Atölye Haberleri

Atölye haber, Atölye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atölye - 08.04.2021
Niğde'den dünyaca ünlü otomobil markalarına yedek parça ihraç ediliyor
İş arkadaşı Bülent Becerik ile aldıkları yaklaşık 30 bin liralık tazminatla bir torna ve matkabın olduğu somun üretim atölyesi kuran Özkan, aradan geçen 30 yılda işlerini büyüterek 55 kişiye istihdam sağladı.
Atölye - 08.04.2021
Ereğli'de Halk Kütüphanesi'nin temeli atıldı
Oprukçu, kütüphanenin bölümleriyle ilgili şunları aktardı: "İçerisinde taban alan 1017 metrekare, 100 metrekarelik bireysel çalışma alanı, 2 adet 83 metrekarelik grup çalışma alanı, 48 metrekarelik engelli birey çalışma alanı, 38 metrekarelik bebek kütüphanesi, 8 metrekarelik çocuk bakım odası, 142 metrekarelik çocuk bölümü, 55 metrekarelik süreli yayınların yer aldığı bir alan, mutfak, mutfak deposu ve terası ile 228 metrekarelik bir kafeterya, 52 metrekarelik eğitim sınıfı, toplam 34 metrekarelik bay, bayan tuvalet, mescitler, 21 metrekarelik toplantı odası, 436 metrekarelik okuma, araştırma salonu, 23 metrekarelik müdür odası, 19 metrekarelik memur odası, 42 metrekarelik kütüphaneciler odası, 300 metrekarelik lobi alanı, 17 metrekarelik haberleşme odası, 74 metrekarelik çocuk oyun odası, 73 metrekarelik ahşap atölyesi, 222 metrekarelik seminer salonundan oluşan bir kütüphane olarak, birçok ildeki kütüphanelerden daha büyük olacak.
Atölye - 08.04.2021
6. Kısadan Hisse Kısa Film Yarışması başvuruları başladı
Özcan, bu yıl İstanbul'da ve Anadolu'daki birkaç ilde ön değerlendirmeyi geçen kısa filmlerin gösterimlerini yapacaklarına dikkati çekerek, şunları kaydetti: "4 gün boyunca Kısa Film Günleri yapıyoruz. Gösterimlere ilave olarak usta isimlerle ustalık sınıfı eğitimleri ve söyleşiler yapmayı planlıyoruz. Bu yıl bir yenilik olarak da atölye çalışmalarımız olacak.
Atölye - 07.04.2021
"Ulusal Çocuk Besteciler Buluşması"nın yarışmanın finali, çevrimiçi olarak 23 Nisan'da
Müzikle ilgilenen çocukların yaratıcılığını geliştirmeyi ve beste yapmalarını teşvik etmeyi amaçlayan yarışmaya başvurular 12 Nisan'da sona eriyor. Bestecilik atölyesine katılım hakkı kazananların 15 Nisan'da açıklanacağı yarışmanın finali, çevrimiçi olarak 23 Nisan'da düzenlenecek.
Atölye - 07.04.2021
Kadın girişimcilerin kurduğu kooperatifin ürünleri Dijital Tarım Pazarı üzerinden pazarlanacak
Edirne Valiliği ve Havsa Belediyesinin katkılarıyla 2 yıl önce kurulan ve atölyelerinde erişte, tarhana, turşu ve kahvaltılık üreten kooperatif üyeleri, ev yapımı ürünlerini Tarım ve Orman Bakanlığının kurduğu DİTAP uygulaması üzerinden pazarlayacak.
Atölye - 07.04.2021
Mersin'de öğrencilere yönelik danışma merkezi hizmet vermeye başladı
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, hizmet vermeye başlayan merkezde, öğrenciler için plates ve yoga odasının yanı sıra ince motor becerilerini sosyal aktivitelerle geliştirebilecekleri atölyeler de yer alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Atölye Haberleri | Atölye Haber - Haberler - Sayfa 2 - Atölye haberleri, son dakika atölye haber ve gelişmeleri burada. Camdaki Kız gerçek hayat hikayesi mi, yaşanmış mı?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.4.2021 18:43:33. #1.16#
title