Aslan Kral Haberleri

Aslan Kral haber, Aslan Kral son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aslan Kral - 18.07.2019
"Aslan Kral" filminin galası yapıldı
Bugüne kadar farklı hikayelerle 4 kez sinemaya uyarlanan 1990'lı yılların sevilen animasyonu "Aslan Kral"ın galası yapıldı.
Aslan Kral - 18.07.2019
Bu hafta 9 film vizyona girecek
"Aslan Kral" Amerikalı aktör, yönetmen ve senarist Jon Favreau tarafından yeniden çekilen "Aslan Kral", babası Kral Mufasa'nın izinden yürüyen geleceğin kralı Simba'nın hikayesini yeniden seyirciyle buluşturuyor.
Aslan Kral - 03.07.2019
"Aslan Kral" 19 Temmuz'da vizyona girecek
Bugüne kadar farklı hikayelerle 4 kez sinemaya uyarlanan 1990'lı yılların sevilen animasyonu "Aslan Kral", 19 Temmuz'da sinemaseverlerle buluşacak.
Aslan Kral - 06.05.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Karabüklü Çocuklarla Buluştu
Hayvanlar, La Fonten'i yardıma çağırıyor Açıklamaya göre, 'La Fonten Orman Mahkemesi'nde oyununda, insanların çevreyi koruma konusundaki özensizlikleri ve bilinçsizlikleri nedeniyle gün geçtikçe bozulan doğal döngüye dikkat çekiliyor. Her geçen gün doğadaki düzenin bozulmasından endişelenen hayvanlar, sonunda Aslan Kral'ın tavsiyesine uyarak şehre gidiyorlar ve kendilerini anlayacak tek insan olan La Fonten'den yardım istiyor.
Aslan Kral - 02.05.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Karabüklü Çocuklarla Buluşacak
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu ile Karabüklü çocuklarla buluşacak. Şirket açıklamasına göre, tüm Karabük halkının davetli olduğu oyun, 4-5 Mayıs'ta saat 12.00 ve 14.00'te Karabük Kent Meydanı Nikah ve Konferans Salonu'nda ücretsiz sahnelenecek. Karabüklü çocuklar ve aileleri, Sadri Alışık Kültür Merkezi oyuncularının sahneleyeceği, hayvan ve doğa sevgisi aşılayan oyun ile eğlenirken öğrenecek. Bosch Ev Aletleri, tiyatronun eğlendirirken öğreten gücünden yararlanarak gelecek nesilleri bilinçlendirip geleceği korumaya yönelik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamdaki faaliyetlerine 2008 yılında başlayan, bugüne kadar 550'yi aşkın temsille 170 bini aşkın çocuğa ulaşan Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Türkiye'nin her köşesine giderek çocuklarla buluşmayı hedefliyor. Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Türk çocuk edebiyatının en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı oyun, yeni sezonda da on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak. Hayvanlar, La Fonten'i yardıma çağırıyor Açıklamaya göre, La Fonten Orman Mahkemesi'nde oyununda, insanların çevreyi koruma konusundaki özensizlikleri ve bilinçsizlikleri nedeniyle gün geçtikçe bozulan doğal döngüye dikkat çekiliyor. Her geçen gün doğadaki düzenin bozulmasından endişelenen hayvanlar, sonunda Aslan Kral'ın tavsiyesine uyarak şehre gidiyorlar ve kendilerini anlayacak tek insan olan La Fonten'den yardım istiyor.
Aslan Kral - 24.12.2018
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Trabzonlu Çocuklarla Buluştu
Bosch Ev Aletleri, tiyatronun eğlendirirken öğreten gücünden yararlanarak gelecek nesilleri bilinçlendirip geleceği korumaya yönelik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamdaki faaliyetlerine 2008 yılında başlayan ve bugüne kadar 550'yi aşkın temsille 170 bini aşkın çocuğa ulaşan Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Türkiye'nin her köşesine gitmeyi hedefliyor. Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu anlamlı projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk çocuk edebiyatının en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve Sadri Alışık Kültür Merkezi tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" adlı oyun, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak. -Hayvanlar, La Fonten'i yardıma çağırıyor 'La Fonten Orman Mahkemesi'nde oyununda, insanların çevreyi koruma konusundaki özensizlikleri ve bilinçsizlikleri nedeniyle gün geçtikçe bozulan doğal döngüye dikkat çekiliyor. Her geçen gün doğadaki düzenin bozulmasından endişelenen hayvanlar, sonunda Aslan Kral'ın tavsiyesine uyarak şehre gidiyorlar ve kendilerini anlayacak tek insan olan La Fonten'den yardım istiyor.
Aslan Kral - 04.06.2018
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Gökçeadalı Çocuklarla Buluştu
Şirketten yapılan açıklamaya göre, Bosch Ev Aletleri, tiyatronun eğlendirirken öğreten gücünden yararlanarak gelecek nesilleri bilinçlendirip, geleceği korumaya yönelik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamdaki faaliyetlerine 2008 yılında başlayan, bugüne kadar 500'ü aşkın temsille 155 bini aşkın çocuğa ulaşan ve Türkiye'nin her köşesine gitmeyi hedefleyen Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Gökçeada durağında coşkuyla karşılandı. 2-3 Haziran'da Değirmen Kafe'de sahne alan "La Fonten Orman Mahkemesinde" adlı oyuna, çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi gösterildi. Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu anlamlı projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi (SAKM) ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk Çocuk Edebiyatı'nın en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve SAKM tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" adlı oyun, yeni sezonunda da on binlerce çocukla ve aileleriyle buluşacak. Hayvanlar, La Fonten'i yardıma çağırıyor "La Fonten Orman Mahkemesi"nde oyununda, insanların çevreyi koruma konusundaki özensizlikleri ve bilinçsizlikleri nedeniyle gün geçtikçe bozulan doğal döngüye dikkati çekiliyor. Her geçen gün doğadaki düzenin bozulmasından endişelenen hayvanlar, sonunda Aslan Kral'ın tavsiyesine uyarak şehre gidiyor ve kendilerini anlayacak tek insan olan La Fonten'den yardım istiyor.
Aslan Kral - 30.04.2018
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Tuncelili Çocuklarla Buluştu
Her geçen gün doğadaki düzenin bozulmasından endişelenen hayvanlar, sonunda Aslan Kral'ın tavsiyesine uyarak şehre gidiyorlar ve kendilerini anlayacak tek insan olan La Fonten'den yardım istiyor.
Aslan Kral - 25.04.2018
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Tunceli'de
Hayvanlar, La Fonten'i yardıma çağırıyor "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyununda, insanların çevreyi koruma konusundaki özensizlikleri ve bilinçsizlikleri nedeniyle gün geçtikçe bozulan doğal döngüye dikkat çekiliyor. Her geçen gün doğadaki düzenin bozulmasından endişelenen hayvanlar, sonunda Aslan Kral'ın tavsiyesine uyarak şehre gidiyorlar ve kendilerini anlayacak tek insan olan La Fonten'den yardım istiyorlar.
Aslan Kral - 23.04.2018
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Adıyamanlı Çocuklarla Buluştu
Her geçen gün doğadaki düzenin bozulmasından endişelenen hayvanlar, sonunda Aslan Kral'ın tavsiyesine uyarak şehre gidiyor ve kendilerini anlayacak tek insan olan La Fonten'den yardım istiyor.
Aslan Kral - 13.04.2018
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Osmaniyeli Çocuklarla Buluşacak
Verilen bilgiye göre "La Fonten Orman Mahkemesi"nde oyununda, insanların çevreyi koruma konusundaki özensizlikleri ve bilinçsizlikleri nedeniyle gün geçtikçe bozulan doğal döngüye dikkati çekiliyor. Her geçen gün doğadaki düzenin bozulmasından endişelenen hayvanlar, sonunda Aslan Kral'ın tavsiyesine uyarak şehre gidiyorlar ve kendilerini anlayacak tek insan olan La Fonten'den yardım istiyor.
Aslan Kral - 12.02.2018
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Batmanlı Çocuklarla Buluştu
Her geçen gün doğadaki düzenin bozulmasından endişelenen hayvanlar, sonunda Aslan Kral'ın tavsiyesine uyarak şehre gidiyorlar ve kendilerini anlayacak tek insan olan La Fonten'den yardım istiyor.
Aslan Kral - 04.02.2018
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Batman'daki Çocuklarla Buluşacak
Her geçen gün doğadaki düzenin bozulmasından endişelenen hayvanlar, sonunda Aslan Kral'ın tavsiyesine uyarak şehre gidiyorlar ve kendilerini anlayacak tek insan olan La Fonten'den yardım istiyor.
Aslan Kral - 23.01.2018
Çocuk Şenliği"Nde Edi ile Büdü Sürprizi
Maltepe Belediyesi Yarıyıl Tatili Çocuk Şenliği Programı şöyle: "24 Ocak Çarşamba: Ali, Veli, Maria ve Masal Okuması 25 Ocak Perşembe: Ayda Bir Gece ve Masal Okuması 26 Ocak Cuma: Alaaddin'in Sihirsiz Lambası 27 Ocak Cumartesi: Buse'nin Günlüğü 29 Ocak Pazartesi: Kofi'nin Yolculuğu 30 Ocak Salı: Aslan Kral Kocadiş ile Tırmık 31 Ocak: Benim Güzel Pabuçlarım".
Aslan Kral - 22.01.2018
Taj Express, Zorlu Psm'de
İlk gösteriye 2010 yılında başladıklarını ancak Taj Express adlı gösterinin 2015'te izleyiciyle buluştuğunu belirten Merchant, "Bugüne kadar neredeyse 500 gösteri yaptık dünya genelinde. Bollywood'da çok fazla sayıda film ve dizi yayımlanıyor. Bu nedenle de prodüksiyonumuzu sürekli güncellemek zorunda kalıyoruz. Batı Yakası Hikayesi ya da Aslan Kral gösterilerini izlediğinizde, şarkıları ve gösterileri hep aynıdır.
Aslan Kral - 12.12.2017
La Fonten Orman Mahkemesi Bitlis'e
Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk Çocuk Edebiyatı'nın en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve SAKM tarafından sahneye konan oyunun, yeni sezonunda da on binlerce çocukla ve aileleriyle buluşmanın heyecanını yaşadığı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Oyunda, insanların çevreyi koruma konusundaki özensizlikleri ve bilinçsizlikleri nedeniyle gün geçtikçe bozulan doğal döngüye dikkat çekiliyor. Her geçen gün doğadaki düzenin bozulmasından endişelenen hayvanlar, sonunda Aslan Kral'ın tavsiyesine uyarak şehre gidip kendilerini anlayacak tek insan olan La Fonten'den yardım istiyor.
Aslan Kral - 05.11.2017
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu 500'üncü Oyununu Kars'ta Oynadı
"La Fonten Orman Mahkemesinde" Tiyatro oyununda, insanların çevreyi koruma konusundaki özensizlikleri ve bilinçsizlikleri nedeniyle gün geçtikçe bozulan doğal döngüye dikkat çekiliyor. Her geçen gün doğadaki düzenin bozulmasından endişelenen hayvanlar, sonunda Aslan Kral'ın tavsiyesine uyarak şehre gidiyorlar ve kendilerini anlayacak tek insan olan La Fonten'den yardım istiyorlar.
Aslan Kral - 25.04.2017
Aslan Kral Harikalar Diyarında
ASLAN KRAL HARİKALAR DİYARINDA etkinliği 2017-04-26 14: 00: 00 tarihinde gerçekleşecektir.
Aslan Kral - 21.04.2017
Adanalı Çocuklara Bayram Hediyesi 'La Fonten Orman Mahkemesi'nde'
BU YIL 16 İLİ GEZEN OYUN, ÇOCUKLARA ÇEVRE BİLİNCİ AŞILIYOR 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi (SAKM) ile çalışan Bosch Ev Aletleri, Türk Çocuk Edebiyatı'nın en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve SAKM ekibi tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" adlı oyun ile yeni sezonda da on binlerce çocukla ve aileleriyle buluşacak.  HAYVANLAR, LA FONTEN'İ YARDIMA ÇAĞIRIYOR 'La Fonten Orman Mahkemesi'nde oyununda, insanların çevreyi koruma konusundaki özensizlikleri ve bilinçsizlikleri nedeniyle gün geçtikçe bozulan doğal döngüye dikkat çekiliyor. Her geçen gün doğadaki düzenin bozulmasından endişelenen hayvanlar, sonunda Aslan Kral'ın tavsiyesine uyarak şehre gidiyorlar ve kendilerini anlayacak tek insan olan La Fonten'den yardım istiyor.
title