Atölye Haberleri

Atölye haber, Atölye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atölye - 22.04.2021
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 23 Nisan'ı çeşitli etkinliklerle kutlayacak
Gülümsemek ve gülümsetmenin çok değerli olduğu teması doğrultusunda hazırlan "Ben Daha Çocuğum" videosunun paylaşımının yanı sıra 23 Nisan'ı içine alan hafta boyunca "Anadolu Masalları" projesi kapsamında atölyeler, masal ve şiir saatleri, sergi ve şenlikler düzenlenecek.
Atölye - 22.04.2021
Akkuş Gayrimenkul Beylikdüzü'ne kreş ve cami projesi kazandıracak
Proje, kreş içerisinde yar alan kütüphane ve 6 sanat atölyesi, camide konumlandırılan taziye evi, kütüphane ve gençlik merkezi gibi alanlarıyla da bölge insanını buluşturacak.
Atölye - 22.04.2021
Altın sarısı kanola tarlaları fotoğrafçılara doğal stüdyo imkanı sunuyor
Pavli Atölyesi kurucusu Gülşen Gürses, AA muhabirine, düzenledikleri etkinliklerle Türkiye'nin birçok yerinden fotoğraf sanatçısını bölgeye çekmeye başladıklarını söyledi.
Atölye - 22.04.2021
Suriyeli 35 yıllık ahşap ustası Kilis'te sanatını sürdürebilmenin mutluluğunu yaşıyor
Küçük yaşlarda başladığı mesleğinde 35 seneyi geride bırakan 6 çocuk babası Cilo, Şıh Mehmet Mahallesi'ndeki küçük atölyesinde ahşaba şekil veriyor.
Atölye - 21.04.2021
Minik ressamın "Büyük Gün" adlı sergisi Nevmekan Bağlarbaşı Galeri'de açıldı
"Biz şu anda onun çocukluğunu yaşamasını istiyoruz" Minik ressamın babası yazar Halil İbrahim İzgi de kızının 6 yıllık süreçte ressam Cemal Toy ve tasarımcı yazar Serap Ekizler Sönmez'den dersler aldığına işaret ederek, "Her biri Nurbanu'nun farklı yönlerini gösterdiler. Şimdi de Üsküdar'da bulunan Atölye Balık'ta çizer ağabey ve ablalarıyla birlikte vakit geçiriyor.
Atölye - 21.04.2021
Toplumsal risk farkındalığını artırmayı amaçlayan Allianz Teknik çocuklarla buluşuyor
Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin dört bir yanındaki ilköğretim çağı çocuklarını nitelikli eğitim desteğiyle buluşturan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) iş birliğiyle gerçekleştirilen "Allianz Teknik Çocuklarla Buluşuyor" projesi, 10 yaşın üstündeki çocuklarda deprem farkındalığını artırmayı amaçlıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında başlatılan proje kapsamında 19, 20, 21 ve 22 Nisan tarihlerinde İstanbul, İzmir, Erzincan ve Van illerindeki çocuklarla çevrimiçi atölyeler düzenleniyor.
Atölye - 21.04.2021
İznikli emekli öğretmenin yaptığı ahşap mutfak malzemeleri ilgi görüyor
Bağcı, kurduğu atölyedeki el tornasında işlediği ahşap ürünleri ülkenin dört bir tarafına yolluyor.
Atölye - 21.04.2021
Ressam Karl Talip Kara, çevrim içi söyleşide geleneksel sanatların çağdaşlaşması gerektiğini anlattı Açıklaması
Kara, resimlerini üretirken geleneksel Türk motiflerinin yanı sıra birbirinden farklı resim akımlarından da beslendiğini belirterek, şu değerlendirmelerde bulundu: "Geleneksel sanatların hayatta kalması için çağdaşlaşması lazım. Ebru, hat, tezhip, çini bunlar mükemmel sanatlar. Ama bir Batılıya da hitap etmek için bir kültür karmaşası yapmak lazım. Tarzların birbirine karışması lazım. Geleneksel sanatlarda katı olmamak gerekiyor. Bir şey evrimleşmiyorsa insanlık tarihinde yok olmaya mahkumdur. Bizim dünyayla yarışacak kadar birçok sanat dalımız var. Benim çalışmalarım geçmişten bana kalan sanat mirasını alarak, bugün yeniyle birleştirmektir. Bunun mümkün olduğunu göstermeye çalışıyorum ve bundan dolayı çok mutlu oluyorum." Belçika'nın başkenti Brüksel'deki Saint-Luc Enstitüsü'nün yanı sıra Fransa ve Çin'de de sanat üzerine eğitim alan, aynı zamanda sanatını beslemek adına 38 farklı ülkeyi dolaşan Türk asıllı Belçikalı Kara, İstanbul Kurtuluş'taki atölyesinde çalışmalarını sürdürüyor.
Atölye - 21.04.2021
Aydınlı 71 yaşındaki çömlek ustası, asırlık atölyede ilk günkü aşkla çamura şekil veriyor
Aydın'ın Karacasu ilçesinde çömlek ustası Ahmet Altınçöp, babasından kalma 50 metrekarelik iş yerinde ilerleyen yaşına rağmen mesleğini sürdürüyor.
Atölye - 21.04.2021
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, canlı yayında soruları yanıtladı: (3)
"Asgari 100 bin atölyeye ihtiyacımız var" Tasarım-beceri atölyelerinin içeriğinden söz eden Selçuk, konuşmasına şöyle devam etti: "Ben bütün sistemin sadece kağıt kalem sistemi olmasını istemiyorum.
Atölye - 20.04.2021
Divan Derneğinin kariyer ve farkındalık projelerine başvurular başladı
Sultangazi Belediyesi Şehit Yurduseven Gençlik Merkezi'nde, 1 Mayıs'ta başlayacak "Diplomasi Elçileri Kahvesi" projesinde, "İnsani Diplomasi" ve "Gönüllülük ve Merhaba Afrika" atölyeleri, "Genç Diplomasi Akademisi" projesinde ise Suriye, Doğu Akdeniz ve Balkanlar atölye çalışmaları yer alıyor.
Atölye - 20.04.2021
Mısır'daki peş peşe tren kazalarının ardından Demir Yolları Müdürlüğünde kapsamlı görev değişikliği
Ayrıca İdare Kurum Müdürü, Yenileme ve Onarım Müdürü, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Temel Alt Yapı Müdürü, Temel Alt Yapı Müdür Yardımcısı, Sinyal ve Haberleşme Müdürü, Ortak Hizmetleri Müdürü, Tren Atölyeleri Müdürü, Mobil Birimler Müdürü değiştirildiği kaydedildi.
Atölye - 20.04.2021
Kocaeli'de eğitime 18 yılda 2 milyar 450 milyon lira yatırım yapıldı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Yılmaz, salgın döneminde kentte temeli atılan 13 okul inşaatının devam ettiğini ve bunun yeni 330 derslik, 2 spor salonu, 1 konferans salonu 9 mesleki atölye anlamına geldiğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Atölye Haberleri | Atölye Haber - Haberler - Sayfa 8 - Atölye haberleri, son dakika atölye haber ve gelişmeleri burada. BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ ANAOKULU AÇTI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.5.2021 07:48:52. #1.16#

title