Asena Anthony Rodriguez'i Öptü!

Asena Anthony Rodriguez'i Öptü!

Bir Alışveriş Merkezinin Açılışında Dünyaca Ünlü Dansçı Anthony Rodriguez ile Sahne Alan Asena Finali Rodriguez'i Öperek Yaptı.

Asena Anthony Rodriguez'i Öptü!

BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİNİN AÇILIŞINDA DÜNYACA ÜNLÜ DANSÇI ANTHONY RODRİGUEZ İLE SAHNE ALAN ASENA FİNALİ RODRİGUEZ'İ ÖPEREK YAPTI.

İstanbul geçtiğimiz gün yeni bir alışveriş merkezine daha kavuştu. Zincirlikuyu'da kapılarını açan Astoria Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin açılışında iki ünlü isim dans etti!

Madonna, Jennifer Lopez ve Prince gibi dünyaca ünlü sanatçılarla aynı sahneyi paylaşan Porto Rico'lu dansçı Anthony Rodriguez ile Asena birlikte sahne aldı.Günaydın'a göre, şovun en renkli anı, finalde yaşandı; Asena ünlü dansçıyı öptü. Bu öpücüğe çok şaşıran Rodriguez ise sadece, yarım Türkçesi ile 'Asena prenses, prenses...' diyebildi.

Asena ise, Rodriguez'i eski sevgilisi Serhat Fafal'a benzettiğini söyledi. Rodriguez, dans şovunun yanı sıra seslendirdiği şarkılarla da davetlileri eğlendirdi. İkilinin dansını; Emre Kınay-Emine Ün çifti, Neşe Sert ve İvana Sert gibi birçok davetli izledi.