Atölye Haberleri

Atölye haber, Atölye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atölye - 06.04.2021
Son dakika haber: TARNET, tarımda farkındalık için "Lider Çiftçi" oyununu geliştirdi
AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Tarım Kredi tarafından hayata geçirilen Akıllı Tarım Atölyeleri Projesi, orta öğretim öğrencilerine tarım odaklı teknoloji geliştirme fırsatı sunuyor.
Atölye - 05.04.2021
Çiğli'de bağımlılıkla mücadelenin yol haritası belirlendi
Atölye çalışmaları yapıldı Davranış-teknoloji bağımlılığı ve madde bağımlılığı konularının ele alındığı çalıştay kapsamında; bağımlılığın tanımı, tipleri, bağımlıların özellikleri, bağımlılığın neden ve sonuçları, bağımlılığın önlenmesi ve farkındalık oluşturma, bağımlılığın önlenmesinde kurumların rolü üzerine yönelik olarak atölye çalışmaları yapıldı.
Atölye - 05.04.2021
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Sivas'ta yapımı tamamlanan eğitim tesislerinin toplu açılış töreninde konuştu Açıklaması
"Mesleki eğitim kurumları, Türk eğitim sisteminin can damarıdır" Selçuk, açılışı yapılan eğitim yatırımlarıyla çocukların yaradılışında kendilerine bahşedilen potansiyeli çok daha ileri safhalara taşıyabilmeleri için ortamlar hazırlamayı hedeflediklerini anlatarak şunları söyledi: "Atölyelerden birçok binadaki büyük atölyelere, tasarım beceriyle ilgili odalara kadar hepsini hayata geçiriyoruz.
Atölye - 05.04.2021
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, yapımı devam eden projeler hakkında bilgi verdi
Bilim Merkezi ve Planetaryum Projesi'nin nisan ayında ihalesini yapacaklarını anımsatan Zorluoğlu, şöyle devam etti: "Kuyumcu Kent çok büyük bir proje. O da yap-işlet-devret şeklinde olacak. Sporcu Performans Merkezi çalışmaları başladı. Katı Atık Entegre Tesisi, Sokak Sağlıklaştırma Projesi, Kızlar Manastırı tamamlandı. Uzungöl ile ilgili çok önemli çalışmalar yaptık, daha büyük bir proje şu anda hazırlanıyor. Engelsiz Yaşam Akademisi'ni başlattık. Bunlar hep bizim seçim beyannamemizde olan hususlardır. Engelli vatandaşlarımız için bir atölye yaptık.
Atölye - 05.04.2021
Son dakika haberi | Bakan Selçuk: "Mesleki eğitim yatırımlarının doruklara çıktığı bir dönemdeyiz"
Açılış programında konuşan Bakan Selçuk, "18 Eğitim yatırımını açmak için bugün burada toplandık. Bugün anaokulları, ilkokullar, orta okullar, meslek liseleri, halk eğitim merkezleri ve öğretmen evi gibi çok sayıda yatırımın açılışı dolayısı ile burada bulunuyoruz. Toplamda 133 derslikten söz ediyoruz. Yüz yıllardır üzerinde yaşadığımız bu topraklar, Sivas'ın eğitime katkısının çok özel bir hususiyeti olduğunu elbette biliyoruz. Bugünü yarınlara taşıyacak olan öğretmenlerimiz için böyle güzel müesseseler oluşturmaktan kıvanç duyuyoruz. Burada atığımız eğitim yatırımları, çocuklarımızın yaradılışla kendilerine bahşedilen potansiyeli çok daha ileri safhalara taşıyabilmeleri için ortamlar hazırlamayı hedef ediyoruz. Atölyelerden burada gördüğünüz bir çok binada ki tasarım beceri ile ilgili odalara kadar hepsini ama hepsini hayata geçiriyoruz.
Atölye - 04.04.2021
ANKARA Hibe desteğiyle iş yeri açan eski hükümlü, istihdam sağlıyor
Hibe desteğiyle iş yeri açan eski hükümlü, istihdam sağlıyorANKARA'da, eski hükümlü Hacı Osman Çalışkan (60), devletten aldığı hibe desteği ile halı yıkama atölyesi açtı.
Atölye - 04.04.2021
"Edirne kırmızısı" seramiğe de renk kattı
Enstitüde oluşturulan seramik atölyesi ile seramik üretimi yapan bir firma tarafından Edirne kırmızısı kullanılarak vazo, bardak, kase, biblo gibi süs eşyaları üretiliyor.
Atölye - 04.04.2021
Topladığı su kabaklarını sanat eserine dönüştürüyor
Günde ortalama 7 tane su kabanı boyayarak satılabilir hale getirdiğini kaydeden Aksakal, "Su kabakları pazarda tanesi 35 ile 40 lira arasında satıyorum. Salgın döneminde yetkililerin yaptığı 'evde kal' çağrısına uydum. Evimin bir odasını küçük bir atölyeye çevirerek, süs eşyaları yapmaya başladım.
Atölye - 03.04.2021
Yabancı turizm acentesi temsilcileri, Antalya'da otel yöneticileriyle bir araya geldi
Kundu Turizm Bölgesi'ndeki bir otelde, "Servis Seyahat Acenteleri Atölyesi Antalya 2021" etkinliği düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Atölye Haberleri | Atölye Haber - Haberler - Sayfa 3 - Atölye haberleri, son dakika atölye haber ve gelişmeleri burada. Dakka muslini: Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.4.2021 18:51:56. #1.15#
title