ATV Müge Anlı 19.02 canlı izle! Müge Anlı'da dün neler oldu? Müge Anlı saat kaçta? Müge Anlı bugünkü programı canlı izleme linki!

ATV Müge Anlı 19.02 canlı izle! Müge Anlı'da dün neler oldu? Müge Anlı saat kaçta? Müge Anlı bugünkü programı canlı izleme linki!

ATV Müge Anlı 19.02 canlı izle! Müge Anlı'da dün neler oldu? Müge Anlı saat kaçta? Müge Anlı bugünkü programı canlı izleme linki!
Haberler.com - Haberler | Gündem

19 Şubat ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert'in son bölümünde Arif Verimli'nin programdan ayrılması merak edildi. Sabah kuşağının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te sular durulmuyor! ATV canlı yayın Müge Anlı izlemek için haberimizi takip edebilirsiniz. ATV Müge Anlı canlı yayın izle! Müge Anlı hangi kanalda, saat kaçta? Arif Verimli ayrıldı mı?

Müge Anlı canlı yayın ile hafta içi her gün ATV'de izleyicilerle buluşuyor. Yıllardır çözdüğü esrarengiz olaylar, buluşturduğu insanlar, aydınlattığı cinayetler gibi birçok konuyla Türkiye gündemini sallayan Müge Anlı, son günlerde Davut Kıranlı ve Sevgi Kıranlı olayıyla çalkalanıyor! ATV Müge Anlı bugünkü programı canlı izle youtube ve kanal seçeneklerini yazımızda bulabilirsiniz. Peki, Müge Anlı hangi kanalda, saat kaçta?

ATV MÜGE ANLI 19.02 CANLI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ...

MÜGE ANLI'DA DÜN NELER OLDU? 17 - 18 - 19 ŞUBAT

Anne ve babaları zihinsel engelli olan, 1999'da Antalya çocuk yuvasına verilen kardeşlerini arıyor. Perihan ve Gülbahar yurda verildiklerinde 3 ve 4 yaşlarındaydı şimdi ise 25 ve 26 yaşlarındalar... Zeynettin Bey canlı yayında. Perihan ve Gülbahar 22 yıl sonra bulundu. Müge Anlı'dan Zeynettin'e doğum günü hediyesi... 22 yıldır kayıp olan kardeşleri bulundu. Çocukları evlatlık alan baba canlı yayında.İki çocuk annesi Gülşen Caymaz'a ne oldu? Arkadaşının evine gitti ve bir daha dönmedi. Müge Anlı Karaman'da bir seyirci aradığını bir apartmanda bir bavul bulunduğunu içinde kadın eşyaları olduğunu ve bir fotoğraf çıktığını bunu aileye gösterdiğini ailenin kızlarına benzettiğini anlattı. Ailesi valizin kızlarına ait olduğunu fakat kıyafetlerin ona ait olmadığını söyledi. Son olarak arkadaşı Coşkun'un evinde olan iki çocuk annesi kadın nerede? Bulunan gizemli valiz 8 yıldır kayıp kadına mı ait? Çorum'da 43 gün önce kaybolan 13 yaşındaki kız 43 sonra bulundu. Olayla ilgili 8 kişi gözaltına alındı. Zeynettin 22 yıl sonra ilk kez kardeşiyle konuştu. Gülbahar canlı yayına bağlandı.

MÜGE ANLI HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün saat 10:00'da ATV kanalında!

ARİF VERİMLİ AYRILDI MI?

Arif Verimli Müge Anlı'ya katılmamasının ardından açıklama yaptı:

"Dün yapmayı düşündüğüm bu açıklamayı aziz şehitlerimizden daha değerli olmadığı için bugün paylaşıyorum. Sevgilerimle.."

ATV Müge Anlı 17.02 canlı izle! Müge Anlı'da dün neler oldu? Müge Anlı saat kaçta? Müge Anlı bugünkü programı canlı izleme linki!
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title