıdığı sorusuna ise Fenerbahçeli futbolcu, ''Biz buraya 3 puan için geldik. Bütün oyuncuların kafasında her zaman aynı düşünce vardır. Fakat alabileceğimiz 1 puanın da bizim için güzel bir skor olacağını düşünüyorum'' diye yanıt verdi.

Kezman'ın sakatlığının takımı çok üzdüğünü ifade eden Aurelio, yarınki maçta onun yerine forma giyecek olan futbolcunun elinden gelenin en iyisini sahaya yansıtmak isteyeceğini, bu açıdan takımda bir sorunun yaşanmayacağını belirtti.

Türkiye'de meydana gelen terör olaylarıyla ilgili soruya verdiği yanıtta Aurelio, şöyle konuştu:

''Türk askerlerine yapılan saldırı, Türk halkıyla birlikte gerçekten bizi de derinden yaraladı. Çok üzülüyoruz. Biliyoruz ki Türk halkı bu konuda hassas ve de acı çekiyor. Onların acısını sonuna kadar paylaşıyoruz. Sizinleyiz...''

Kaynak: AA