ASLAN SAVAŞAN HABERLERİ

Aslan Savaşan haber, Aslan Savaşan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aslan Savaşan

Aslan Savaşan

Doğum Yeri İzmir / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965

Aslan Savaşan Kimdir ?

1965 Ödemiş doğumludur. İstanbul Tıp Fakültesi mezunudur. 2000 -2012 yılları arasında İzmir Alsancak Devlet Hastanesinde Başhekimlik yapmıştır. Uzmanlığını Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları üzerine yapmıştır. İngilizce bilmektedir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Aslan Savaşan - 17.09.2021
Göztepe maçından notlar
Altay-Göztepe derbisine Altaylı taraftarlar yoğun ilgi gösterdi. Siyah-beyazlılar kendilerine ayrılan kontenjanı doldururken, pandemi kuralları gereği Göztepe taraftarları stadyuma alınmadı. Altay taraftarları ezeli rakiplerinin aleyhine tezahüratlarda bulundu İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ilçe belediye başkanları, Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Murat Eskici, Altay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, Göztepe Başkan Vekili Talat Papatya, Altay Yüksek Divan Kurulu Başkanı Sabri Sevenoğlu, Altay'ın eski başkanlarından Aslan Savaşan, İZVAK Başkanı Ali Erten ve Teknik Direktör Samet Aybaba müsabakayı protokol tribününden izledi.
Aslan Savaşan - 18.07.2017
Fırat Çakıroğlu'nun Cinayet Sanığına Ağırlaştırılmış Müebbet (2)
Dava için İzmir Adliyesi'ne gelen MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, MHP Izmir eski Milletvekili Aslan Savaşan, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Oktay Kılavuz, MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş ve Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun arkadaşları, duruşma sırasında bahçede bekledi.
Aslan Savaşan - 18.07.2017
Fırat Çakıroğlu'nun Cinayet Sanığına Ağırlaştırılmış Müebbet
Dava için İzmir Adliyesi'ne gelen MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, MHP Izmir eski Milletvekili Aslan Savaşan, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Oktay Kılavuz, MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş ve Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun arkadaşları, duruşma sırasında bahçede bekledi.
Aslan Savaşan - 18.07.2017
Dha Yurt - Fırat Çakıroğlu'nun Cinayet Sanığına Ağırlaştırılmış Müebbet
Ardından kararını açıklayan mahkeme heyeti, tutuklu sanık Nurullah Semo'yu 'Kasten adam öldürmek, örgüt adına suç işlemek, örgüt üyeliği ve yaralama' suçlarından ağırlaştılmış müebbet hapis ile 15 yıl hapis cezasına mahkum etti. Diğer sanıklardan İsmail Bedir'e yaralama suçundan 2 yıl 7 ay 15 gün, Sezgin Yılmaz'a 3 yıl 7 gün hapis cezası verildi. Sanıklardan 29'u ise beraat etti. Dava için İzmir Adliyesi'ne gelen MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, MHP Izmir eski Milletvekili Aslan Savaşan, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Oktay Kılavuz, MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş ve Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun arkadaşları, duruşma sırasında bahçede bekledi.
Aslan Savaşan - 03.12.2016
Altay'da Ekmekçioğlu Sınavı Geçti
Erdoğan Tözge, Erdinç Altınyeleklioğlu, Ahmet Taşpınar, Mehmet Erdoğan, Sabri Sevenoğlu, Melih Tunç Tandoğan, Niyazi Konuşmaz, Ömer Hızlıok, Aslan Savaşan ve Cihangir Marmara olmak üzere 10 eski başkan katıldığı genel kurulda kulübün ileri gelenleri seçime tek aday olarak giren genç başkana tam destek verdi.
Aslan Savaşan - 02.12.2016
Altay'da Ekmekçioğlu Güven Tazeledi
Siyah-beyazlıların olağanüstü genel kuruluna eski başkanlardan Erdoğan Tözge, Erdinç Altınyeleklioğlu, Ahmet Taşpınar, Mehmet Erdoğan, Sabri Sevenoğlu, Melih Tunç Tandoğan, Niyazi Konuşmaz, Ömer Hızlıok, Aslan Savaşan ve Cihangir Marmara da katıldı.
Aslan Savaşan - 07.09.2016
İEÜ ve Medifema Hastanesi İşbirliği Protokolü İmzaladı
Üniversite Mütevelli Heyet Başkanı Ekrem Demirtaş ve Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Meryem Yiğit ve Başhekim Op.Dr. Fatih İnmez arasında imzalanan protokol kapsamında, üniversitenin sağlık bilimleri alanında okuyan öğrencileri yıl içi uygulamalı eğitimlerini ve yaz stajlarını Medifema Hastanesi'nde yapacaklar. Özel Medifema Hastanesi'nde gerçekleştirilen protokol törenine İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ekrem Demirtaş, CHP İzmir Milletvekili ve Özel Medifema Hastanesi Kurucu ortaklarından Ali Yiğit, Üniversite Mütevelli Heyet Üyesi Uzm.Dr. Aslan Savaşan, Rektör Prof.
Aslan Savaşan - 03.09.2016
Altay-24erzincanspor Notlar
Siyah beyazlılarda eski başkanlardan Ahmet Taşpınar, Aslan Savaşan ile Ömer Hızlıok da protokoldeki yerlerini aldı.
Aslan Savaşan - 04.08.2016
CHP'nin "Cumhuriyet ve Demokrasi" Mitingi
Eski MHP milletvekilleri Aslan Savaşan ve Murat Koç da mitingde yer aldı.
Aslan Savaşan - 16.06.2016
Üniversite Öğrencisi Çakıroğlu'nun Öldürülmesine İlişkin Dava
İzmir 2'nci Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, tutuklu sanık Nurullah S, taraf avukatları, Çakıroğlu'nun babası Fuat Mahir Çakıroğlu hazır bulundu. Duruşmayı MHP eski İzmir milletvekilleri Murat Koç ve Aslan Savaşan da izledi.
Aslan Savaşan - 11.04.2016
Altay-Bursa Nilüferspor Notlar
Türk Polis Teşkilatı'nın 171. kuruluş yıl dönümü nedeniyle polisler, karşılaşma öncesi takım kaptanlarına çiçek verdi. Müsabakayı Altay Başkanı Cihangir Marmara'nın yanı sıra eski başkanlardan Mehmet Erdoğan ve Aslan Savaşan da takip etti.
Aslan Savaşan - 02.11.2015
İzmir'de 7 Haziran'da Seçilen Dört Vekil Bu Defa Meclis'e Giremedi
İzmir’den 7 Haziran 2015'teki genel seçimde milletvekili olan dört isim, bu defa Meclis dışında kaldı. MHP’nin geçen seçimde dört milletvekili çıkardığı İzmir’de, Grup Başkan Vekili Oktay Vural ve Ahmet Kenan Tanrıkulu’nun ardından Aslan Savaşan ve Murat Koç da milletvekili olmuştu.
Aslan Savaşan - 02.11.2015
İzmir'in 26 Milletvekilliğinin 14'ünü CHP Kazandı
MHP İKİ VEKİL KAYBETTİ İzmir’de en büyük kaybı MHP yaşadı. 7 Haziran seçiminde Grup Başkan Vekili Oktay Vural, Ahmet Kenan Tanrıkulu, Murat Koç ve Aslan Savaşan'ı Meclis’e göndermişti.
Aslan Savaşan - 30.10.2015
MHP Milletvekili Savaşan: İzmir Esnafının 240 Milyon Lira Kredisi Takibe Düştü
MHP Milletvekili ve İzmir 1. bölge adayı Aslan Savaşan, esnafın bankalarda 240 milyon lira kredisinin takibe düştüğünü belirterek, “İzmir esnafı mutlu değil.” dedi.
Aslan Savaşan - 29.10.2015
Savaşan: Vatandaşın Haber Alma Özgürlüğü Engelleniyor
Koza İpek Grubuna, kayyum atanması ve yayınlarının kesilmesine MHP İzmir Milletvekili Aslan Savaşan’dan tepki geldi.
Aslan Savaşan - 25.10.2015
Genel Seçime Doğru
MHP İzmir milletvekili adayı Senem Kılıç, Türkiye'de MHP dışındaki partilerin asli ve en önemli görevleri olan ülkenin birlik ve bütünlüğü konusunda gereken tavrı takınamadıklarını savundu.  Seçim Koordinasyon Merkezi'nden yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Kılıç, CHP'nin kendisine oy veren kitleleri yanlış politikalar ve söylemlerle hüsrana uğrattığını iddia ederek vatanını seven, ülkesinin bölünmez bütünlüğü ve üniter yapısı üzerine duyarlı olan vatandaşları MHP çatısı altında birleşmeye çağırdığını kaydetti.  Seçim çalışmalarına Konak ilçesinde devam eden MHP İzmir milletvekili adayı Selahattin Şahin ise vatandaşlarla bir araya gelerek partisinin seçim vaat ve projelerini anlattı.  Partisinin iktidarında çalışan ve işverenin huzurunun tesis edileceğini vurgulayan Şahin, "MHP iktidarında işgücünün niteliğinin yükseltildiği, iş sağlığı ve güvenlik şartlarının iyileştirildiği bir iş gücü piyasası oluşturacaktır. Başta kadın ve gençlerimiz olmak üzere tüm kesimlerimiz için nitelikli istihdam imkanları arttırılacak, çalışma şartları iyileşecek ve ücret-verimlilik ilişkisi güçlendirilecektir" değerlendirmesinde bulundu.  Seçim çalışmalarını Aliağa, Dikili, Foça ve Çiğli'de sürdüren MHP İzmir milletvekili adayı Taşkın Işık, 1 Kasım'ın, Türkiye'nin AK Parti'den kurtuluş tarihi olacağını ifade etti.  CHP'nin HDP ile aynı yönde politika yapmasından seçmenin rahatsız olduğunu aktaran Işık, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ülke meseleleri karşısındaki duruş ve çıkışları nedeniyle seçmenin karşısına çıkarken rahat olduklarını belirtti.  "Suriye tekrar yaşanabilir bir ülke olacak" MHP İzmir milletvekili adayı Aslan Savaşan ise yaptığı açıklamada, 1 Kasım'dan sonra MHP iktidarında Suriye sorununun kısa bir sürede çözüleceğini vurgulayarak, bu konuda yanlış politikalar yürüten AK Parti'nin Suriye sorununu çözemeyeceğini kaydetti.
Aslan Savaşan - 24.10.2015
Altay-Gölbaşıspor: 1-0
Eski başkanlardan MHP İzmir Milletvekili Aslan Savaşan, zorlu randevuda Altay'a destek verdi.
Aslan Savaşan - 23.10.2015
İzmir'deki Balkan Göçmenlerinden MHP Adayı Savaşan'a Destek
İzmir’de faaliyet gösteren Balkan göçmenleri federasyon ve dernekleri, yazılı olarak MHP Milletvekili ve 1. bölge adayı Aslan Savaşan’ı destekleyeceklerini bildirdi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aslan Savaşan Haberleri | Aslan Savaşan Kimdir - Haberler - Aslan Savaşan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aslan Savaşan kimdir, hayatı ve biyografisi. Göztepe maçından notlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 19:56:23. #1.14#

title