Atina'da Şampiyonlar Ligi Coşkusu

Geçen Sene İstanbul'da Oynan Şampiyonlar Ligi Final Maçının Rövanşı Sayılan ve Atina Olimpiyat Stadı'nda Oynanacak Olan Liverpool-ac Milan Şampiyonlar Ligi Final Maçı Öncesinde Atina Sokaklarında Taraftarlar Maç Bileti Avına Çıktı.

Atina'da Şampiyonlar Ligi Coşkusu

Geçen sene İstanbul'da oynan Şampiyonlar Ligi final maçının rövanşı sayılan ve Atina Olimpiyat Stadı'nda oynanacak olan Liverpool-AC Milan Şampiyonlar Ligi final maçı öncesinde Atina sokaklarında taraftarlar maç bileti avına çıktı.

Şampiyonlar ligi final maçına sayılı saatler kala, Atina'da sağanak yağış yüzlerce taraftarın coşkusu durduramadı. Maç saatinin yaklaşmasıyla taraftarlar maçın oynanacağı Atina'ya akın etmeye başladı. UEFA bünyesinde hazırlanan etkinliklere katılan taraftarlar, eğlenceli dakikalar geçirmeye devam etti. Maç için Atina'ya gelen taraftarların yanısıra yerli ve yabancı turistler de taraftarların coşkusuna eşlik etti. Bayram yerine dönen Atina'da sağanak yağışa rağmen coşkulu taraftarlar eğlencelerine devam

etti.

Final maçına sayılı saatler kala bileti olmayan taraftarlar ellerinde taşıdıkları ve üzerinde '"biletim yok'', "bilet arıyorum" yazılı dövizlerle Atina sokaklarında gezmeye devam ediyor. Karaborsada bilet fiyatlarının bin euro ile 10 bin euro arasında değiştiği öğrenilirken, maç günü 15 bin biletsiz Liverpool ve AC Milan taraftarının Atina caddelerinde kurulacak dev ekranlarda maçı izleyeceği açıklandı.

(ES-MFS-OK-S)