Ata Demirer'in 46'ıncı Doğum Günü Paylaşımı Takipçilerini Güldürdü

Ata Demirer'in 46'ıncı Doğum Günü Paylaşımı Takipçilerini Güldürdü

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ata Demirer'in, 46'ıncı yaş gününü sosyal medya hesabından paylaştığı "Bir yaşıma daha girmişim, dostlarla.." fotoğrafıyla kendi doğum gününü kutlaması takipçilerine tebessüm ettirdi.

Yaptığı standuplarla izleyenleri kahkaya boğan ünlü komedyen Ata Demirer,46 yaşına girdiğini sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafıyla güldürdü. Komedyen doğum gününe özel,kendine özgü dille paylaşım yaptı.

"BİR YAŞIMA DAHA GİRMİŞİM"

Ata Demirer, ' Bir yaşıma daha girmişim, dostlarla, mavilerle, gencolarla...Önce anneme ve kardeşime sonra denizlere..' diyerek doğum gününü denizin içindeyken çektirdiği fotoğrafıyla kutladı.

İşte güldüren o paylaşım;

YENİ FİLM MÜJDESİNİ DE TAKİPÇİLERİNE DUYURDU

Demirer, Demet Akbağ ile başrol oynayacağı 'Hedefim Sensin'in çekimlerine önümüzdeki günlerde kamera karşına geçeceğini de sosyal medya hesabı üzerinden duyurmuştu.

FİLMİN YÖNETMENLİĞİNİ KIVANÇ BARUÖNÜ YAPACAK

BKM yapımı filmin yönetmen koltuğunda, daha önce 'Kocan Kadar Konuş' serilerini, 'Görümce'yi ve son olarak 'Arif V 216' filmlerini çeken Kıvanç Baruönü oturacak.

Ata Demirer'in 46'ıncı Doğum Günü Paylaşımı Takipçilerini Güldürdü
Haber Yorumları (10)
FÜSUN: Sevgili Ata, iyi ki doğdun . Nice güzel yıllar dilerim sevdiklerinle ve sevenlerinle . Başarıların hep daim olsun.
FENERBAHÇE''Lİ: BALİNA KARAYA VURMUŞ SANKİ
CEM: Ne biçim insanlarsınız ya. Dış görünüşle alay etme kaldı mı hala
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title