Ata'nın Nutuk'u İlk Kez, Özgün Dilinde

Ata'nın Nutuk'u İlk Kez, Özgün Dilinde

Nutuk, Koçak Yayıncılık tarafından özgün dilinde, ilk kez ve eksiksiz, Tıpkı Basım olarak yayınlanıyor

Ata'nın Nutuk'u İlk Kez, Özgün Dilinde

Ata'nın Nutuk'u İLK KEZ, özgün dilinde, ilk baskı kalitesinde ve Tıpkı Basım

Gazi Mustafa Kemal'in ölümsüz eseri Nutuk, Koçak Yayıncılık tarafından özgün dilinde, ilk kez ve eksiksiz, Tıpkı Basım olarak yayınlanıyor. Özel deri kutusunda, şimdiye kadar hiçbir yerde yayınlanmamış 10 adet savaş haritasıyla eşsiz bir koleksiyon eser olarak hazırlanmış Tıpkı Basım Nutuk, her kütüphanede bulunması gereken, nesilden nesile bırakılacak miras niteliğinde eşsiz bir eser.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 1927 yılında Cumhuriyet Halk Fırkası'nın 2. Kurultayı'nda okuduğu ve Türk milletine miras bıraktığı temel eser Nutuk, 85 yıldır yediden yetmişe herkesi aydınlatmaya devam ediyor. Cumhuriyet'in nasıl ve ne aşamalardan geçerek kurulduğunu ek belgeler ve haritalar eşliğinde anlatan büyük Nutuk, yeni nesiller için de yol gösterici bir nitelik taşıyor.

Koçak Yayıncılık, Ata'nın bu büyük eserini sıra dışı bir baskıyla ve özgün dilinde ilk kez okuyucuyla buluşturuyor. 1927 yılında Atatürk'ün nezaretinde basılmış olan nüshanın Osmanlıca ve günümüz Türkçesi'ne çevrilmiş metinlerinin bir arada sunulduğu baskıda bugüne kadar hiç yayınlanmamış, döneme ait 10 adet savaş haritası da bulunuyor. Orijinal nüshasına sadık kalınarak 627 sayfa Osmanlıca, 627 sayfa Türkçe olarak hazırlanmış ve sadece 1500 adet basılmış olan bu eşsiz eser, nesiller boyu kütüphanelerde saklanacak çok değerli bir miras.

Özel saklama kutusunda koleksiyon baskısı

Koleksiyonerler de düşünülerek hazırlanmış bu baskısında Nutuk, termo deri ciltli ve özel kutusunda 10 adet savaş haritasıyla beraber okuyucuyla buluşuyor. Tıpkı Basım Nutuk, termo deri ciltli kutusu, altın varaklı sayfaları, kişiye özel numaralandırılmış sertifikası ve sınırlı sayıdaki baskısıyla tam bir koleksiyon eseri niteliği taşıyor.

Koçak Yayıncılık'ın yayına hazırladığı Nutuk, 445 TL'lik indirimli fiyatıyla satışa sunuluyor.