Atölye Haberleri

Atölye haber, Atölye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atölye - 31.03.2021
Dalaman Havalimanından eğitime destek
Ayaz, proje kapsamında okullarda oluşturulan müzik atölyelerine, YDA Dalaman Havalimanı İşletmelerinin katkılarıyla 15 farklı ritim müzik aletinden oluşan 13 set ritim grubu, orf müzik aletleri, ortaokul ve liselere 13 piyano, 65 bağlama, 65 gitar, 15 darbuka ve 3 cajon müzik aleti olmak üzere toplam 176 müzik aleti ve setinin kazandırıldığını ifade etti.
Atölye - 31.03.2021
Muğla'da çevrim içi "sanat terapisi"
Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, salgını nedeniyle evde bulunan vatandaşlara yönelik çalışma yürütüyor. Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi'nde oluşturulan dijital sanat atölyesinde, uygulamaları olarak çevrim içi sanat terapisi eğitimi gerçekleştiriliyor.
Atölye - 31.03.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Yüksel, Kültür Merkezinde Ergene halkına ücretsiz olarak verilen kurs atölyelerini ve ikinci el mağazasında incelemelerde bulundu.
Atölye - 31.03.2021
KOP desteğiyle açılan kütüphane, öğrencilere kendilerini "masal kahramanı" gibi hissettiriyor
Aynı zamanda kütüphanenin tüm halka açık olduğunu dile getiren Akyürek, şu değerlendirmede bulundu: "İstedikleri zaman çocuklarıyla buraya gelip kütüphanemizden faydalanabilirler. Anaokullarımıza belirli bir program hazırladık. Bu program dahilinde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek küçük gruplar halinde öğrencilerimizi buraya davet ediyoruz. Burada etkinliklerini yapıyorlar, kitaplarını okuyorlar, masallarını dinliyorlar. Aynı zamanda burada kostümlerimiz de var. Masalları dinledikten sonra kostümleri giyerek masalları canlandırıyorlar." Öğrenciler çok mutlu ayrılıyor Akyürek, öğrencilerin daha sonra akıl ve zeka oyunlarının olduğu atölyeye geçtiklerini, burada da çeşitli etkinlikler yaptıklarını dile getirdi.
Atölye - 30.03.2021
AEDAŞ, otizme dikkati çekmek amacıyla "Farkındayız yanınızdayız" etkinliği gerçekleştirecek
AEDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, Bizim Otizm Köyü'nde gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında MEB Otistik Bireyler Kurs Merkezi'nde aşçılık eğitimi alan otistik bireylerle kurabiye yapım atölyesi yapılacak.
Atölye - 30.03.2021
Türkiye Adalet Akademisi bünyesinde "Kanuni Kütüphanesi" kurulacak
Çelik konstrüksiyondan yapılacak iki katlı kütüphanede, çalışma alanları, atölyeler, kafeterya ve etkinlik alanları bulunacak.
Atölye - 30.03.2021
Yeditepe Üniversitesi, üniversite-okul iş birliği çalışmalarını sürdürüyor
Yeditepe Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce başlatılan İstanbul Tasarım-Beceri Atölyeleri (TBA) Akademik İşbirliği Modeli kapsamında, Yeditepe Üniversitesi ile eşleştirildiği Ataşehir Hasan Leyli Ortaokulu yöneticileri, üniversitenin Ataşehir'deki kampüsünde bir araya geldi.
Atölye - 30.03.2021
"Kuştepe'nin turizm elçisi" köyünü fotoğrafçılar için cazip hale getiriyor
Kuştepe köyünde yaşayan köy sakinlerinin "turizm elçisi" dediği Gürses, bölgenin ve köyünün tanıtımı için yaklaşık 4 yıl önce Pavli Atölyesi'ni kurdu.
Atölye - 29.03.2021
Muşlu demir ustası, 8 yaşında başladığı mesleğinde yarım asrı geride bıraktı
Kale Mahallesi'ndeki 20 metrekarelik atölyesinde 8 yaşından beri demir döven Pınar, baba mesleğini öğrettiği 2 çocuğuyla demirciliği gelecek nesillere aktarmak istiyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Atölye Haberleri | Atölye Haber - Haberler - Sayfa 7 - Atölye haberleri, son dakika atölye haber ve gelişmeleri burada. Son dakika gündem: Diyarbakırlı öğrenciler, Türkiye'deki okullar için sıra, masa ve dolap üretiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.4.2021 09:28:47. #1.15#

title