Atiker Konyaspor- Medipol Başakşehir Maçının Ardından

Atiker Konyaspor- Medipol Başakşehir Maçının Ardından

Spor Toto Süper Lig'de Atiker Konyaspor, Medipol Başakşehir'e 3-0 mağlup oldu.

Atiker Konyaspor- Medipol Başakşehir Maçının Ardından

Spor Toto Süper Lig'de Atiker Konyaspor, Medipol Başakşehir'e 3-0 mağlup oldu. Mücadele sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Fenerbahçe ile anlaştığı yönündeki iddialarla ilgili "Söylenecek hiçbir şey yok. Çünkü böyle bir anlaşma yok" dedi.

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, maçı hak eden takımın kazandığını belirtti. Kocaman, "Doğru oynayan, daha fazla isteyen ve istediklerini yapma iradesi gösteren takım Medipol Başakşehir oldu. Bizim açımızdan da ağır bir skor oldu. Kendi sahamızda alıştığımız bir skor değil" dedi.

Bir basın mensubunun "Fenerbahçe ile anlaştığınız söyleniyor. Bu söylemler takıma olumsuz etki ediyor mu?" sorusuna Aykut Kocaman, Fenerbahçe ile her hangi bir anlaşma yapmadığını belirterek, "Söylenecek hiçbir şey yok. Çünkü böyle bir anlaşma yok" dedi.

Fenerbahçe ile anlaştığı yönündeki söylemlerin takıma etkisiyle ilgili ise Kocaman şöyle konuştu: "Mutlaka takıma etki ediyordur. Beraber olduğumuz kişiler, insan sonuçta. Etmez demek çok iddialı düşünce olur. Mutlaka ediyordur. Bunun olumlu da, olumsuz da tarafı da olabilir."

ABDULLAH AVCI: "HAK ETTİĞİMİZ GALİBİYETİ ALDIK

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ise hak ettikleri galibiyeti aldıklarını belirterek, "Saha planı ve organizasyonu iyi olan bir takımla, özellikle Aykut hoca ile çıkış yakalayan bir takımla, ligin takım boyu en kısa, duran toplarda organizasyonu olan bir takımla karşılaştık. Kalemize şut attırmadık. Direkt oyun oynayan bir takımdık. Burada özellikle kimler kafaya çıkacak, savunmacıları çıkarmadan düşen topları daha doğru almak bizim için önemliydi, onları doğru yaptık. İkinci yarıda şut attırmadık. Hak ettiğimiz galibiyet aldık. Yarışımız devam ediyor. İyi bir galibiyet deplasmanda. Son üç haftadır kazanıyoruz. Kazanma alışkanlığımızı da yeniden kazandık. İyi bir takıma karşı kazandık" dedi.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ

Aykut Kocama'ın açıklamaları açıklamaları

Abdullah Avcı'nın açıklamaları

Haber - Kamera: İsmail AKKAYA - Hasan DÖNMEZ / KONYA,