Aşırı Hız Yapan Araç Köprüden Uçtu: 3 Ölü

Aşırı Hız Yapan Araç Köprüden Uçtu: 3 Ölü

Menderes İlçesi'nden Gaziemir'e Halı Sahada Maç Yapmak İçin Gelirken Aşırı Hız Yüzünden Direksiyon Hakimiyetini Kaybeden Cüneyt Baş Yönetimindeki Otomobil Dereye Uçtu.

Aşırı Hız Yapan Araç Köprüden Uçtu: 3 Ölü

Menderes İlçesi'nden Gaziemir'e halı sahada maç yapmak için gelirken aşırı hız yüzünden direksiyon hakimiyetini kaybeden Cüneyt Baş yönetimindeki otomobil dereye uçtu. Otomobilde bulunan Apdullah Tütüncü ve Özgür Sınmaz olay yerinde, Fevzi Baş ise kaldırıldığı Atatürk Eğitim Ve Araştırma hastanesi'nde hayatını kaybederken, Özgür Sınmaz, Süleyman Baş ve Cüneyt Baş'ın hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi..

Kaza, Menderes İlçesi' nde dün (cuma) saat 22.00 sıralarında meydana geldi. Menderes ilçesi Ataköy' den Gaziemir İlçesi'ne halı sahada maç yapmak için gelirken aşırı hız yüzünden direksiyon hakimiyetini kaybeden Cüneyt Baş (22) yönetimindeki 35 AK 1121 plakalı otomobil dereye uçtu. Kazada Apdullah Tütüncü (16) ve 4 aylık evli mutfak mobilyası imalathanesinde calışan Özgür Sınmaz (23) olay yerinde, Fevzi Baş (20) tedavi için kaldırıldığı Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Süleyman Baş (30) Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'nde, Zeki Baş ( 22) ile Cüneyt Baş (22) ise Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi Acil Servisi'nde tedavi altına alındı. Yaralıların hayati tehlikesinin olmadığı bildirildi. Kaza haberini alan Baş, Sınmaz ve Tütüncü'nün yakınları sinir krizi geçirdi. Aynı yerde daha önce de kaza olmasına rağmen derenin olduğu yere refüj veya uyarıcı levhanın koyulmadığı idda edildi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: DHA