Aslı'nın Kıskançlıklarından Bıkıp Ayrılan Murat Boz, Numarasını Bile Değiştirdi

Aslı'nın Kıskançlıklarından Bıkıp Ayrılan Murat Boz, Numarasını Bile Değiştirdi

İki buçuk yıllık ilişkisini sonlandıran Murat Boz, barışmak isteyen oyuncu Aslı Enver'in telefonlarını açmadı. Ünlü popçu, eski hattını kapatıp yeni numara aldı.

Aslı Enver'le ilişkisini sonlandıran Murat Boz, güzel oyuncu barışmak için sürekli kendisini arayınca eski hattını kapatıp yeni numara aldı. Ortak arkadaşlarının mesajlarına da yanıt vermeyen popçu, eski hattını kapatarak sadece yakınlarının bildiği yeni bir numara kullanmaya başladı.

AYRILIĞIN NEDENİ ORTAYA ÇIKTI

Ünlü popçunun Aslı Enver'i terk etme nedeni ortaya çıktı. Popçu Murat Boz'un ayrılıklarının nedeninin kıskançlık olduğu iddia edildi. Sevgilisinin, gittiği her yerde telefonla arayıp kendisini sorgulamasından bunalması ve bu durumun işlerine de yansıması üzerine ünlü popçu, "Aslı yeter!" diyerek ayrılık kararı aldı.

MIAMI TATİLİNDEN DÜN DÖNDÜ

Kafa dinlemek için gittiği Miami'den dün dönen Boz, barışmak isteyen Enver'in telefonlarını açmadı. Ortak arkadaşlarının mesajlarına da yanıt vermeyen popçu, eski hattını kapatarak sadece yakınlarının bildiği yeni bir numara kullanmaya başladı.

AİLESİYLE GİZLİ HATTAN KONUŞTU

Murat Boz, Miami tatilindeyken ailesiyle gizli hattından konuştu.

Aslı Enver'den ayrılan ünlü popçu Murat Boz, sosyal medya hesabından annesi Nedret Boz'la fotoğrafını paylaşmıştı.

ESER YENERLER'DEN ÇAĞRI GELMİŞTİ

Murat Boz ile Aslı Enver'in ayrılık haberleri hakkında konuşan Eser Yenenler, "Ayrılmamış da olabilirler. Öyle bir şey varsa barışsınlar." dedi.