Aşk İddiaları Sonrası Gökçe Bahadır, Mert Fırat'ı Takibi Bıraktı

Aşk İddiaları Sonrası Gökçe Bahadır, Mert Fırat'ı Takibi Bıraktı

Haberler.Com - Haberler | Magazin

'Ufak Tefek Cinayetler' dizisinde boy gösteren Gökçe Bahadır, aşk yaşadığı iddia edilen rol arkadaşı Mert Fırat'ı sosyal medyada takipten çıkardı.

Dizide yasak aşk yaşayan çiftin, bu aşkı gerçek hayata da taşıdığı iddia edilmişti. İkili "arkadaşız" dese de iddialar son bulmadı.

GÖKÇE BAHADIR TAKİBİ BIRAKTI

Aşk iddiaları karşısında sessizliğini koruyan Gökçe Bahadır'dan sürpriz bir hamle geldi. Çıkan haberlerden rahatsız olan Bahadır, Mert Fırat'ı sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı. Mert Fırat ise, Bahadır'ı takip etmeye devam ediyor.

1 YILLIK AŞKIN BİTMESİNE SEBEP GÖSTERİLMİŞTİ

Yakışıklı oyuncu Mert Fırat'la Hande Doğandemir'in 1 yıllık aşkı Gökçe Bahadır'ın yüzünden bittiği iddia edilmişti.

Aşk İddiaları Sonrası Gökçe Bahadır, Mert Fırat'ı Takibi Bıraktı

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (5)
İSTİKRAR VE İSTİKBAL: Milletimizin bekası için Gökçe Bahadır Hanfendinin beyfendiyi takipten çıkarmasını , beyfendinin ise takipte ısrarcı kalmasını çok önemli buluyorum. Gelişmeler gayet iyi.
KENAN KOMUTAN: Olamazzzzzzzzz..
MELİKE SAKA: dizide nefret ediyorum sadece oynadığı karakterlerden dolayı mervenin yanındayım her zaman sinsilikler yapıyor ama en iyisi o diğerleri ihanetin ta kendisi
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title