Aslan ile köpeği aynı kafese bıraktılar! Sonrasında olanlara kimse inanamadı - Haberler
Haberi Paylaş

Aslan ile köpeği aynı kafese bıraktılar! Sonrasında olanlara kimse inanamadı

Haberler.com / Barış Yahya Çinçin - Haberler | Yaşam

Youtube'de 3 milyon kez tıklanan aslan videosu yeniden gündem oldu. Videoda, aynı kafese bırakılan köpek yavrusu ile aslan yer alıyor. Normal şartlarda aslanın köpeği parçalaması beklenirken, ikili bu sefer dost oluyor.

Hayvanlar alemine ilişkin videolar gerek Youtube gerekse sosyal medyada viral olmaya devam ediyor. Youtube'da 3 milyondan fazla tıklanan aslan ve köpeğin videosu yeniden gümdem oldu.

TAM TERSİ OLDU

Videoda, sosis köpek olarak bilinen Abby'nin aslan ile aynı kafese konulduğu görülüyor. Normal şartlar altında aslanın Abby'yi saniyeler içerisinde parçalaması beklenirken, bu kez öyle olmuyor.

DOSTLUKLARI DUYGULANDIRDI

Aslan, karnının da tok olmasının yardımıyla kafesteki yeni arkadaşı Abby'ye kısa sürede ısınıyor. Abby de kendisinden kat be kat büyük olan yeni dostuna uyum sağlamakta pek zorlanmıyor. İkilinin bu halleri, görenlerin şaşırmasına neden oldu.

Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (2)
Soke Bitli:Sadece onlari insanlar ne olucağını denemek için yaptığını anladilar ve boyun eğmediler ve guzel bir ders verdiler ki beraber yaşanır olduğunu gosterdiler aklı olan anlamıştır Cevap Yaz 1 52 Yayından Kaldır
Cevap :Aslan toktur. Aç olsa gör o zaman dostluğu. :)) Cevap Yaz 2 47 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title