Artvin'de Orman Haftası Kutlaması
Haberler » Yerel » Artvin'de Orman Haftası Kutlaması - Haberler

Artvin'de Orman Haftası Kutlaması

Dünya Orman Haftası Artvin Kent Merkezi ve Şavşat İlçesinde Etkinliklerle Kutlandı.

Artvin'de Orman Haftası Kutlaması

Dünya Orman Haftası Artvin kent merkezi ve Şavşat ilçesinde etkinliklerle kutlandı.


Artvin Orman Bölge Müdürlüğü’nce hazırlanan etkinlikler çerçevesinde; ilçelerde bulunan Orman işletme müdürlüklerinin kendi aralarında yapmış oldukları halı saha futbol turnuvası yapılan final maçlarıyla sona erdi. Artvin’e bağlı bütün işletme müdürlüklerinin katıldığı halı saha futbol turnuvalarında Şavşat Orman İşletmesi takımı bu yıl birincilik kupasının sahibi oldu. Orman Fakültesi takımı da ikinci oldu. Borçka Orman işletmesi takımını yenen Arhavi Orman İşletmesi de 3.lüğü elde etti.


Final maçını Orman Bölge Müdürü Mustafa Meydan, Şavşat Orman İşletmesi Müdürü E.Engin Karaş, görevliler ve çok sayıda vatandaş izledi.


Maç sonunda turnuvada derece alan takım ve sporculara ödülleri verildi.


Turnuvalarda geçen yılın gol kralı 40 yaşındaki Süleyman Şeyhoğlu bu yılda oynadığı 7 maçta rakip filelere 23 gol atarak gol krallığı kupasını aldı. Birincilik kupasını ise Orman Bölge Müdürü Mustafa Meydan; Şavşat Orman İşletme Müdürü E.Engin Karaş a verdi.


Kupa töreni sonrası Artvin Orman Bölge Müdürlüğü yemekhanesinde bütün takımların futbolcuları ve teknik kadroları hep birlikte yemek yediler.


(NU-İRT-Y)


26.03.2007 18:19 TSİ

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler