Atletico Madrid Erciyesspor karşısına tam kadro çıkacak

Perşembe günü Kayseri Erciyesspor ile UEFA Kupası 1. tur ikinci karşılaşmasına çıkacak olan Atletico Madrid, Kayseri'ye tam kadro geldi. Maçın oynanacağı Kayseri Atatürk Stadı'nda karşılaşma öncesi son hazırlıklarını yapan ve basın toplantısı düzenleyen Atletico Madrid Teknik Direktörü Javier Aguirre, Erciyesspor karşısına yedek oyuncularla değil as kadroyla çıkacaklarını söyledi. İlk karşılaşm...

Atletico Madrid Erciyesspor karşısına tam kadro çıkacak

Perşembe günü Kayseri Erciyesspor ile UEFA Kupası 1. tur ikinci karşılaşmasına çıkacak olan Atletico Madrid, Kayseri'ye tam kadro geldi. Maçın oynanacağı Kayseri Atatürk Stadı'nda karşılaşma öncesi son hazırlıklarını yapan ve basın toplantısı düzenleyen Atletico Madrid Teknik Direktörü Javier Aguirre, Erciyesspor karşısına yedek oyuncularla değil as kadroyla çıkacaklarını söyledi. İlk karşılaşmada elde ettikleri 4-0'lık skoru tamamen bir kenara bıraktıklarını kaydeden Aguirre, karşılaşmaya 0-0'mış gibi başlayacaklarını belirtti.

İlk maçtaki farklı skora rağmen Erciyesspor'un çok iyi hazırlandığını tahmin ettiklerini dile getiren Aguirre, maçı riske etmeyeceklerini aktardı. Tecrübeli teknik adam hafta sonu oynayacakları Barcelona maçı öncesi futbolculara sakatlanmamaları yönünde herhangi bir taktik verip vermediği yönündeki soruya; "Hayır kesinlikle öyle bir düşüncemiz yok. Perşembe günü çıkıp 90 dakika kendi futbolumuzu oynayacağız. Bunun dışında bir olumsuzluk yaşanırsa yapabileceğimiz bir şey yok." dedi.

Kaynak: CHA