Aşk Hırsızı

Aşk Hırsızı

Leonardo Dı Caprıo'nun Başı Sörf Şampiyonu Kelly Slater ile Dertte. Sörfçünün Adı Aktörün İki Nişanlısından da Ayrılmasına Sebep Olan Kişi Olarak Geçiyor

Aşk Hırsızı

LEONARDO DI CAPRIO'NUN BAŞI SÖRF ŞAMPİYONU KELLY SLATER İLE DERTTE. SÖRFÇÜNÜN ADI AKTÖRÜN İKİ NİŞANLISINDAN DA AYRILMASINA SEBEP OLAN KİŞİ OLARAK GEÇİYOR

Dünya'nın en iyi sörfçülerinden biri olan şampiyon Kelly Slater bugünlerde aktör Leonardo DiCaprio'nun kabusu oldu. Çapkın sörfçü Hollywood'un en gözde bekarları arasında gösterilen aktörünün evlilik için gün saydığı iki nişanlısından da ayrılmasına sebep olan kişi olarak nam saldı.

İki yılı aşkın bir süredir İsralli model Bar Rafaeli ile aşk yaşayan DiCaprio, ilkbaharda evlenecekti. Geçen hafta modelin İsrail'de sörfçü ile bir otelde samimi bir şekilde görüldüğü fotoğraflar gazetelerde yer alınca aktör nişanı bozup sevgilisi ile yollarını ayırdığını duyurdu. Aktör şimdi Paris'te kırık kalbini onarmaya çalışıyor.

Slater adı DiCaprio için sürpriz bir isim değil. Aktör eski sevgilisi süpermodel Gisele Bündchen'dan da Slater ile yaptığı ihanet yüzünden ilişkisine nokta koymuştu. DiCaprio ayrılıkla ilgili gönderdiği basın açıklamasında 'Dostça ayrıldık' diyor.