Aşkın Sesi Haberleri

Aşkın Sesi haber, Aşkın Sesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aşkın Sesi - 24.04.2020
Tivibu'dan ramazan bereketi
Seç İzle-Ramazan Özel klasöründe 10 bölümden oluşan Kudüs belgeselinde İslam tarihinden önemli olaylar anlatılırken, Kabe imamlarının sesinden Kur'an-ı Kerim hatmi izleyicilere sunuluyor. Dini temalı filmler arasında ise Somuncu Baba: Aşkın Sırrı ve Yunus Emre: Aşkın Sesi gibi izleyicilerin büyük beğenisini kazanan yapımlar bulunuyor.
Aşkın Sesi - 13.02.2020
"İlahi Aşkın Sesi Milletlerarası Beste Yarışması" sonuçlandı
Hafız Abdullah Nazırlı Vakfı'nca geleneksel olarak gerçekleştirilen ve ikincisi bu yıl düzenlenen İlahi Aşkın Sesi Milletlerarası Beste Yarışması'nda üç isim dereceye girdi, bir eser jüri özel ödülüne, 17 eser de teşvik ödülüne layık görüldü.
Aşkın Sesi - 28.06.2019
"İlahi Aşkın Sesi" beste yarışmasına başvurular başlıyor
Hafız Abdullah Nazırlı Vakfınca düzenlenen, "İlahi Aşkın Sesi" beste yarışmasına başvurular 1 Temmuz'da başlayacak.
Aşkın Sesi - 28.10.2017
Pursaklar Belediyesinin Sinema Etkinlikleri
Şimdiye kadar aralarında "Selvi Boylum Al Yazmalım", "Yunus Emre Aşkın Sesi", "Neşeli Ayıcıklar", "Pinokyo", "6 Süper Kahraman", "Minyonlar" ve "Somuncu Baba" gibi birçok film izleyiciyle buluşturuldu.
Aşkın Sesi - 13.05.2017
Aşkın Sesi Moi'de Yankılandı!
Arabesk müziğin sevilen isimlerinden Hakan Altun, geçtiğimiz Cuma akşamı sevenleriyle buluştu.
Aşkın Sesi - 28.03.2017
Yalın
"Sevenlerimle göz göze olmak bana hep iyi gelir. İyi gelecek bize kavuşmak"  sözleriyle sevenleriyle kavuşmak için gün sayan aşkın sesi Yalın'ın, eşsiz yorumu ve sürprizlerle dolu gerçekleşecek bu muhteşem geceyi sakın kaçırmayın.
Aşkın Sesi - 25.03.2017
Yalın
'Bayıla Bayıla' albümüyle müzik listelerini alt üst eden aşk şarkılarının efsane ismi Yalın, 25 Mart'ta İzmir Arena'da sevenleriyle buluşuyor. Eylül ayında müzikseverlerle buluştuğu günden itibaren büyük beğeni toplayan 'Bayıla Bayıla' albümünün yanı sıra muhteşem konserde Yalın, İzmirli sevenlerine unutulmaz aşk şarkılarını şarkılarını seslendirecek. 'Sevenlerimle göz göze olmak bana hep iyi gelir. İyi gelecek bize kavuşmak'  sözleriyle sevenleriyle kavuşmak için gün sayan aşkın sesi Yalın'ın, eşsiz yorumu ve sürprizlerle dolu bu muhteşem konseri sakın kaçırmayın.
Aşkın Sesi - 17.05.2016
Somuncu Baba Pursaklar'da
Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü her ay yeni bir rekora imza atıyor. 2015'te hizmete açılan sinema salonunda aralarında yer alan "120", "Mucize", "Selvi Boylum Al Yazmalım", "Yunus Emre Aşkın Sesi", "Neşeli Ayıcıklar", "Pinokyo", "6 Süper Kahraman", "Minyonlar", "Evliya Çelebi Ölümsüzlük Suyu Animasyon Filmi", "Somuncu Baba" gibi her yaşa uygun filmler izleyici ile buluştu.
Aşkın Sesi - 12.02.2016
Hazar'da Aşkın Sesi" Yankılandı
Türk ve Azerbaycanlı şairlerin eserlerine yer verilen "Hazar'da Aşkın Sesi" dinletisi, Bakü'de gerçekleştirildi.
Aşkın Sesi - 22.12.2015
Pursaklar Sinemanın Keyfini Çıkartıyor
Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü her ay yeni bir rekora imza atıyor. 2015'te hizmete açılan sinema salonunda aralarında yer alan "120", "Mucize", "Selvi Boylum Al Yazmalım", "Yunus Emre Aşkın Sesi", "Neşeli Ayıcıklar", "Pinokyo", "6 Süper Kahraman", "Minyonlar" gibi her yaşa uygun filmler izleyici ile buluştu.
Aşkın Sesi - 14.10.2015
Sinema Tebessüm'de Mucize Filmi Büyük İlgi Gördü
Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü her ay yeni bir rekora imza atıyor. 2015'te hizmete açılan sinema salonunda aralarında yer alan "120" ve "Mucize","Selvi Boylum Al Yazmalım", "Yunus Emre Aşkın Sesi", gibi filmleri binlerce kişi izledi.
Aşkın Sesi - 22.08.2015
10. Köyceğiz Kaunos Altın Aslan Türk Filmleri Festivali"
Seni Seviyorum, Mandıra Filozofu, Mandıra Filozofu İstanbul'da, İncir Reçeli 2, Yunus Emre Aşkın Sesi ve Bana Masal Anlatma filmlerinin gösterileceği festival, 25 Ağustos'ta sona erecek.
Aşkın Sesi - 19.08.2015
'Somuncu Baba Aşkın Sırrı"
"Mevlana Aşkın Dansı" ve "Yunus Emre Aşkın Sesi" filmleri ile uluslararası alanda ödüller kazanan Kızbaz, on yıllarca süren serüven sonunda Somuncu Baba'nın mistik sırlarla dolu hayatını filme taşıdığını ifade etti.
Aşkın Sesi - 06.07.2015
Yunus Emre: Aşkın Sesi' Film Gösterisi Sakaryalı Sinemaseverler ile Buluştu
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında Kürşat Kızbaz’ın yönettiği ‘Yunus Emre: Aşkın Sesi’ film gösterimi Sakaryalı sinemaseverlerin beğenisini kazandı.
Aşkın Sesi - 04.07.2015
Sakarya'da Ramazan Etkinlikleri
"Mahallemde İftar Var" programının yarın Sapanca'da kurulacağı bildirildi.  Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, İstanbul Piyalebaşı Camisi İmam Hatibi İshak Danış'ın gönül kapılarını aralayacağı buluşmada çocuklar için çeşitli gösterilerin gerçekleşeceği belirtildi.  Alışveriş merkezi önünde kurulacak gönül sofralarına tüm vatandaşların davetli olduğu kaydedildi.  Öte yandan, yönetmenliğini Kürşat Kızbaz'ın üstlendiği "Yunus Emre: Aşkın Sesi" filmi, 22.
Aşkın Sesi - 29.06.2015
Nostaljik Yazlık Sinema Bu Ramazan Da Beylikdüzü'nde
Ramazan etkinlikleri kapsamında Büyükşehir Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Etkinlik Alanı'nda kurulan yazlık sinema, patlamış mısır ve gazoz eşliğinde vatandaşları geçmişe götürdü. Mahallelerde de Türk Sanat Müziği konserleri, tiyatrolar ve çeşitli eğlenceler Ramazan'ın manevi havası içinde yaşandı. Herkes paylaşmanın tadına vararak hep birlikte eğlendi. Beylikdüzü'nde her akşam 5 farklı noktada düzenlenen eğlencelere nostaljik yazlık sinema da eklendi. Vatandaşı birçok yerli ve yabancı filmle buluşturan yazlık sinema bu yıl, Büyükşehir Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Etkinlik Alanı'nda kuruldu. Patlaşmış mısır ve gazoz ikram edilerek vatandaşa nostaljik günlerin yaşatıldığı sinemada şimdiye kadar Son Samuray, Kocan Kadar Konuş ve Titanic filmleri gösterildi. Mucize, Unutursam Fısılda, Akıl Oyunları, Son mektup, Benim Adim Khan, Canım Kardeşim, Madagaskar Penguenleri, Nereye Bakıyor Bu Adamlar, Sultan, Transformers, Kırımlı, Örümcek Adam, Çöpçüler Kralı ve Yunus Emre Aşkın Sesi ise Ramazan boyunca sırasıyla gösterilecek diğer filmler.
Aşkın Sesi - 04.05.2015
Galatasaray Radyo, Yayın Hayatına Başlıyor
DÜNYANIN HER YERİNDEN BİR TIKLA DİNLE Galatasaray Radyo, Galatasaray Spor Kulübü’nün kurucusu Ali Sami Yen’in “Maksadımız İngilizler gibi toplu bir halde oynamak, bir renge ve bir isme malik olmak ve Türk olmayan takımları yenmek" sözleriyle anlattığı amaca hizmet edecek ve sesini sadece Türkiye’de değil tüm Dünya'da duyuracak. Galatasaray’ın olduğu her yerden Sarı-Kırmızı aşkın sesi olarak yayın yapacak olan Galatasaray Radyo, resmi internet sitemiz www.
Aşkın Sesi - 04.05.2015
Galatasaray Radyosu 19.05'te Yayına Başlıyor
Galatasaray’ın olduğu her yerden sarı kırmızı aşkın sesi olarak yayın yapacak olan Galatasaray Radyo, resmi internet sitesi www.
Aşkın Sesi - 04.05.2015
Galatasaray Taraftarına Müjde
DÜNYANIN HER YERİNDEN BİR TIKLA DİNLE Galatasaray Radyo, Galatasaray Spor Kulübü'nün kurucusu Ali Sami Yen'in "Maksadımız İngilizler gibi toplu bir halde oynamak, bir renge ve bir isme malik olmak ve Türk olmayan takımları yenmek" sözleriyle anlattığı amaca hizmet edecek ve sesini sadece Türkiye'de değil tüm Dünya'da duyuracak. Galatasaray'ın olduğu her yerden Sarı-Kırmızı aşkın sesi olarak yayın yapacak olan Galatasaray Radyo, resmi internet sitemiz www.
Aşkın Sesi - 14.10.2014
İş Sanat'ta Yıl Boyu Sanat, Yıl Boyu Festival Başlıyor
Aşkın sesi Yalın, sürpriz projesiyle İş Sanat'ta! İş Sanat'ın ilgiyle takip edilen yerli projeler serisinin ilk konuğu pop müziğin sevilen ismi Yalın oluyor.
Aşkın Sesi - 28.08.2014
1. Aksaray Ihlara Film Festivali
"Yunus Emre Aşkın Sesi" filmiyle başlayacak festival kapsamında, "El Yazısı", "Kızım İçin", "Benim Dünyam", "Fetih 1453", "Deprem", "Çanakkale Yolun Sonu" ile "İlk Aşk ve Keriz" filmlerinin gösterimleri de yapılacak.
Aşkın Sesi - 18.08.2014
Yalın'ın Yaza Damgasını Vuran Single'ı ''Aşk Diye'' Satışta!
Aşkın sesi Yalın, her şarkısında hayranlarıyla farklı bir aşk hikayesi paylaşmayı ve onları aşk dolu yolculuklara çıkarmayı sürdürüyor.
Aşkın Sesi - 26.06.2014
Aşkın Yeni Filmi Cornetto'dan Aşkın Şarkısı Yine Yalın'dan
Aşk şarkılarının benzersiz sesi Yalın ve aşkın resmi dondurması Cornetto, birlikte "Aşktan Hikayeler" anlatmaya devam ediyor. Cornetto'nun bu yıl çektiği "Resmin ve Hayallerim" adlı kısa aşk filminde aşkın sesi olarak Yalın rol alıyor.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Aşkın Sesi Haberleri | Aşkın Sesi Kimdir - Haberler - Aşkın Sesi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aşkın Sesi kimdir, hayatı ve biyografisi. Tivibu'dan ramazan bereketi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 23:10:07. #1.14#
title