ATV - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! ATV canlı Eşkıya yeni bölüm izle! EDHO canlı izle

ATV - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! ATV canlı Eşkıya yeni bölüm izle! EDHO canlı izle

ATV - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! ATV canlı Eşkıya yeni bölüm izle! EDHO canlı izle
Haberler.com - Haberler | Gündem

İzleyici kitlesi her geçen gün artan ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Youtube tüm bölümleri yayınlanırken yeni bölüm her Salı olduğu gibi bu Salı günü de yeni bölümüm yayınlanacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! ATV canlı Eşkıya yeni bölüm izle! EDHO canlı izle

EDHO yeni bölüm kısa süre önce ekrana geldi. Son bölümün ardından seyirci, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile salı akşamları izleyicinin beğenisine sunulan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV canlı Eşkıya yeni bölüm izle! EDHO canlı izle...

ATV EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazyeni bölüm ile 16 Şubat Salı akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ebru'nun ihanetiyle adeta şok yaşayan Ceylan Çakırbeyli, eşi Hızır Çakırbeyli'nin tüm ikazlarına rağmen Cihan'ı devre dışı bırakır ve Fuat'ı ortaya çıkarmak için hedefe kendisini koyar. Hızır Çakırbeyli, yeğeni Alpaslan yetmiyormuş gibi şimdi de eşi Ceylan'ın hayatı için endişe etmeye başlar. Hızır Çakırbeyli yeni oyunu sevdiklerinin canını kurtarmak için kurar.

Didem'i kaçırma girişiminde başarısız olan Kaya, bedelini canıyla öder. İdris reis oğlu Kaya'yı toprağa vermenin acısını Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı'dan çıkarmak ister. Yaman Korkmaz'ın çevirdiği oyuna düşen İdris Reis, eski defterleri açarak memleketten akrabalarını çağırır. Çakırbeyli ailesi tüm çabalarına rağmen yeni bir muhalif edinmiştir. İdris Reis'e, doğru yolu göstermeye çalışan Tufan Reis ise arada kalır. Ortalığı sakinleştirmek için yaptığı her hamlede başarısız olan Hızır Çakırbeyli de artık yeni bir mücadeleye hazırdır.

Yaman Korkmaz, çevirdiği oyunlarına bir yenisini daha ekleyerek Ceylan Çakırbeyli'nin ortadan kaldırdığı Cihan'ın yeğeni Özcan'ı ekler. Özcan'ı Hızır Ali'nin üzerine salan Yaman Korkmaz bir taşla iki kuş vurma niyetindedir. Yaman'ın bu hamlesi Façalılar ve İdris Reis arasındaki rekabeti daha da hareketlendirecektir.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title