Atatürk Orman Çiftliği Ürünleri Yayılıyor

Atatürk Orman Çiftliği Ürünleri Yayılıyor

Atatürk Orman Çiftliği ürünleri Kipa ile Türkiye'ye yayılıyor.

Atatürk Orman Çiftliği Ürünleri Yayılıyor

Türkiye genelinde 168 mağazası ile müşterilerine kaliteli ürün ve servis sunan önde gelen perakende zinciri Kipa, tüm hipermarket mağazalarında Atatürk Orman Çiftliği ürünlerine de yer vererek doğal ve güvenilir yerel lezzetleri Türkiye geneline taşıdı.

Kipa, Atatürk'ün mirası üzerine tamamen doğal ve katkısız şekilde üretilen Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) ürünlerini bünyesine kattı. Son dört yıldır AOÇ ile Ankara'da yapılan işbirliğinin olumlu geri bildirimleri sonucu yurt çapındaki tüm hipermarket mağazalarında AOÇ  ürünlerine yer verme kararı aldıklarını açıklayan yetkililer 45 çeşit  ürün için özel bir teşhir alanı oluşturduklarını söyledi.

ÜRÜNLER KİPA İLE TÜM ÜLKEYE TAŞINDI

Atatürk Orman Çiftliği  Genel Müdürü Bülent Arslan da "Kipa'nın güçlü lojistik ağı sayesinde Atatürk Orman Çiftliği  ürünlerinin yurt çapında yayılacak ve işbirliğimiz büyüyerek devam edecek" sözleriyle duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 AOÇ  ürünlerinin tamamen doğal ve katkısız olduğunun bir kez daha altını çizen Kipa Ticari Direktörü Murat Sağlık konuyla ilgili "Ankaralılar tarafından iyi bilinen, Ankara mağazalarımızda da büyük ilgi gören ürünlerin İzmir'den sonra Edirne'den Tarsus'a tüm müşterilerimizin beğenisine sunarak bir ilki gerçekleştirdik. Müşterilerimizden o kadar olumlu yönde geri dönüşler aldık ki, bu fırsatı Kipa mağazalarımızın bulunduğu tüm kentlerdeki müşterilerimize yaşatmak istedik," dedi.

 Kipa'nın tedarikçileri ile birlikte büyümek ve gelişmek için, Tedarikçi Akademisi'nden sürdürülebilir ekonomi eğitimine kadar pek çok yöntem uyguladığının altını çizen Sağlık, "Tedarikçilerimizin ve KOBİ'lerimizin gelişmesi, ürünlerini yerelin ötesinde ulusala, hatta uluslararası pazarlara taşımalarını sağlamak için çaba gösteriyoruz. Bu çerçevede, AOÇ ile işbirliğimize büyük önem atfediyoruz. Müşterilerimiz, Atatürk'ün mirası olan AOÇ  güvenceli 45 çeşit ürüne artık tüm hipermarket mağazalarından ulaşılabilirler. Anne sütüne en yakın besin değeri ile bilinen günlük keçi sütü, tereyağı ve özel tava yoğurdu gibi özel ürünlerin yanı sıra; yaklaşan yaz aylarıyla birlikte özellikle keçi sütünden yapılan dondurmaların da  büyük beğeni toplayacağını düşünüyoruz." dedi.