ATİLA SERTEL HABERLERİ

Atila Sertel haber, Atila Sertel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atila Sertel - 09.10.2019
TBMM Genel Kurulu
Türkkan, sözlerini şöyle sürdürdü: "YPG'ye gönderilen bu silahlar nereden ve nasıl bölgedeki terör unsurlarına ulaştırıldı? Bugün Türkiye'ye düşmanca ve küstah tavrını sürdüren Amerika'ya karşı İncirlik Üssü'ndeki faaliyetlerin incelenmesi, gerekirse İncirlik dahil tüm Amerikan üslerinin kapatılması bir seçenek haline gelmiştir. İncirlik Üssü, bir NATO üssü değildir. Türkiye izin verdiği için Amerika bugün orada askeri kuvvet bulundurma hakkına sahiptir. Son dönemde Amerika'nın güttüğü düşmanca politikaya karşı, İncirlik Üssü'nün kapatılması dahil, tüm seçenekler ihtimal dahilinde olmalıdır. Türk devleti, 44 yıl önce kendisine silah ambargosu uygulayan Amerika'nın memleket dahilindeki tüm üslerini kapatmıştı, gerekirse yine yapar. İnanıyoruz ki TBMM'de İncirlik Üssü'ndeki faaliyetlere yönelik bir araştırma başlatılması, bu süreçte Amerika'yla olan ikili ilişkide Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne bir ivme kazandıracaktır." CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, ABD askerleri, silahları, bütün cihazları, uçaklarının Türkiye izin verdiği için İncirlik'te olduğunu söyledi.
Atila Sertel - 21.08.2019
20 Ağustos 2019 Haberleri
20 Ağustos 2019 Manşet Haberleri.
Atila Sertel - 04.07.2019
TBMM Genel Kurulu
CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, yerel basının Türkiye'de demokrasinin nefes aldığı nokta olduğu kadar yerelde politika yapanların da sesi olduğunu dile getirdi.
Atila Sertel - 12.06.2019
Çorlu'daki tren kazası
CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalın, Osmaniye Milletvekili Baha Ünlü, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, İzmir Milletvekili Atila Sertel, Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve Ankara Milletvekili Gamze Taşcıer, TİP Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu ile Çorlu'daki tren kazasında hayatını kaybedenlerin ve yaralananların yakınları, Anayasa Mahkemesi girişinde basın açıklaması yapmak istedi.
Atila Sertel - 12.06.2019
Çorlu'daki tren kazası
CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalın, Osmaniye Milletvekili Baha Ünlü, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, İzmir Milletvekili Atila Sertel, Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve Ankara Milletvekili Gamze Taşcıer, TİP Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu ile Çorlu'daki tren kazasında hayatını kaybedenlerin ve yaralananların yakınları, Anayasa Mahkemesi girişinde basın açıklaması yapmak istedi.
Atila Sertel - 30.05.2019
Gazeteci-yazar Zeynel Kozanoğlu son yolculuğuna uğurlandı
Evli, 3 çocuk, 7 torun sahibi gazeteci- yazar Zeynel Kozanoğlu, dün yaklaşık 11 aydır yaşlılığa bağlı sağlık sorunları nedeniyle Yoğun Bakım Ünitesi'nde tedavi gördüğü İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çoklu organ yetmezliği nedeniyle yaşamını yitirdi. Aslen Çankırılı olan Kozanoğlu'nun ölümü, ailesi, sevenleri ve gazeteci dostlarını yasa boğdu. Kozanoğlu için bugün ikindide evinin bulunduğu Torbalı ilçesi Ayrancılar Mahallesi'ndeki Sultan Abdülhamit Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen, CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'in eşi Ziynet Sertel, Kozanoğlu'nun ailesi, yakınları ve gazeteci arkadaşları katıldı.
Atila Sertel - 30.05.2019
DHA YURT BÜLTENİ-19
Evli, 3 çocuk, 7 torun sahibi gazeteci-yazar Zeynel Kozanoğlu, 11 aydır yaşlılığa bağlı sağlık sorunları nedeniyle yoğun bakım ünitesinde tedavi gördüğü İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çoklu organ yetmezliğinden dün (Çarşamba) yaşamını yitirdi. Aslen Çankırılı olan Kozanoğlu'nun ölümü, ailesi, sevenleri ve gazeteci dostlarını yasa boğdu. Kozanoğlu için bugün ikindide evinin bulunduğu Torbalı ilçesi Ayrancılar Mahallesi'ndeki Sultan Abdülhamit Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen, CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'in eşi Ziynet Sertel, Kozanoğlu'nun ailesi, yakınları ve gazeteci arkadaşları katıldı.
Atila Sertel - 15.05.2019
Şehit Gazeteci Hasan Tahsin'e 100'üncü Yılında Özel Anma
İGC tarafından düzenlenen etkinlik, Konak'ta bulunan Hasan Tahsin Anıtı'na çelenk konulmasıyla başladı. Programa CHP İzmir milletvekillerinden Atila Sertel, Özcan Purçu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Tunç Soyer, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, İYİ Parti temsilcileri, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda gazeteci katıldı.
Atila Sertel - 10.05.2019
Karşıyaka - Van Büyükşehir Belediyespor Maçından Notlar
Maçı Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel ve AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli de izledi.
Atila Sertel - 03.05.2019
İzmir'de Siyasetin Gündemi Yine Statlar
İZMİR'de yapımı süren Alsancak ve Göztepe Gürsel Aksel Stadı ile yıllardır yapımı konuşulan Karşıyaka Stadı konusunda tartışmalar sürüyor. Hafta içinde CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel ve AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya'nın açıklamalarıyla tekrar başlayan stat tartışmalarına AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'nin ardından Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, CHP'li Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ile AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu da dahil oldu.
Atila Sertel - 29.04.2019
İzmir'de Stat Tartışması Tekrar Alevlendi
YILLARDIR yeni stadyum tartışmalarının yaşandığı İzmir'de Alsancak ve Göztepe Gürsel Aksel Stadı'nın inşaatları sürerken Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Atila Sertel'in eleştirilerine Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Mahmut Atilla Kaya sert tepki gösterdi.
Atila Sertel - 18.03.2019
İzmir Kadifekale Şehitliği'nde 18 Mart Töreni
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104'üncü yıl dönümünde, İzmir Kadifekale Şehitliği'nde tören düzenlendi. Vali Erol Ayyıldız, Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep ve Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun yanı sıra törende AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, CHP İzmir milletvekilleri Atila Sertel ve Kani Beko da hazır bulundu.
Atila Sertel - 10.02.2019
CHP'de Milletvekilleriyle 31 Mart Zirvesi
Toplantıya CHP İzmir milletvekilleri Kamil Okyay Sındır, Selin Sayek Böke, Sevda Erdan Kılıç, Tacettin Bayır, Bedri Serter, Özcan Purçu, Ednan Arslan, Atila Sertel, Murat Bakan, Mahir Polat ve Mehmet Ali Çelebi katılım sağladı.
Atila Sertel - 14.01.2019
Kadınlardan 'Erken Yaşta Evlilik Mağdurlarına Af' Tepkisi
'LÜTFEN MÜCADELE EDİN' Partiler arasında uzlaşma sağlanırsa erken yaşta evlilik mağdurlarına bir seferliğine af getirilebileceği haberleriyle ilgili değerlendirmede bulunan Türkiye Kadın Dernekleri Federasyon Başkanı Canan Güllü ise CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'in de erken yaşta evlilik mağdurları için bir an önce adım atılması gerektiğine yönelik ifadeleri nedeniyle yaşadığı üzüntüyü dile getirerek şunları ifade etti: "Biz bütün kadın örgütleri olarak bununla ilgili çok mücadele etmiştik.
Atila Sertel - 13.01.2019
Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sorunlarını Dile Getirdi
Manisa'nın Soma ilçesinde kömür madenlerinde çalışan EYT'lilerden bazıları ise baret taktı, üzerinde, 'Somamız, kömürümüz, helvamız, ne olacak halimiz' pankartları taşıdı. Yine, 'Şair olduk, yazar olduk, bir tek emekli olamadık', 'Emekleri yok sayılan topluluk' yazılı pankartlar taşındı. 'Edirne'den Kars'a, Jüpiter'den Mars'a', sloganına uygun olarak tasarlanan kostümler de yine katılımcılar tarafından giyildi. EYT'lilere CHP İzmir milletvekillerinden Kani Beko ile Atila Sertel'in yanı sıra İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray da destek verdi.
Atila Sertel - 13.01.2019
Evlilik Affı Geliyor
CHP: "Hemen adım atılmalı" CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel de geçtiğimiz günlerde erken yaşta evlilik mağdurları ile TBMM'deki basın toplantısında, Cumhurbaşkanına erken yaşta evlenenlerle ilgili de bir an önce adım atması çağrısını yapmıştı.
Atila Sertel - 25.12.2018
TBMM Genel Kurulu
Partisinin, "faili meçhul cinayetler" ile ilgili grup önerisi üzerinde söz alan CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Türkiye'nin faili meçhul cinayetlerin yaygın işlendiği bir ülke olduğunu iddia etti.
Atila Sertel - 19.12.2018
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Açıkladı: Bin 954 Gazetecinin Basın Kartı İptal Edildi
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Atila Sertel'in soru önergesini yanıtlayan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, son üç yılda bin 954 gazetecinin basın kartının iptal edildiğini açıkladı.
Atila Sertel - 19.12.2018
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Açıkladı: Bin 954 Gazetecinin Basın Kartı İptal Edildi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Atila Sertel'in soru önergesini yanıtlayan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, son üç yılda bin 954 gazetecinin basın kartının iptal edildiğini açıkladı.
Atila Sertel - 15.12.2018
CHP'li Sertel: Bu Tren Kazasının da Üstü Kapatılacak -1
CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Ankara'da 3'ü makinst 9 kişinin ölümüyle sonuçlanan yüksek hızlı tren kazasına ilişkin, "Eğer Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, TCDD Genel Müdürü ile diğer ilgililer görevlerinden alınmazsa, bu tren kazasının da üstü kapatılacak ve kaybolan canların...
Atila Sertel - 15.12.2018
CHP'li Sertel: Bu Tren Kazasının da Üstü Kapatılacak -2
CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Ankara'da 3'ü makinst 9 kişinin ölümüyle sonuçlanan yüksek hızlı tren kazasına ilişkin, "Eğer Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, TCDD Genel Müdürü ile diğer ilgililer görevlerinden alınmazsa, bu tren kazasının da üstü kapatılacak ve kaybolan canların...
Atila Sertel - 15.12.2018
Kaybolan Canların Hesabı Sorulamayacak"
CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Ankara'da yaşanan hızlı tren kazasına ilişkin, "Eğer Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, TCDD Genel Müdürü ve diğer ilgililer görevlerinden alınmazsa, bu tren yolu kazasının da üstü kapatılacak ve kaybolan canların hesabı sorulamayacaktır.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Atila Sertel Haberleri | Atila Sertel Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Atila Sertel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Atila Sertel kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Genel Kurulu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.9.2021 01:47:07. #1.14#

title