Arslan Soydan Haberleri

Arslan Soydan haber, Arslan Soydan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arslan Soydan - 10.01.2016
10 Liraya Düşen Fındık Fiyatı Ziraat Odalarını Harekete Geçirdi
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, serbest piyasada 10 liraya kadar düşen fındık fiyatlarını değerlendirmek üzere bölge ziraat odaları olarak bir araya gelerek gelişmeleri masaya yatıracaklarını söyledi.
Arslan Soydan - 03.01.2016
Kar Fındığa Yaradı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ocak ayında yağan karın, fındığın soğuk ihtiyacını karşıladığını söyledi.
Arslan Soydan - 28.12.2015
Fındık Üreticisi Yeni Yıldan Umutlu
Arslan Soydan, tarımsal ürünler içerisinde fındığın çok önemli bir ürün olduğunu hatırlatarak, fındık sezonunun her yıl farklı spekülatif söylemlerle başladığına dikkati çekti.
Arslan Soydan - 17.12.2015
Tzob Yönetim Kurulu Üyesi Soydan Açıklaması
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, fındık üreticinin bu zamana kadar çağrılarını dinleyip sabırla ürünlerini beklettiğini ancak onların da sabrının azalmaya başladığını söyledi.
Arslan Soydan - 08.12.2015
Fındık Üreticisine Fiyat Şoku
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, serbest piyasada 10 liraya kadar düşen fındık fiyatının üreticileri adeta şoke ettiğini söyledi.
Arslan Soydan - 03.12.2015
Fındık Üreticileri Kar Yağışına Umut Bağladı
Fındık üreticileri, serbest piyasada 11 liraya kadar düşen fındık fiyatlarının kar yağışıyla yeniden artmasını bekliyor.
Arslan Soydan - 30.11.2015
Fındık Fiyatının Düşmesi
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, bir hafta önce serbest piyasada 14 liranın üzerine çıkan fındık fiyatlarının, son bir haftadır ciddi oranda düştüğünü belirtti.
Arslan Soydan - 23.11.2015
Gürcü Fındığı Türk Fındığına Rakip Olamaz"
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, "Gerek üretim miktarı, gerekse kaliteye baktığımızda Gürcü fındığı Türk fındığına rakip olamaz" dedi.
Arslan Soydan - 14.11.2015
Ziraat Odaları İl Koordinasyon Toplantısı, Bozkurt İlçesinde Yapıldı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Karadeniz Bölge Sorumlusu Arslan Soydan başkanlığında Bozkurt Ziraat Odası Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Kastamonu merkez, Tosya, Taşköprü, Araç, Devrekani, Seydiler Ağlı, Cide ve Daday ziraat odalarının başkan ve yöneticileri katıldı.
Arslan Soydan - 02.11.2015
Seçim Sonuçları Fındığa Olumlu Yansıyacak"
Karadeniz'in önemli geçim kaynağı fındıkta, seçim sonuçlarının fiyatlara olumlu yansıyacağı ve istenilen seviyeye daha rahat ulaşacağı tahmin ediliyor.
Arslan Soydan - 25.10.2015
Fındık Üreticileri İki Aydır Umduğunu Bulamıyor
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, 20 Ağustos'tan itibaren pazara indirilmeye başlanan fındığın fiyatının 15 liraya çıkmaması nedeniyle üreticilerin henüz umduklarını bulamadığını söyledi.
Arslan Soydan - 20.10.2015
İstikrarlı Fındık Fiyatı Bölge Ekonomisini Canlandırıyor"
Karadeniz Bölgesi'nin en önemli geçim kaynağı fındıkta yaşanan fiyat artışındaki istikrarın devam etmesinin, bölge ve ülke ekonomisini hareketlendireceği bildirildi.
Arslan Soydan - 18.10.2015
Fındıkta, Üretici Sabrı Fiyatı Yükseltiyor"
Karadeniz Bölgesi'nin en önemli ekonomik gelir kaynağı fındıkta üreticilerin kontrollü şekilde pazara ürünü indirmesi halinde fiyatların yükseleceği bildirildi.
Arslan Soydan - 16.10.2015
Fındık Üreticilerinde "Destekleme" Sevinci
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un 2009'dan beri fındık üreticilerine ödenen alan bazlı destek ödemesinin devam edeceği yönündeki açıklaması üreticileri sevindirdi.
Arslan Soydan - 12.10.2015
Ordu'da "Çilek" Paneli
Panele, AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, Perşembe Kaymakamı Ahmet Arık, Perşembe Belediye Başkanı Kemal Bahtiyar, İl Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kemal Yılmaz, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, Ordu Arıcılar Birliği Başkanı Necati Aydın ve üreticiler katıldı.
Arslan Soydan - 08.10.2015
Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Soydan Açıklaması
Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, çok yakında fındık fiyatının 14-15 lira seviyelerine çıkmasını ümit ettiklerini söyledi.
Arslan Soydan - 22.05.2013
Fındıkta Rekolte Tartışmaları
Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, "Bölgemizin tek geçim kaynağı olan fındık ürünü hasat zamanı yaklaşırken fındık üzerinde bir çok spekülatif söylentiler konuşulmaya başlanmıştır" dedi.
Arslan Soydan - 20.05.2013
Ziraat Odası Başkanlarından Ünal'a Ziyaret
Milletvekili Ünal'ı Ordu Ziraat Odası Başkanı Uğur Cörüt, Gürgentepe Ziraat Odası Başkanı İksan Yılmaz, Perşembe Ziraat Odası Başkanı Arslan Soydan, Ulubey Ziraat Odası Başkanı Hikmet Poyraz, Çaybaşı Ziraat Odası Başkanı Süleyman Saka, Akkuş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kaya ziyaret etti.
Arslan Soydan - 12.05.2013
Haberci Gazetesi Yılın "En"Lerine Ödüllerini Verdi
Hizmet ödüllerini ise, Ünye Çimento Sanayi ve Ticaret Aş., Fırat Boru Ümraniye Başbayii, Almanya'da bulunan Türkiye Firması, Mimar Şefik Birkiye, Atos Bilişim Danışmanlık ve Müşteri Hizmetleri Sanayi ve Ticaret AŞ, Erçal Aş., Ordu Ticaret ve Sanayi Odası, Ordu Şoförler Cemiyeti, Ordu Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Kız Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Nural Akgün, Eczacı İnci Sağra, Levent Kuyumculuk Levent Yıldırım, Ordu Arıcılar Birliği, İş Adamı Mehmet Eroğlu,Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu,Ordu 5. Noteri, Modelist Muradiye Öztürk, Şükriye Hanım Mantı Evi, Mali Müşavir Abdurrahman Karagöz, Akkuş Ziraat Odası, Başak Sigorta Gelişim Grup Sigorta GEnek Müdürü Nevzat Yavuz, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, 19 Eylül ortaokulu Müdürü Nihat Şensoy, Gülyalı Belediye Başkanı Talip Şen, Perşembe Ziraat Odası Başkanı Arslan Soydan, Kumru Anadolu İmamhatip Lisesi Müdürü Muammer Öztürk, Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Yrd.
Arslan Soydan - 24.02.2013
Fındık Üreticisine 2/b Darbesi
Ordu'nun Perşembe İlçesi Ziraat Odası Başkanı Arslan Soydan, 2/B arazisi sahibi yaklaşık 2 bin fındık üreticisinin, dönümüne 150 TL ile 170 TL arasında değişen gelir desteğinden yararlanamayacağını söyledi.
Arslan Soydan - 14.02.2013
Alan Bazlı Gelir Desteğinde Son Başvuru 30 Nisan
Ordu Ziraat Odası Temsilcisi ve Perşembe Ziraat Odası Başkanı Arslan Soydan, alan bazlı gelir desteği başvurularının başladığını söyledi.
Arslan Soydan - 14.02.2013
Fındıkta Alan Bazlı Gelir Desteği Uygulaması
Perşembe Ziraat Odası Başkanı Arslan Soydan, "Alan bazlı gelir desteği bölgemiz fındık üreticileri için çok önemli bir destek olmakla beraber ilimizin tüm kesimlerini ilgilendirmektedir" dedi.
Arslan Soydan - 05.02.2013
Alan Bazlı Gelir Desteği Ödemeleri
Perşembe Ziraat Odası Başkanı Arslan Soydan, destekten yararlanmak isteyen üreticilerin evraklarını 30 Nisan tarihine kadar bağlı bulundukları il ve ilçe tarım müdürlüklerine teslim etmeleri gerektiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Arslan Soydan Haberleri | Arslan Soydan Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Arslan Soydan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Arslan Soydan kimdir, hayatı ve biyografisi. Fındık Üreticilerine Sigorta Uyarısı! Son Tarih 5 Mart.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.9.2021 12:43:43. #1.16#

title