Aşkan Mahallesi'nde Çalışmalar Tamamlandı
Haberler » Yerel » Aşkan Mahallesi'nde Çalışmalar Tamamlandı - Haber

Aşkan Mahallesi'nde Çalışmalar Tamamlandı

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Aşkan Mahallesi’nde altyapısı tamamlanan sokaklarda sıcak asfalt serimi, bordür ve parke çalışmaları tamamlandı.

Aşkan Mahallesi'nde Çalışmalar Tamamlandı

'nın merkez İlçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Aşkan Mahallesi'nde altyapısı tamamlanan sokaklarda sıcak asfalt serimi, bordür ve parke çalışmaları tamamlandı.

Aşkan Mahallesi'nde yapılan çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Aşkan Mahallemizin farklı sokaklarında altyapısı tamamlanan yerlerde sıcak asfalt serimi çalışmaları tamamlanmış ve yaklaşık 7 bin metrekarelik asfalt dökülmüştür. Ayrıca kaldırım düzenlemesi kapsamında bordür ve parke çalışmaları da tamamlanmıştır. 29 bin metrekarelik alanda kaldırım düzenlemesi yapılmıştır. Uzunharmanlar Taş Cami Caddesi, Topraksarnıç Mahallesi, Kaşınhanı İstasyon Mahallesi, Çarıklar Fatih Mahallesi Vatan Caddesi ve K.Aybahçe Mahallesi'nde altyapı çalışması; Muradiye, Kozağaç, Çomaklar, Gülbahçe, Topraksarnıç ve Alavardı mahallelerinde parke bordür; Saadet, Doğu Hadimi, Yunus Emre, Telafer ve Loras mahallelerinde asfalt yama; Yaylapınar Uhut, Boruktolu Mahallelerinde de asfalt alttemel çalışmaları sürüyor" denildi. - KONYA

Kaynak: İHA